E-Shop: Pz.Kpfw. II Ausf. J

17

Do prémiového obchodu se dostal…zase…německý „lehký“ tank 3. úrovně Pz.Kpfw. II Ausf. J. Kdysi tento tank byl králem na svém tieru, ale po přidání nových tanků, zejména stíhačů npř. FCM 36 Pak 40, je celkem zbytečný, ale pro sběratele dobrý kousek.

Průzkumný tank s posíleným pancířem. Vozidlo bylo dalším rozvojem Pz.Kpfw II. V říjnu 1939 byla objednána první série a první prototyp byl vyroben v červenci 1940. Od roku 1943 do roku 1944 využívala sedm vozidel 12. obrněná divize na východní frontě. Celkem bylo vyrobeno 22 tanků.

V balíčku dostanete 30 500 Goldů, místo v garáži a jako bonus PZ II J. Cena je 2 700 Kč. Akce trvá do 28. října, 07:00.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWar Thunder: Torpédový člun G-5
Další článekSupertest: E-100 – změny statů
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

17 KOMENTÁŘŮ

 1. proč jsou ty tanky zadara tak drahý ? když je zadara, tak ať ho každému prdnou na účet a hotovo 🙂

 2. A zase tu budeme mít armádu plačíčků co si myslí že WG je charita pro bezdomovce nebo nějaká jiná organizace pro pomoc chudým.

  Zase tu budeme mít armádu lidí co by si nechala pro pár korun strčit do prdele banán…….

  Nemyslíte že to je trapný? Kdo chce ať si to koupí , kdo nechce nebo je ubohej a nemá na to , tak ať drží pysk…..

  • A zase tady máme zástupce armády filozofů, kteří lopatou hážou prachy z rohu do rohu poté, co se zrovna vrátili ze své tržnice, kde dlouhé hodiny předváděli vyjeveným zákazníkům vystoupení s banány.
   Stále nechápu, ty „filozofe“, koho zajímají ty tvoje rozbory různých příjmových skupin. Asi nebudu sám, kdo si myslí, že nabízet tank tieru II – který navíc dostane nakládačku jakýmkoliv HE-čkem – za ty prachy, to je dostatečný trapas sám o sobě. A ještě k tomu přidávat vysvětlení, že tank je zadarmo k … to už tady raději vypublikuj video s tím svým banánovým číslem.

  • Úplný súhlas, nechápem, prečo v tejto dobe vyplakávate nad tým, že si niekto, vám úplne cudzí, našetril/neprehulil/zarobil na akékolvek zboží. Závisť?
   Kúpil som na Vianoce balíček s Hydrostatom. Zvyšok goldov mám dodnes a to som ešte dal goldy za Loweho v zlave a polroka prém.účtu. 100 éčok za 10 mesiacov? Nejsu žiadny pracháč, ale stejnú časť podstatne viac krát utratím rýchlejšie za podstatne vačšie kraviny než hru, ktorá ma baví…ale to nepochopíte…

 3. no celkem balíček k ničemu když nové prémiové tanky se nedají koupit z GARÁŽE za goldy ale jen z prémiového obchodu…..

  • To je přece účel ne … budeš stále hromadit goldy a nebudeš je mít přitom za co utratit … a až jednou zestárneš a budeš špatně vidět, můžeš v domově důchodců vyprávět, kolik máš na kontě goldů …

Comments are closed.