Insider: Problémy s Havokem jsou opravdu velké

12

Nejdříve něco k Havoku:
“Věděl jsem už od prosince, že Havok do hry hned tak nepřijde. Situace si možná žádná drobné vysvětlení. Hlavním problémem tohoto systému je obtížná synchronizace mezi herním klientem (hráčovým počítačem) a herním serverem. Ta vyžaduje velmi stabilní internetové připojení a protože v současné době dobrá polovina hráčů má právě s připojením problémy (ping, stabilita paketů, atd.), docházelo by k desynchronizaci, která by ústila třeba v to, že hráč rozjede zeď, ale cihly spadnou o pět metrů dál. Stejně tak je problém s výkonem počítačů, kde pouze velmi silné sestavy dokážou zvládnout v pořádku vše, co Havok žádá.

Takže do doby, než vývojáři přijdou na to, jak celou věc vyřešit, se raději rozhodli to nezavádět, protože by to pro hru znamenalo riziko velkého nadávání ze strany hráčů.”

Další věci:
– mapa Pacific Island bude skutečně pouze pro verzi na XBox
– někteří vývojáři říkají nové mapě Smolensk raději “Černobyl”, kvůli tomu, jak mapa vypadá (opuštěné zdevastované město – pozn. carramba66)
– vývojářům se nelíbí, že ženské posádky mají mužské hlasy, bude se to řešit tak, že se najme nějaká ruská herečka, která je přemluví; pro ostatní národy zatím nebylo rozhodnuto
– WG testuje mapy rozměrů 1300×1300 (zdá se to jako malý rozdíl, ale už mapa Smolensk, která má 1200×1200 je o celých 44% větší, než současné největší mapy o rozměru 1000×1000; mapa 1300×1300 je pak větší o 69%, to může výrazně změnit hru – pozn. carramba66)
– je zvažováno, že Battle Assistant (takový ten mód na artilerie – pozn. carramba66) bude do hry přidán oficiálně, protože “není tak nudný“, je graficky jednoduchý a hráči jej dobře přijímají (vyjma těch, kteří nesnáší dělostřelectvo); každopádně není v plánu ten mód banovat
– pro letošní rok jsou v plánu minimálně tři zábavné módy, jako byly Chaffee závody, nebo Zimní mód
– není v plánu do hry přidávat stroje, které přidávají HP, jako je tomu v zimním módu
– blíží se test mechanismu respawnů
– přepracovány budou mapy Skrytá vesnice (kompletní přepracování), Doly (zvětšení, aby byla hratelnější pro vysoké tiery), Ensk, Vichřice, Murovanka

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/23/the-insider-returns-havok-chernobyl-and-more/

 

Ohodnoťte tento článek!

12 KOMENTÁŘŮ

  1. Zajímavé. Větší mapy by mohli být skvělé pro lehčí tanky, ale co tam budeme dělat třeba s mausem nebo togem ?
    Nepsali někdy jestli se nebude hrát ve více než 15 hráčích v každém týmu? Třeba 20 vs. 20? 30 vs. 30?

  2. prave casto hram t-95,lebo expim x-tier a niekedy to je na povraz a nie kavu

  3. Testování respawnů?? To to chtějí udělat jako ve War Thunderu?? OMG, ať se na to vykálejí… tudy ne, prosím, TUDY NE!!!

Comments are closed.