Garáž “Den obránců vlasti”

6

V posledním mikropatchi se na RU serveru objevila nová garáž k oslavě “Dne obránců vlasti”, který se slaví zrovna 23. února. Pokud by se vám tato garáž líbila, můžete jí stáhnout kliknutím na odkaz.

Garaż-z-okazji-Dnia-Obrońców-Ojczyzny-1 (1)

Garáž “Den obránců vlasti”
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Dal som to do mods aj resmods a je to v prdeli. Nefunguje hra. Pouzivam aj fdmod. Vycistil som mods aj resmods a hra ide ale akonahle chcem mat fdmod tak hra sa tvari ze je spustena a windows ju nevidi. Ani v spravcovi uloh nie je. Takze teraz nemozem mat ani fdmod. Dobry subor. Diky za taku sracku

    • Kde si vzal, že se do dává do MODS či dokonce RESMODS? Po rozbalení, ti to ukazuje na RES! Již nejméně dva roky se některé mody dávají přímo do adresáře RES. Nainstalováno, a hra plně funkční.
      Z adresáře SCRIPT ručně smaž složku arena_defs a ze složky RESMPDS (či MODS) ještě celou složku \spaces\hangar_v3 Musíš to smazat všude tam, kam jsi to vložil a zase bude vše OK. Pokud chceš ten hangár, dej to tam, kam jsem psal nahoře. Bude to fungovat.

  2. Jinak testuji nyní nový mód, se kterým můžete hrát i na jiných serverech se svým účtem, tedy na RU, NA, všech kromě čínského samozřejmě 🙂

Comments are closed.