Jak byla v 9.6 změněna funkce přátel

15

Funkce seznamu kontaktů byla v 9.6 poměrně podstatně změněna (hurá), ovšem o tom jsme už koneckonců psali. Co ale zatím uniklo větší pozornosti, je systém, jakým se přijímají či odmítají přátelé, nově to bude fungovat skoro jako sociální síť.

V současném World of Tanks můžete lidi do seznamu přátel přidat tím, že si je jednoduše najdete a přidáte do seznamu kontaktů. To už ovšem od 9.6 nepůjde. Od aktualizace 9.6 totiž bude váš nový přítel o tom, že si jej chcete přidat do seznamu kontaktů, informován a vaše žádost o přidání jím bude muset být schválena, do té doby ho v seznamu mít prostě nebudete.

Z hlediska toho, který by se měl objevit v cizím contact listu to bude vypadat podobně, jako pozvánka do čety, vpravo dole se vám prostě objeví žádost o přidání do seznamu kontaktů a vy ji můžete přijmout, odmítnout nebo nechat propadnout. Jak to bude se současnými kontakty se přesně neví, ale dá se předpokládat, že ti, kdo vás mají v přátelích a zároveň vy je, zůstanou tak, jak byli. Pokud ale jeden z obou v přátelích druhého nemá, tak ten, který si druhého do seznamu nepřidal, ze seznamu toho druhého zmizí.

Výhodou je, že ti, které nemáte v seznamu přátel, vám nebudou moci posílat zprávy (viz. obrázek).

Zde se omlouvám, ale upozorňuji, že žádosti o vložení do seznamu přátel budu přijímat jen od lidí, které znám. Pokud na vaši žádost nebudu reagovat, není to z nezdvořilosti, ale proto, že kdybych přijal invite od všech, tak se v tom za chvíli nevyznám. Zároveň upozorňuji, že pokud někdo bude posílat žádosti o invite opakovaně, hážu vás automaticky do ignore.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/26/0-9-6-friendship-is-magic/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekKomiks: Individuální mise
Další článekBug v 9.5.1 – zavírání oken
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

15 KOMENTÁŘŮ

 1. To se mi libi, nemam rad takove ty hura lidi co porad zvou do cet a rot. A pisou ptakoviny.

 2. Konečně budu mít pokoj od všech těch poláků, maďarů a podobného velectěného tankového skvostu. Nejvíce nadávek bývá, když je vypnu na jednu ránu se SU-14-2 nebo 212A

 3. Tak to abych si opsal seznam svých stávajících 🙂 ,protože se s nimi kámoším,ale oni mě tam třeba nemají

 4. To je super, takže když budu chtít třeba kontaktovat velitele jiného klanu, tak si můžu tak akorát vyhonit, pokud si mě nepřidá. To je fajn zlepšení… Doufám že tam tedy alespoň bude nějaká poznámka, aby viděl, proč si ho chci přidat.

  • Myslim, ze youtuberi budou jenom radi, ze se je nemuzes na nic ptat. A jsou jedni z lidi kteri tohle oceni nejvic. Youtuberu se mas ptat na youtube, ne ve hre.

 5. Neví někdo jak se stupňuje chat ban ? (mute)
  Nejdřiv 2 dny, pak 6 (nebo 5), pak je co ?

 6. Za mě totálně posraný zase…… Jako nemoct nikomu napsat dokud si vás nepřidá mi přijde postavený na hlavu. Doufám že se to bude dát vypnout v nastavení…..

 7. pro menšinu hráčů – youtubeři, hráči velmi dobře známí v komunitě – to bude lepší, ale většině hráčů to moc nepomůže…takto mi vlastně WG zamezí jakýkoli kontakt s hráčem, kterého třeba neznám, ale potkal jsem ho v bitvě a něco mu chci napsat…

  do teď jsem to dělal tak, že jsem si ho přidal, vyřešil jsem co jsme potřeboval a pak vymazal…

  proč raději nerozšíří možnosti ignor listu, kam bych si případné otravy jednoducho přidal a byl by klid? protože když už jsme u te analogie se socialnimi sitemi, tak tam vetsinou take lze nekomu neznamemu napsat, aniz bych se s nim musel hned spratelit…

  • A přesně to vítám, koho zajímá, co komu potřebuješ po bitvě vyřídit. Zvlášť, když se tohle používalo na nadávky. 🙂

Comments are closed.