Insider: Test aktualizace 9.15 již příští týden

24

Podle informací od insiderů by kompletní aktualizace 9.15, přinášející řadu změn (namátkou nové zaměřovače nebo možná i výměnu WT E-100 za Grille 15cm) měla přijít na supertest tento týden ve čtvrtek. Jak známe interní postupy společnosti Wargaming, otevřený test 9.15 pro všechny hráče tak můžeme očekávat už příští týden, pravděpodobně ve čtvrtek nebo v pátek.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGottwy CZ: Replay IS-3
Další článekSupertest: T71 CMCD, tier 7 US LT
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

24 KOMENTÁŘŮ

 1. Už aby byla Grille 15 cm (název je zcela nepřípadný, protože die Grille je německy cvrček)… tu bych si rád zahrál (na rozdíl od WTE100).

  • WT jsem miloval, ale to bylo pred vsemi temi nerfy – ted uz je to jen (byt stale brutalni) sunt…

   • Ono kdyz to neni brutal OP tak to je k ničemu atd co ? 😉
    Pro me to je stale tryznitel soupeřů 🙂

    • Presne, pokud tank neni op , tak je spatny .. 😀 .. mimochodem to WT je stale bestie … 😀

 2. Hlavně aby už dostalo dělostřelectvo pořádně na frak. Slibovali že první kroky stihnout už v 9.15

 3. kolikrát to dělostřelectvo pomůže týmu?? stěžujete si na všechno, na dělostřelectvo, MM, že jste prohráli 15:2 nebo ten tank je moc „OP“ nebo full gold… nekteří nebudou nikdy spokojení… 😀 GL&GF uplakánci.

   • myslim zeby si mal zmenit prioritu a cakat skor upravu MM…inteligentnejsie MM by hadam aspon ciastocne upravilo aj vplyv artyny v bitke…viac ale o tom polemyzovat nebudem pockame si co nam v 9.15 uvaria 🙂

  • Pomáhá takovým style, že se ti hra az hnusí. Proste to potrebuje nerf spravnym směrem…..az moc na muj vkus dokazou ovlivnit bitvu a to je špatnĕ …

   • Artyny prostě do hry patří,taky mě sere když mě sesrotuje,ale tak proc je nahrajete všichni,když je to snima tak snadný? Ano,je to víceméně klikacka,ale taky mate spoustu her,kdy nedáte skoro nic. Je to jen hra a to že je kazdy zalezli aby nahodou nejakou nekoupil je vec jiná. A vetsinou ji koupi ten kdo nekde stoji a cumi. Myslim,ze Wg by hlavne melo zacit zakázánmí módu,jako je xvm kdy pak lidi honí jen fialky,coz si myslim kazí hru daleko vice.

    • Většinou to právě koupí ten kdo svítí a to nejsou zakempenci. Artiny dělají ze hry kempárnu, přesně naopak než by to mělo být. Normálně jedu s medkem někde dopředu, třeba na louku se střílet přes věž a to je WoTko jaký mě baví, ale jak jsou 3 arty, tak mě ani nehne dělat žrádlo těm kryplům. 🙂

   • Opravdu? Pokud někdo pro artynu nespotuje, nic netrefí. Zrovna včera jsem měl hru bez arty na Erlenbergu. Zakempená nepřátelská T30 spolu se SuperPeršou v hulldownu byl v podstatě neřešitelný problém, protože na publicu ti nikdo nepomůže když se rozhodneš je flakovat. Dopadlo to dle předpokladu. Vyjel jsem abych jim vjel do zad, T30 v klidu vyjela na horizont aby mě smahla a pět našich zakempených tanků ani neprojevilo snahu vyjet a potrestat jí. Kdyby byla artyna, rozhodně by tam nemohla kempit tak, aby si mě spotovala a já bych měl šanci dojet k ní. Jinými slovy: jediný problém s artynami je jejich počet. Má být v desítkové bitvě jedna X, nebo jedna IX, nebo max. dvě VIII. Na nižších tierech podobně.

