Dárek na Vánoce – L-60

78

Jak jistě víte, každý rok na Vánoce dostaneme dárek v podobě tanku nízkého tieru. Nyní víme, že to bude Švédský lehký tank 2. úrovně L-60. L-60 (v označení Švédské armády Stridsvagn m/40) byl lehký tank, vyvinutý v polovině 30. let ve Švédsku firmou Landsverk.

 

Statistiky

Tier: 2
HP: 180
Motor: 160 koní (hp)
Váha: 6 600 kg
Poměr výkon/hmotnost: 24.24 hp/t
Max rychlost: 45 / 20 km/h
Rychlost otáčení podvozku: 45 °/s
Rychlost otáčení věže: 45,9 °/s
Odpor: 0.959/1.295/1.87
Dohled: 280 m
Dosah rádia: 290 m

Pancíř podvozku: 13 / 13 / ? mm
Pancíř věže: 13 / 13 / ? mm

Kanón: 20 mm Madsen ( 20 nábojů v zásobníku)
Poškození: 12/12/16
Penetrace: 27/38/10 mm
DPM: 1788.5
ROF: 149.038
Čas mezi střelami: 0.171 s
Čas nabíjení: 4,795 s
Přesnost: 0,46
Čas zaměření: 1,73 s
Deprese/Elevace: -10 / +30

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoT Konzole: Halloween + Mapa Heilbronn
Další článekE-Shop: 105 leFH18B2
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

78 KOMENTÁŘŮ

  • K čemu prodávat, tyhle tanky většinou nejde koupit… na hraní sice žádný zázrak, ale na občasné provětrání hry v nižších tierech se hodí… 😉

  • ten tank už v budoucnu nepůjde získat a tím, že si ho necháš, tak vzroste hodnota tvého účtu, ale jestli je pro tebe 150 000 tak dobrý deal, tak OK.

   • přesně, navíc tyhle tančíky využivám místo kasáren a i když mám 60 tanků tak jsem nekupoval žádné rozšiřování díky těmto „skvostům“ 🙂

 1. další pracholapka 😀 je mi vždy líto tyhle šustítka prodat tak pomalu, ale jistě reznou v garáži

  • Tak tak jen si je nech, aspon nebudeš za rok dva škemnrat na foru, ja je chci zpět.

   • Tak ten se povedl 😀 WoT se potácí v těžké agonii, ale tank II. tieru to zachrání 😀 Kdyby raději dělali něco proto, aby se to na publicu zas dalo trochu hrát. Přidáváním, prodejem a rozdáváním tanků jakéhokoli tieru hratelnost opravdu nezvýší. Jen je mi záhadou, že za to stále ještě lidi platí. (Nemyslím tento tank, ale placení za dle mého názoru nekvalitní věc obecně.)

    • A čím se ta „těžká agónie“ projevuje, smím-li se zeptat?? 🙂 Jinak lidé WGéčku platí (stejně jako já) za zábavu, která IMHO ve WoTku pořád převládá… třeba poslední patch se vyloženě povedl, palec nahoru. BTW, ty už WoTko nehraješ? Nebo hraješ zadarmo a k tomu na WoTko mrmláš?? 😉

     • Já už ho nehraju, protože už to nepovažuju za hru. Je to taková interaktivní zábava. Ovládáš jen to kam otočíš hlaveň a kam jedeš, ostatni je RNG, sorry, co je na tom zábavného. Jen se sem občas kouknu, abych vyděl, že se to k lepšímu moc nehýbe.

      A k tomu, čím se ta těžká agonie projevuje.

      1) Dramatický úbytek hráčů a hlavně změna jejich složení (doby,kdy byly oba servery přetíženy jsou dávno pryč, pamatuju i stav 200k+ hráčů online) Dnes je jich v dobré dny něco přes polovinu. V horších jen dvě pětiny. Navíc hráči, kteří odešli byli nahrazeni mnohem horšími, ovšem o to více platícími hráči. Je to vidět na publicu dnes a denně.

