Herní mód: 100 let tanků – obrázky

14

Dnes tu máme nové obrázky připravovaného herního módu do World of Tanks k výročí 100 let tanků. Mmód bude dostupný v září, při výročí 100 let od Bitvy o Flers, která se konala mezi 15-22 zářím roku 1916.

Herní mód: 100 let tanků – obrázky
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte
Předchozí článek20. 8. 2016
Další článek21. 08. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

14 KOMENTÁŘŮ

 1. no mise teď na 100 let tanku konci 19.9. takže asi toho už 19 nebo 20 by tu mohl byt.

 2. Ze screenu č.7 to vypadá zajímavé, že by ukázka „více věžového systému“ v tomto případě spíše tank jenž by mohl mít funkční 2 dělá zároveň už jen otázka do jaké úrovně by byla řešena chování jednotlivých děl 🙂 těším se může to být něco nového 😉

  • Možná se hoši z Východu rozhodnou to použít na vozy typu M3 Lee, nebo O-(P)I…

  • dve dela uz ve wot vyresena jsou – MTLS-1G14… zatim neni (asi) vyreseny system vice vezi (a razi del na jednom tanku), ale jelikoz Mark I ma na obou stranach stejna dela, tak by teoreticky strelba mohla byt vyresena vcelku jednoduse – podle toho na jakou stranu bude zamireno od stredove osy, tak by mohlo vystrelit bud prave nebo leve delo.. v pripade, ze maji nejaky prekryv, tak by se primo pred tank mohlo strilet obema – dvojnasobny ROF.. 🙂

   • na tohle by stačilo poslat pár lidí z lodí k tankům, protože to v lodích funguje

 3. Predstavili sme aj tank Mark IV, ktorý je starostlivo vymodelovaný, aj s pomocnými kolesami v zadnej časti. Nebude možné s ním hrať (bude to bot), v bitke budete môcť využiť obrnené kolesové vozidlá s guľometmi veľkého kalibru.

 4. no nvm či to bude zábavné s tými lagmi, co tam v poslednej dobe sú…

   • Tak to ses teda hodně spletl to jsme měli všichni aneb „WG fix bugs no make more(premium)tanks“.

Comments are closed.