    • To ano,ale to byla chyba kemperu. Samozřejmě na publicu se nemůžeš spoléhat na tým,protože ho hrajou různě smýšlející hráči,ve většině případů koukající na staty a kdyz vidi x rajčat,tak dopredu rvou jak je hra v riti. Sami pak zarvou na samem začátku. Pak to dopadá tak,ze cely tym ti bud jede jednou stranou jinym směrem pak jede 1-2 tanky které tam samy nic nevyřeší,ve finale padnou artyny,ale ze by se někdo otočil a snazil se pomoc to ne. Ale pak řvát na artyny,nebo na ty 2 tanky ktere jeli jinudy,jaky jsou noobové umi každý.

     • Já artyny nehejtuju, dokonce tvrdím, že bez artyny je hra na určitých mapách dost na pikaču, když jsou zakempená TDčka. Jen by jartyn mělo být méně. A ještě sebrat B-Cčku zásobník.

     • Nebral bych jim zásobník, ale DMG kterou mohou rozdat.
      Naopak bych jim zrychlil nabíjení. Tak aby to opravdu byly podpůrné stroje.

      Umím si představit ARTY s střelbou jednou za 5-8sec s DMG 200-300 na X tieru… ano teoreticky by tě pak 4 zasahy mohly poslat hodně rychle do garáže, ALE, pak by prostě stále lítaly granáty a bylo by to trochu užitečnější.

      Než teď kdy tě sice GC dokáže vysadit z tanku a poslat do garáže jednou ranou, a je skoro v podstatě jedno v čem sedíš, ale na druhou stranu to dokáže 1x za 40sec. A to v případě, kdy jsi sám proti 6ti medkům je hodně špatná pomoc.

      A uměl bych si představit i raketovou podporu … taková Kaťuša mi fakt ve hře chybí…. DMG na střelu tak 50-100HP počet střel 20 plocha cca 20x20m pokrytí a salva jednou za 30 sec.

      To by bylo HNED po kempení někde. Stejně tak by mohly arty sesmahnout samy sebe.

      Dnes málo kdo bude střílet s ARTY jen tak do prostoru jako podporu, když tam nic nevidí, pokud stihne za hru vystřelit jen 5x

      Ale je to jen můj názor.
      Arty má jen jednu a to francouzskou…. Jezdím především LT a MT … a tedy si s artynama užiju dosyta.

     • Takže v každé hře bude 3x FV304 nebo ten podělanej LEFcosi co Tě drží na pásu celou hru. A pak budeš řvát, že to je nefér že střílí každých 6 vteřin a ty opravuješ 8… Prostě ta hra je teď tak jak je. Musíš to respektovat.
      A mimochodem, máš na artyně stejné výsledky jako na ostatních tancích.
      Ačkoliv se to nebude někomu líbit, i hrát arty se musí umět. Jinak budeš mít 40% winrate a řvát, že je to RNG. Samozřejmě že částečně ano, tím že máš jedeš výstřel za X desítek vteřin tak je to více ovlivněno jak u např. středních tanků, kde na opravu RNG (neprobití) máš 6 vteřin. Tady to zamrzí. Ale to např. i u prasete, hvězdy atd.

      Co mě osobně rozčiluje, je že koupíš od artynáře přestože jsi lowtier a celou dobu se schováváš. A náš toptank sedí v prostřed mapy, ale borec si prostě zamiloval tebe …. Přesně jak z toho videa.

 4. k zamene grille 15 prebehne to ako z action X …dostanu majitelia WT daku 8 ako bonus

  • Nechápu, proč vyvíjí tanky, které dávají zase pryč, jde to do sraček.

 5. nechápu proč WG musi porad neco nahrazovat, WT auf. E 100 je pořád brutalní tank i po těch všech nerfech

Comments are closed.