      2) Zoufalé přidávání kvanta placeného obsahu a ignorování zásadních chyb majících vliv na hratelnost. Ty to možná nepozoruješ, nevadí, je to pro tebe zábava, platíš, fajn. Tvoje věc. Já osobně, když za své peníze dostanu nekvalitní produkt nebo službu, příště se poučím, a vložím své peníze jinam, kde mi to přijde smysluplnější.

      3) MM, skládání týmu je katastrofální, výhra nebo prohra 15:3 / 3:15 není dnes již žádnou vyjímkou, spíše pravidlem. WG samozřejmě tvrdí opak. Zábavná není výhra ani prohra při takovém stavu. Technika nalosovaná do týmů – jedním slovem PRŮSER – jak mi to přijde, tak to tam sypu. Už po prvních vteřinách bitvy je rozhodnuto o výsledku.

      4) Tomu všemu ovšem vévodí fakt, že odhadnout výsledek už na začátku dokáže téměř každý, takže není vyjímkou, ale opět pravidlem, že se na začátku topí a skáčou ze srázů hráči, kteří mají nalosován +2MM a jsou v bitvě k hovnu, jen jako free DMG. Upřímně, nedivím se jim. Stačí skočit do garáže začít jinou bitvu a doufat v příznivější MM.

      To všechno ač to tak nevypadá dělá z WoT poslední tři roky děsně nudnou a troufám si říci otravnou záležitost. Jediné proč WoT ještě existuje je fakt, že konkurence (myslím v oboru tanků) je ještě horší. Ale tvrdit, že je to bůh ví jak kvalitní hra a zábava (což je zřejmě tvůj názor) jen dokazuje, že máš na kvalitní zábavu velmi nízké nároky.

     • 😀 Hru nehraji, ale diskuzní fórum k dané hře nadále navštěvuji a komentuji… to musí být nějaká duševní úchylka ne? 😉
      No nevím jak vy, ale já jednak nemám tolik času abych se vybavoval na fórech her, které již nehraji (a co si budeme nalhávat je jich hromada) a pokud jsem notabene skončil proto, že mi vadila tak proč navštěvovat její fórum a ještě víc se u toho rozčilovat? Jediný důvod co mě napadá je trollení a na něco takového zase nemá smysl moc reagovat… i když i to trollení je asi určitá duševní úchylka… 😉

     • Souhlasím že poslední patch se opravdu povedený hra se neseká je plynulá a přehlednější.

     • Rozumím tomu, proč to Cruciana2 nebavilo, a měl pocit, že je to celé jen o točení hlavní a RNG … já bych při 500 WNku nevydržel tu hru hrát ani do 10k bitev. Věř mi, Cruciane, že pokud jen trochu pochopíš, jak tu hru hrát a vydržet v bitvě déle, začne Tě bavit víc než za situace, kdy někam vyjedeš, dáš si jednu ránu a jdeš do garáže. Jinak máš ale v řadě věci pravdu, zejména ohledně toho MM, ten by se určitě mohl zlepšit.

     • Crucian2 je vidět že to nehraješ, a asi ani předtím moc dobře si nehrál.

      Ano máš pravdu, že servery nejsou přetížené, otázka zda to těm co hrají nějak vadí…. Ono když čekáš na připojení na server, laguje to a padá to, je možná horší stav. A že jsou horší ? já ti nevím. nezdá se mi, že před 2-3 roky zpět byly lepší.

      2. klidně si vlož peníze kam chceš, jen mi popiš hru, která je až tak zábavnější než WoT. Nevím, hraju hry 25 let, a hrál jsem (i jako tester) i klony WoT, nepřipadá mi, že by nějaká byla až o tolik zábavnější.

      3. MM je MM historická bolest, ale dá se s tím žít

      4. ano debilové skáčou ze srázu a idioti se topí. Protože mají MM+2 a to je přeci fail. nevím. Dneska jsem z VI tankem v MM VIII tieru nejen že bitvu vyhrál, ale nastřílel s VI přes 1500 DMG (WN8 bylo fialové) a ještě dvě VIII zabil. No a pak skákej ze srázu.

