IS-3 v HD

12

Storm vydal první snímky HD modelu tanku IS-3. Protože je IS-3 oblíbený, na ruském fóru je po něm v HD velká sháňka, také se lidé zajímají o to, jestli nedojde k nějaké změně pancíře, jak to vypadá, snad ne.

Model byl vytvořen tzv. “fotogrammetrií”, kdy se tank vyfotí z mnoha stran a speciální software z něj udělá 3D model. Fotky pro podklady tohoto stroje byly sebrány na Stalinově linii v Bělorusku.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/28/is-3-in-hd/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek27. 1. 2015
Další článekVideo: Nové premium tanky
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

12 KOMENTÁŘŮ

 1. To je ta jeho historická 122mm, historicky neměl BL-9 s tím košíkem na konci…

  • Tak to mě teď musíš proklínat, protože po těch všech nerfech je 268 už jenom stín toho, co byla dřív 🙂

   • Mám dotaz, myslíš si, že Obj. 704 proti IX. tieru, je lepší než 268 proti X.?
    Je pravda, že to co zbylo z 268 je jen troska. Bývala lepší, už s ní nejezdím.

   • Musím souhlasit. Video na Mause jsem viděl jako jediný od Youtuberů 2x a nemá chybu. Jenom škoda, že už taková videa neděláš. Jinak Good job.

 2. nevim ale ze předu ten vrchní plát podvozku se mi zdá trošku jinej než byl

  • také se mi zdá, že ta špice je jiná 🙂 ale možná to jen klame…

 3. […] odhad, kdy bude IS-3 v HD – některé modely jsou tvořeny fotogrammetrickou metodou (viz. dnešní článek o IS-3), zatímco jiné jsou scanovány 3D scannerem; fotogrammetrie je metoda alternativní čistě […]

 4. Jeďte se podívat do Lešan na IS-3 jak ve skutečnosti vypadá. Sice je to jeden z raných modelů ale ta věž vypadá jako kdyby byla odlitá z betonu. Ve hře vypadá velice uhlazeně. Dokonce tu mám někde fotky T-34/85 z boje, která má neopracovanou věž přímo z formy i s neopracovanýma dutinama kudy se do ní lil kov. Jo rusáci se s tím moc nemazlil hlavně když byl připraven rychle k boji.

 5. z KV1S???? trošku mimo ne? tenhle gun má KV 85 (IS,SU-100,SU122-44,112,wz 111,T-34-3) za opomenutí dalších se omlouvám nemám v palici encyklopedii!

 6. Podle mě má ten zobáček menší úhel. A Is-3 v Lešanech opravdu je.

Comments are closed.