Francouzský AMX 13 57 GF v eshopu

35

Do eshopu se po roce vrátil lehký francouzský lehký tank VII. úrovně AMX 13 57 GF. Je to velmi hbitý tančík s penetrací 143 mm a tisícem nábojů v zásobníku. Samozřejmě nesmí chybět sexy make-up WGL.NET. Nabídka je jak v normálním, tak v ultimátním balíčku. A pro připomenutí! Dnes je poslední den, kdy můžete v eshopu koupit M 41 90 GF a AC 1 Sentinel.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekcarramba66: Replay Grille 15
Další článekSupertest: Přepracovaná mapa Berlín
Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

35 KOMENTÁŘŮ

  • Idahou je ten poslední, kterej může upozorňovat na chyby Wargamingu. Kdo to hraje dýl, pamatuje si, co duo JejKey + Idahou vyvádělo na oficiálním fóru, až Idahoua museli vyhodit pro neschopnost…

   • jj největší pohunek WG co rozdával BANy ve velkém najednou strašně kritizuje a moralizuje WG

    • Přesně tak. Neschopnej spolu s JeyKeyem největší vysírky. 10 trestných bodů na fóru jen za to, že nerozumí vtipům a nemají sebereflexi – a teď prskají. Pat a Mat hadra

   • Hmm, tak možná proto nevynechá žádnou příležitost si do nich rejpnout. Dík za info, tyhle doby bohužel (nebo naštěstí) nepamatuju.

   • Přesně! Nespočítám kolikrát jsem dostal ban za upozornění na podobný kiksy a teď toho smutnýhio blba vyrazili tak se snaží mstít, ale je spíš k smíchu.

  • Musí se goldit, na cvičení posádky ideální. Ovšem ta reklama je děsná a odstranit se nedá, klasický papírák a je to další zbytečná sedmička, takže žádné bedny ani CW.

  • Nedoporučuji. Tank má vynikající camo na pasívní spot, ale v dnešní době městských map je to k ničemu. Vůbec není hbitý, to je lež. Zatáčí jako plně naložený vlak a ničemu neujede. Vysypání zásobníku někomu do zadku je super zážitek, ale povede se to jednou za 10 bitev a to ještě polovina normální munice dingne, a s goldovou prodělává. Navíc s tou reklamou ani není hezký.

   Jediný důvod proč si ho koupit je expení řady AMX až na AMX 13 90, jinak je ten tank k ničemu.

   • Jo a zapomněl jsem MM, většinu bitev mám proti T-9 a T-10, kde si jej každý střeďák dá k snídani bez ztráty kytičky než stihne vysypat zásobník. Střeďáky jsou rychlejší, hbitější a na 3 výstřely jej smázne skoro každý, zatím co on udělá jen nějakých 560DMG v ideálním případě.

   • Presne s tebou súhlasím až na to že mne sa páči aj s tou reklamou. A ešte jedna vec. Mam pocit že wg k…. Vykrikovali že ten tank sa už predávať nebude a nakoniec tam je ešte aj reklama

  • Já ti odpovím takto a půjdu proti většině, je to nejzábavnější a parádní stroj ze všech premium tanků co jsem kdy hrál, a užíváme si jej na maximum s kolegou četách, často i v desitkových bitvách končíme na topu, a co se týká matchmakingu tak je to přesně na třetiny 8 9 10 tier a někdy se mi zdá, že jsem docela často v 8 tier bitvách, ale to může být i tím že jedeme s němi v četě, při mé průměrné WN8 cca 1420 mám s tímto tankem 1940, a hlavně nenasírám se u toho, ten tank se nejlépe hraje tak že si krásně najedeš na spot koukneš jak se to rozjelo a pozor můžeš i snajpit krásně za keříkem a nespotnou tě, jen na tu dálku střílím s většími pomlkami jelikož za tu jednu sekundu mezi náboji to nedoměříš, potom třeba vyrazit dodělat pár raněných kusů a to vše bez goldů, protože tvou starostí je tanky převážně střílet do boků nebo do pr***** a ne se s nimi přestřelovat face to face, takže vozím jen jeden goldovej clip pro jistotu a ten využiji většinou jen když dojdou náboje. Pro někoho kdo má trochu skillu na lightech a chce se bavit a ne se jen u wotka nasírat je tento tank správná volba 🙂

   • No, v četách nevím. To jsem nikdy nezkoušel, takže tam to může fungovat jinak. O jeho oblíbenosti svědčí mimo jiné i to jak často jej vidíte v bitvách. Já bych řekl, že ho vidím jednou za 200 bitev a to hraji de facto už jenom tiery 6 a výš, takže jeho MM.

    Scouty hraji skoro nejvíc ze všech tanků, mám na nich nejlepší WR a další výsledky, ale tenhle tank je jeden z nejhorších. Asi proto, že se nesmí hrát jako scout, ale spíš TD…

  • Na vydělávání to není, ale jinak si myslím super zábavný tančík pro milovníky scoutů. Otázka je jestli má smysl kupovat premiak, který nevydělává, když ve hře jsou lepší lighti.

  • Mám ho od vánoc a není špatný. Pomalu doměřuje, ale jinak se s ním dá zahrát. V X tieru je ale praktícky k ničemu. Prostřelíš jen opravdu náhodou a to i s goldem.

 1. Ze všech je nejlepší ten „Negřík“ , na publicu se dá , ale hlavně ho mám na Týmovky a Odřady . Ostatním T8 lightům snadno konkuruje a HEčka zezadu , to je švanda. Pokud ale nemáte s lighty žádné zkušenosti nebo vám nejdou , tak vám radím , ušetřete .

 2. Velmi dobrý tank, který umí zatopit i bez goldů, samozřejmě s nimi je to úplně jiné a reklama mi nevadí.

 3. Tak dámy a pánové, pomalu a jistě nám to začíná. Blíží se 9. květen a do obchodu přijde „velmi“ zajímavé, nové a žhavé zboží, rozhodně se vyplatí počkat. Bude z čeho vybírat, takže kdo si chvilku počká, ten se dočká 🙂

   • Najdeme Buliho , uneseme , vymlátíme z něj informace a místo něj dosadíme krysu . Třeba pana Typhoona nebo Adrikeho

    • Apropos, kam nám vlastně Adrike zmizel? Už není filajový, tak neoupruzuje a nerozdává moudra?

     • Dostal infarkt , když ho sundala artyna . Škoda ho , byl to super hejtr.

 4. radsej kupim STA-2 akurat ho hram na test szerveri a po buffe to vyzera velmi slusne

 5. Co by mohlo přijít ? T25 Pilot , Kirovets-1, Rheinmetall Skorpion,KV-4 KTTS, T-44-100,Krupp-Steyr Waffenträger, VK 45.02 (P) Ausf. B7,AC 4 Experimental,

Comments are closed.