      Jistě že určitě jsou zábavnější hry, kde není RNG, hloupý MM či tomatos …. třeba tetris.
      U singlu nebo na PS4 tam tě nic takového neotravuje.
      WoT je hra založena na hráčích. Jo holt někdy prostě jsou to joudové. Ale jezdíš-li čety pak máš aspon dva rozumné, a jezdíš-li šarvátky nebo teamovky tak to už je o něčem jiném. A o tom je WoT, public je jen na expení tanků a vydělávání kreditů.

     • Marty2 ano, teď jsi to napsal přesně.
      Prvních 10k bitev jsem byl tomatos s WN8pod 500 a NEBAVILO MNE TO aj sem hru přestal na rok hrát.

      Pak jsem to zkusil znovu. Potkal lidi, pozvali mne do klanu, začal jezdit s TSkem a v četách a najednou moje WN8 je přes 1300…. A baví mne to čím dále více. A za zábavu rozhodně nelituji peněz.
      Nebo je mám raději prochlastat ? 🙂

      Ano WoT není o MM (i když kdyby se změnil nezlobil bych se) ani o RNG (někdy je velmi usměvné) ani jen o točení hlavní a sem tam zmáčknutí mouse.

      A čím dále mne méně naplňuje vítězství v bitvě kdy jsem TOPka s IS3 nic mne neprostřelí a já vše zabiju….
      Ale taková velká ráže společně s válečníkem a Mkem v Cometem v bitvě kdy já jsem druhý odspodu … a proti mne jsou IX tanky 🙂 a člověk to korunuje ještě výhrou kdy poslední ranou zabije IX tank tak to už je něco.

    • „Ovládáš jen to kam otočíš hlaveň a kam jedeš, ostatni je RNG, sorry, co je na tom zábavného. !….
     Sry ale jak mi vysvětlíš že někteří hráči hrají pořád dobře a mají vynikající hry a výsledky a jiní hrají špatně, když je to jen RNG a otočení hlavně směrem dopředu?

     • Protože se naučili základní mechaniky hry, nehledají všude konspirační teorie když prohrají a umí vyhodnotit herní situaci líp než ti, co mají staty jako boti. Ono to není zas tak složitá věc, ale člověk se musí hodně soustředit a každou bitvu to nejde, zvlášt když tě frustruje a rozptyluje to jak hrají ostatní.. Když vidim heavy co vyjíždí bokem z krytu, chytne jednu, lekne se a ani nevystřelí a couvá zpět, tak je mi fakt smutno. Nejlepší je, že počká až nepřítel přebije a udělá to znova… Crucian má pravdu – zvlášt kvalita hráčů šla těžce do sraček. Je to vidět nejlépe odpoledne kdy se do toho zapojí ještě aj negramotní smradi. Nejstupidnější na RNG je to, jak je okatě vidět kterej tým má vyhrát. Jakmile seš to ty, tak snapshoty vycházej, penetruješ všechno, trefuješ se tam kam míříš, dáváš munice jedna báseň a každá druhá rána je schopná zapálit tank. A pak máš prohrát a seš zas to krmení pro enemy ty… Klidně to nazývejte jen další trapnou konspiračkou, ale tohle opravdu nezaznamenávám jen já, a potvrdilo mi to už xx lidí.

     • s Redline23 musim naprosto souhlasit, obzvlast s jeho posledni vetou „Klidne to nazyvejte jen dalsi trapnou konspirackou,……..“

      Ja nehraju jako noob, mam denne slusny statistiky, ale vse co bylo od Redline23 popsano, to vsechno sedi a jsem ze hry casto znechucen (fungovani MM, dopredu urceni vyherniho teamu apod.)

