Emil II Tier IX

4

Vzhledem k tomu, že nyní běží různé odměnové mise na Švédské stroje, ať už na heavy strom, nebo na stíhače tanků, rozhodl jsem se využít tohle video od Martyho, abych něco napsal o stroji, který Márty provětrá.

Mise, které jsou ve hře, slibují odměny za každý tier švédského stromu, proto se vyplatí tenhle nový národ ve hře grindit. Já osobně jsem na šestkách obou větví. Proč jsem zatím pouze na šestém tieru? Jednoduchá odpověď, oba dva stroje se mi líbí. Proto nemám chuť kam spěchat a tyhle krasavce si užívám.

Nechtělo se mi investovat volné zkušenosti do nízkých tierů. Tier IV jsem vyjezdil komplet, zbytek jsem už dával do topu hned potom, co jsem zakoupil nový tank.

maxresdefault

Emil II

Stejně jako Emil I, vyniká super věží a její depresí. Chování děla už sice tak ideální není, nicméně ta věž je prostě úžasná. Pokud znáte mapy a víte kde tu věž vystrčit, je to úžasně zábavná hračka.

maxresdefault-1

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Ááááááááno, parádní věžový pancíř… Proto vždy škemrám u artyn, aby se soustřeďovaly primárně na E-mílky a Kriplvágn = díky chování děla musí poměrně dlouho trčet na místě a jejich hráči si myslí, že jsou díky čelu věže nezranitelní (u Frantíků si dávají větší pozor, nesnaží se klip vystřílet najednou a více se hýbou). Předměřená artyna tier8-10 v rukou schopného hráče nebo aimbota má slušnou šanci, že milého E-mílka v hulldownu pošle najednou do garáže když trefí zadní část věže s municí (viděl jsem to několikrát).

      • To s tou municí? To není nová věc – stejný problém mají i Francouzi s jejich kyvnými věžemi. Stačí i granát z obyčejného děla (ne z artyny) – pokud vidím Frantíka z boku, tak zásadně mířím na převis v zadní části věže = na 100 % mu trefím munici a pokud sedím v zásobníku, tak nejpozději třetím granátem ho ammoracknu.

  2. Taky jsem dal francouzkou 10.težaka na ranu do veže z IS4..koukal js jako blazen.:-)

Comments are closed.