Insider: Novinky z Minsku

24

Upozornenie: Toto nie sú informácie od nášho insidera, čiže nemôžeme zaručiť presnosť informácií uvedených nižšie.
– Rusi začali dostávať bany za používanie nového módu Ambush.
– WG pracuje na nemeckom ľahkom tanku VK 903 (Pz. I C s väčším delom).

– Ardelt-Rheinmetall 8.8cm Pak 43/3 Waffentrager dostal od vývojárov zelenú aby sa mohol objaviť v hre.


– Oddelenie marketingu nevie čo má robiť so strojom Krupp-Steyr Waffentrager a nechce si znova spôsobiť problémy ako tomu bolo v prípade populárnej E-25.

Ohodnoťte tento článek!

24 KOMENTÁŘŮ

 1. Krupp-Steyr Waffentrager ked bude naozaj taky paradny stroj tak skor by som to kupil ako m4 49 liberte 😀

 2. Tak dvě minuty u strejdy googla stačí k tomu co je zač ten Ambush mód. Ukazuje zda vás nepřítel při výstřelu spotne či ne. Jen ať bany lítaj.
  Takhle i rajče bude snipovat zpoza křoví i když neví jak funguje mechanika keřů či poražených stromů.

  • Stejně si hráči co neví jak mechanika funguje budou dělat módy jak budou potřebovat ja bych dal uplnej zákaz všech modu jak to má War thunder tam si mužeš leda udělat vlastni zbarveni ( kamufláž ) na tanku tot vše a ještě to vydíš jen ty

  • Mno, to by se potom mělo banovat i za mód „kruh 15 metrů“, který umožňuje velmi podobnou věc.

   • A já pořad k čemu je (když si vybírám mody u aslaina) a ono je to k tomuto. Vždyť není těžké pochopit – průhledné = spotnutí, neprůhledné = nespotnutí…

 3. „Oddelenie marketingu nevie čo má robiť so strojom Krupp-Steyr Waffentrager a nechce si znova spôsobiť problémy ako tomu bolo v prípade populárnej E-25“ Však tenhle tank je už dávno na Čínském serveru v gift shopu.

   • No tak je v obchode za peknej ranec v ty „bezva“ francouzky trikolore. Takhle barevnej ani nahodou.

    • jak keby na kamuflazi zalezalo ako sa s tym tankom bude hrat…alebo hlasky typu ze ten tank tak hnusne vyzera a preto ho nekupim…nechcem sa nikoho dotknut ale vyberat tank podla vzhladu miesto podla parametrov uz je ze ake inteligentne? Sak si ich nekupujete domov do vytriny 😀

     • Vy jste nikdy nedelal pro Francouze, ze? To pak chapu. Ale ja si ho proste v techto barvach nekoupim, kdyby byl sebelepsi. A myslete si inteligenci co chcete.

 4. Tak po pochvale za vzhled stránek jsem čekal co se bude dít. A vidim že sekce wot je těsně před smrtí.
  Za celou dobu kdy zde mohlo být danou spousta článků ať už se zaměřením na probíhající soutěž ve hře kdy se zajíždí nejlepší výsledky z daným tankem nebo až po vyhlášení tzv. Fair Play kdy budou banovány zakázané módy se tu objeví článek od insindera ktery ani neni věrohodný o dvou větách.

  Myslím že todle si tato sekce opravdu nezasloužila…..

 5. !!! KDO TO NEUMÍ HRÁT BEZ MÓDŮ (BYŤ I POVOLENÝCH) … NENÍ ŽÁDNÝ HRÁČ (POUZE UMĚLÁ IMITACE HRÁČE BEZ CHUTI A VŮNĚ…) A VE HŘE BY VE SKUTEČNOSTI NIC NEDOKÁZAL A NIKDY V NÍ V ŽIVOTĚ ANI NEUSPĚL – „NIKDY“ … (POUZE BY TO JENOM DOKÁZALO … TO CO JE VLASTNĚ ZAČ…A ŽE ZA MÓDY SE POUZE ODPORNĚ SCHOVÁVÁ…) – HANBA TAKOVÝM LIDEM !!!

 6. …a tady to máte – jeden módař za druhým … „no alespoň k něčemu je tento článek dobrý – typ pro wargaming na koho se ihned zaměřit“ ! 😉

 7. Taky si myslím, že složka res mods je úplně zbytečná alespoň by tím byly šance zcela vyrovnané

Comments are closed.