     • Jednoduše, dělají něco víc než ostatní, to přeci nepopírám. Nic to ale nemění na tom, že když si spustím 100 bitev a jen zmáčknu 2xR pojedu do pole a chcípnu, budu mít zhruba 46 – 48 WR, protože, moje akce nemá na výsledek jakýkoli vliv. Pak tu máme hráče, kteří se snaží jet někam, kde jsou více platní, to jsou ti, kteří mají WR 55+. Opět to ale nic nemění na tom, že hra tlačí všechny k průměru, tedy slabším nadržuje, a lepším hází klacky pod nohy. Kde v tom vidíš tu zábavnost? Tu motivaci ke zlepšení? Učení se nějakým principům, když hra automaticky svými mechanismy řeší neschopnost jedněch šikanou druhých. Já nebrečím, vím, že hry jako WoT nejsou pro mě, já jsem odkojen hrami skutečně strategickými. Jen poukazuji na stav, který ve hře prostě je, a je již dost viditelný díky tomu, že kvalitní hráče střídá víc a víc těch nekvalitních. Celkový počet všech ale přitom klesá. Respektuju tvůj názor, že je to zábava, ale souhlasit s ním nemohu. Zřejmě máme každý odlišné zkušenosti jak životní tak herní.

     • Redline: a potvrzuji to i já… už je to delší dobu co to pozoruji.. celý tým jak mávnutím proutku nepenetruje, netrefuje, a nebo naopak až záhadně dingá a solí snapshoty… je to tak…
      otázkou zústává, proč má někdo potřebu systémově ovlivňovat výsledek hry… je to ale značně frustrující…

    • Teda napsat tak ubrečenou slohovku (viz tvůj příspěvek níže) a vyjadřovat se k něčemu co už dlouho nehraješ, tudíž nemůžeš vědět jak moc se to celé změnilo…. Je od tebe jen uražená reakce na něco co ti evidentně nešlo a hledáš vinu všude kolem. Psát něco o špatných hráčích, je ve tvém případě hodně velkej úlet, evidentně patříš mezi ty na které si stěžuješ. Tak že díky za pobavení 🙂 🙂

     • neviem kde zijes,ale nezmenilo sa vobec nic. je to presne tak ako napisal Crucian. cim dalej vacsia sracka co taha od ludi peniaze za nic. a je smutne ze sa stale najdu ludia co im ich daju. preco maju nieco robit, ked im platite za nicnerobenie? boli by pekne sprosti. ved maju dost hlupakov,co ich zivia.

     • nechtěl jsem to sem tahat, ale když má někdo po 18K bitvách WN8 500 a WR 46% tak to není hrou(RNG) ale hráčem 😛 určitě bych si nechal od takového hráče poradit 😀

     • Jak ubrečenou slohovku? Vždyť jen popsal aktuální stav věcí. Hodně dobrých hráčů odešlo, stačí se podívat na skladbu hráčů na 6.-8. tieru(dneska téměř pořád rudo-to dřív nebylo) a ani 9.-10. není jen o lepších hráčích. Jen co streamerů dalo WOT kopačky. A ano, hráč ovlivňuje jen směr jízdy a na koho vytřelí, zbytek je RNG. Před lety se WG nepřímo chlubilo, že dokáže jednotlivcům upravit herní podmínky (RNG), protože se vše upravuje ve jménu balancu. Od té doby jsem přestal hru dotovat.

     • Tak teď se asi někoho dotknu, ale mě osobně není vůbec jasné proč někdo pro koho to je čím dál větší sračka co jen tahá od lidí peníze za nic hru vůbec hraje. To je nějaká podoba masochismu?

     • re: Jery, někdo odejde někdo přijde, já WoT přestal hrát a následně se vrátil několikrát (i teď když odehraji hodinu denně tak to je pomalu zázrak)… pauza na půl roku nebyla pro mě nic divného… a tak to má většina hráčů co osobně znám… prostě všem nám je přes třicet a není pořád čas sedět u počítače a hrát tanky… frustrace ze stavu spoluhráčů to jen posiluje, ale není to jediný a ruku na srdce ani hlavní důvod, je to spíše ta pověstná poslední kapka… 😉 někdo přestane hrát úplně, někdo si dá jen pauzu (delší či kratší), ale co život jde dál… to, že WoT tady bude do nekonečna nikdo nevěří, ale večer ve hře pořád narazíš tak na 100k+ lidí a když jsem já začínal tak se nás scházela sotva třetina a jak na tu dobu většina starých hráčů (ne věkem, ale délkou hraní) ráda vzpomíná…

  • +1 Mám stejný problém, všechy tyhle dárkové tanky mi reznou v garáži (vždy je ještě vybavím ventilací atd) a na skutečné provětrání se dostanu málokdy (pokud vůbec)… ale prodat je i tak nechci… koneckonců proč prodávat, volných míst v garáži mám díky plnění úkolů víc než potřebuji, kreditů také víc než můžu utratit tak co… 😉

 2. Jako každý rok ,vytáhnu na Vánoce micromause a budu likvidovat nebožáky ve švédském tančíku, to bude príma 🙂

 3. Kdo tyhle sračky ve skutečnosti hraje? Mám jich v garáži snad 20 a s většinou jsem nikdy nejel. Takový dar vždycky potěší. 🙂

  • 😀 Taky jsem jich většinu nikdy nevyzkoušel, ale co peníze to nežere, je to zadara a ani místo mi to nezabírá tak ať to v garáži klidně stojí…. 😉

 4. Crucian2 má bohužel pravdu, jen dodám, že RNG není náhodné ale chová se podle přání WG

  • nemam na to dokazy ale tiez mam pocit ze RNG nie je uplne ze RNG…to ze WG ani len naznakom nechce 25%RNG znizit len posiluje domienky ze s RNG nie je uplne vsetko vporiadku…este doexpim par klucovych desiatok a asi intenzitu hrania tiez radikalnejsie znizim pripadne ako to tu niekto spominal budem si davat mensie ci vacsie prestavky…urcite neskoncim ale zostanem minimalne pri obcasnom krcmovom hrani s kamaratmi…

  • aj keby zrusil RNG uplne stale je v hernej mechanike a MM kvantum prietoru ako vplyvat na to ako by mala bitka skoncit…

 5. tak Švédi budou ve Wotku krasný dva-tři měsíce, a mají dva prémiáky. My tam budeme kolem Vánoc rok a čtvrt a máme jeden – juchů :-/

 6. paradna DPM, super pohyblivost a vynimocna depresia. ja si ho zahram rad…

  • A je i super ta penetrace? Pancíř z alobalu je taky super? Myslím že stejně ty statistiky ještě 10x změněj do vánoc.

 7. Už se na vánoce těším. Vytáhnu micromause a jde se lovit, ta penetrace i s goldem zkrátka na ten můj 40 mm pancíř nemá, jedině do weakspotů ale to ho dřív umlátím.

 8. Crucian2
  1) Dramatický úbytek hráčů a hlavně změna jejich složení (doby,kdy byly oba servery přetíženy jsou dávno pryč, pamatuju i stav 200k+ hráčů online) Dnes je jich v dobré dny něco přes polovinu. V horších jen dvě pětiny. Navíc hráči, kteří odešli byli nahrazeni mnohem horšími, ovšem o to více platícími hráči. Je to vidět na publicu dnes a denně.

  by me zajimalo, od koho to mas okopirovane nebo neseptane, kdyz mas posledi bitvu pred rokem v unoru ?

  • No hlavně je úsměvné číst o horších hráčích od někoho kdo má WN8 534,84… 😉
   Já sice také nejsem, žádný super hráč, ale alespoň si toho jsem vědom a své nižší WN8 neházím na hru či spoluhráče (slušné WN8 je možné zahrát i při porážce a tedy horších spoluhráčích), ale sám na sebe…

   • Já snad někde tvrdím, že jsem skvělý hráč? To že se koukáš na účet Crucian2 ještě neznamená, že nemám jiný, kde se občas, většinou po patchi, podívám na to jak to tam vypadá. Takže v obraze jsem dokonale to se neboj. Další věc je, že honit staty je asi tak k hovnu jako si kupovat imaginární tanky, které hratelnost fakt nezlepší, protože problémy hry jsou úplně někde jinde. Já neházím nic na hru, jen jsem popsal co ve hře vidím, a co se mi nelíbí, nic víc. Kdo chce ať to dál platí, ale jedno je jisté, jediná páka, kterou hráč má na developery jsou peníze. Dokud potečou, nic se měnit nebude 😀 Hra má především bavit to neokecáš, a troufám si říci z reakcí na oficiální foru, že tahle hra fakt lidi nebaví, pouze neví, kam jinam by přešli. Mají vyexpeno a jinde (WT/AW) se jim už znovu expit nechce, to je to co je ve WoT ještě drží. Já ti tvůj názor neberu, ale nevíš o mě ani hovno a soudíš mě podle statů ve WoT, tomu se zas musím smát já 😀

    • S odpuštěním proč někdo hraje hru která ho nebaví? Pokud ho nebaví tak přestane hrát.
     S tím že hra musí bavit souhlasím (mě baví proto ji hraji), to co mi není jasné je proč lidé které hra nebaví a už ji nehrají mají stále potřebu chodit na fóra k té hře a ostatní přesvědčovat jak je strašná…

     • Odpovím ti za Crucian2:
      Je to jednoduché, protože to neumí tak chtějí aby to neuměli aj ti druzí. A je lepší tvrdit, že za to muže RND, MM, WG a nebo nějaký zelený mužík.

      Za každé zdechnutí ve hře si mohu sám (tedy pokud nejsem poslední tank a proti mne nestojí polovina soupeřova teamu), a jestli prohrajeme nebo vyhrajeme mohu ovlivnit jen 1/15 na začátku.
      A upřímně je mi jedno jestli prohrajeme nebo vyhrajeme. Zajímá mne jak jsem zahrál já.
      A když zahraji dobře jsem odměněn kredity, WN8+, a to za kill, DMG, spot a další…
      Mohl bych si honit staty na IV tanku, mam takový co zabije na svém tieru vše na 1 max dvě rany, ale raději mám bitvy kdy zářím jako outsider než aby jako topovka zdech po chybě, když blbě vyjedu zpoza rohu a narve to do mne polovina soupeřova teamu.

 9. No jsou už s tím trapný.V AW si měl za 5odehranejch bitev IS7.At si to strčí do pr….le

  • No nevím jestli jsou víc trapní oni a nebo ti co ač už hru nehrají tak mají stále potřebu komentovat věci co se jí týkají… 😉

 10. Crucian2: Nehraješ to a tvrdíš, že se moc nehýbe k lepšímu? Aha a co třeba nová spotovací mechanika? Jooo to nikdo nepotřebuje, všechny baví spotnout tank až za rohem. Nevím kde žiješ, ale posledních pár patchů bylo mnohem smysluplnějších než za poslední tři roky dohromady. Od doby změny leadera projektu, kdy Storm poctivě kurvil hru jak mu síly stačily, víceméně ignoroval opravdové ladění hry a přidával nové a nové tanky jak retard, konečně přišel někdo, kdo rozumí tomu co tahle hra potřebuje a co lidi na fórech říkají už roky: VYLADIT HRU. A když už to začne někdo dělat, tak se vždycky najde nějaký pitomec, kterému je to málo. Kritizování je prostě český národní sporta ty jsi v něm fakt dobrý. Btw: nechápu kde jsi ukradl tvrzení, že kvalita hráčů už není dobrá, větší blbost jsem snad nečetl, kvalita hráčů obecně nikdy nebyla ve wot dobrá, vždycky to hrálo spousta děcek a přes den to vždycky stálo za prd.

  • třeba tím myslel že když odešel on (WN8 535, WR 46%) tak už tam není žádnej „dobrej“ hráč 😀

   • To, že mu hra nejde neznamená, že nevidí jak to ve hře funguje. Her a stráveného času nad WOT má dost. Jeho názor je relevantní jako kohokoli z vás.

  • Pane bože, copak je tak těžké si udělat nový účet a po patchi se kouknout jak to tam vypadá. Rozhodně v obraze jsem a je fakt, že zatím mě to k návratu nepřesvědčilo. Komentuju jen to co vidím ve hře. Navíc můj původní koment nebyl myšlen jako nějaký útok na diskutující komunitu. Mimochodem to jak se vyjadřuješ jen vypovídá o tvém nízkém intelektu. Já vám přeci neberu, že vás hra baví, tohle je diskuse, ale chováte se jako byste se hádali. 😀

   • Těžké to není, jen mi není jasné proč zakládat nový účet a znovu jezdit tanky od nuly když mám účet s desítkou v garáži… 😉

   • Nerozumím důvodu a účelu zakládání druhého učtu.
    Ano proč si nechat účet resetovat.

 11. Myslim ze svedi budou mit problem ze vsim co bude mit pancir nad 30 mm.PzII,M2,M2light,a dalsi..

 12. Zdar, já odešel po 3 rokoch od WOT před rokem, důvodem byly artiny, ekonomika a změna přesnosti, dřív jsem trefoval hitspoty a teď netrefím ani stojící tank. WOT bez prem. účtu a gold munice se nedá hrát od 9-vítek nahoru. Občas to zapnu, po pár bitvách to nasraně vypínám. Momentálně hraji víc AW, kde se vesele proháním v 10-kách bez výrazné finanční ztráty. Je mě 40+.

  • Zdar, já odešel po 3 rokoch od WOT před rokem, důvodem byly artiny, ekonomika a změna přesnosti, dřív jsem trefoval hitspoty a teď netrefím ani stojící tank. WOT bez prem. účtu a gold munice se nedá hrát od 9-vítek nahoru. Občas to zapnu, po pár bitvách to nasraně vypínám. Momentálně hraji víc AW, kde se vesele proháním v 10-kách bez výrazné finanční ztráty. Je mě 40+.

  • V pořádku. V tom co píšeš máš pravdu. Bez gold ammo se nedá hrát…
   a bez premiáku ne….

   A to jsi vzal kde ? S premiovým učtem a goldama jsem stejně v mínusu jako bez něj (jen v trochu menším mínusu)

   Ale na co používat goldy ? Pokud opravdu nemám šanci probít ? a nebo jako standardní munici.

   Ano, mám premium učet a ano vozíl 50% munice gold ammo, a neváhám použít. A přesto to neřeším.

   A ano AW jsem hrával. dokonce jsem byl tester. Moc mne ta hra nenadchla. Dlouho jsem čekával až začně bitva. Logika expení mišmaš.

   Promiň ale abych expil rusa a z něj šel na USA tank, a z něj pak někam do pr…. nebo je to jinak ? promiň ale AW jsem jako hru neschopnou mne zaujmout před 8mi měsíci odinstaloval.

 13. to je zase bliti … 😀

  nicmene. darkovy tancik je vzdy fajn, schovavam si vsechny. trosku mne stve, ze tento je svedsky a vzhledem k tomu, ze svedy neplanuji a navic je to LT, takze i kdybych si poridil ten premiak co se ted prodava, tak posadku vexlovat nebude mozne … mno nic. mozna bude jen stat v garazi … :p

  • Přesně tak, není důvod ho prodávat. Sice by se mi víc líbila česká verze LT-35 (případně konkurenční Škoda Š-II-a/b), ale darovanému koni na zuby nekoukej.

 14. Crucian2: A co čekáš? Napíšeš vyloženou blbost a když někdo zareaguje, tak se vykrucuješ jak slizký úhoř. Tak tady nepiš svoje výmysly, lži a kraviny a nikdo tě nebude otravovat, je to jednoduché.

 15. Darovanému koni na zuby nehleď, ale s těma jejich posranýma tankama tieru 2 můžou jít akorát tak do hajzlu. Je to úplně k ničemu. 🙁

Comments are closed.