Ďalšie informácie od vývojárov

60

Vývojári World of Tanks uviedli na streame niekoľko veľmi zaujímavých informácií o tom, čo nás v blízkej aj vo vzdialenej budúcnosti v hre čaká. 

Premýšľame o tom, či bude možné vytvoriť čatu, ktorá bude pozostávať z 3 delostrelectiev. Zatiaľ je to 50 na 50.

Po mnohých úvahách sme sa rozhodli, že charakteristiky prémiových ľahkých tankov sa nebudú meniť. Taktiež ale dostanú nový zlepšený MM (ako ostatné ľahké tanky po príchode nových strojov do tieru X).

Ak máte našetrené skúsenosti na ľahkom tanku, napríklad na AMX 13 90, zostanú na tiere VIII. Hráči však dostanú aj tier IX tank, do ktorého sa presunie aj posádka.

Osobné misie pre ľahké tanky ostanú bez zmien, tak ako sú teraz.

Je dosť možné, že sa objaví nový prémiový ľahký tank na tiere VIII.

Menej hráčov na serveri, to bude výzva pre nový MM.

MM založený na schopnostiach hráčov (skille) nebude nikdy pridaný do náhodných bitiek.

Už dlho sme uvažovali nad zlepšením tankov IS-7 a T-44, malo by prísť už čoskoro (pravdepodobne ale nie v nasledujúcej aktualizácií).

Zmeny tanku ST-1 mu prinesú aj novú mechaniku. Nemôžeme o tom zatiaľ nič povedať.

S príchodom novej grafiky budú môcť hráči bez problémov hrať na nízkych nastaveniach, ktoré používali doteraz.

Prepracovanie schopností pre posádku nepríde v blízkej budúcnosti. Je to náročný proces.

Existujú nápady na to, aby sa zrušilo alebo obmedzilo ničenie spoluhráčov, budeme to testovať.

Príde druhá časť osobných misií.

Skúsenosti za tankovanie (odrážanie striel pancierom) nebudú.

Aby sme mohli zlepšiť niektoré tanky, je potrebné ich úplne prepracovať. Takáto situácia je napríklad s prémiovými KV-5 a T54 mod. 1.

WittmanSVK: Mám pocit, že niektoré z týchto informácií sme počuli už pred rokom. Nemyslím si, že IS-7 je tank, ktorý by veľmi potreboval buff. Je to ale sovietsky stroj a pancier zo Stallinia už asi nestačí. Som zvedavý na novú mechaniku u ST-1, podľa informácií a obrázkov vyzerá veľmi zaujímavo. Je ale škoda, že sa asi nedočkáme skúseností za tankovanie, táto myšlienka sa mi páčila. Navyše by mohla zvýšiť popularitu ťažko opancierovaných vozidiel, ktorých obľúbenosť v stále viac dynamickom svete World of Tanks nie je vysoká.

Ďalšie informácie od vývojárov
Ohodnoťte tento článek!
4.77 (95.45%) 22 hlas/ů

60 KOMENTÁŘŮ

  • IS-7 objektivne buff rozhodne nepotrebuje. Naopak T-54 mod 1 potrebuje buff zoufale moc. Nejlepsi reseni je udelat mu omezeny MM.

   • tak já bych byl i za zlepšení chování děla, stačilo by mi, kdyby se chovalo jako na T-44-100
    Je pravda, že to byl můj nejoblíbenější premiák, ale teď už ho skoro nehraju, protože nabouchat víc jak 1000 dmg za hru je skoro mission imposible, když mě to hází skoro pořád do 10tek

   • buf e-100 v podstate nebyl zadny buff. kazdy jezdi stejne full heat coz proste k tomu DMG za 700 a dlouhemu nabijeni sedi. takze ze je ted lepsi AP pene je akorad berlicka pro slabsi hrace. vazne se mi nechce pri tak dlouhem nabijeni premislet jakou munici tam dam. a tech 220 cca co bylo driv na boky do pasu stacilo vzdycky. takze souhlasim, buff nepotrebovala 🙂

    • E-100 dostala víc zlepšení, než jen zvýšení pene na AP. Snížili aim time a zlepšili chování děla, což je docela solidní buff. Vzhledem k tomu, že to do věže chodí jak do másla, tak se nedá říct, že buff byl zbytečný. Když běželo běsnění, zkoušel jsem tam hrát E-100 full AP, jinak jsem ji do té doby hrál spíš full HEAT a kupodivu byla hra možná malinko pohodlnější, člověk nemusel domiřovat úplně všechno na solid armor, u měkších cílů to tam poslal a ono to dost i procházelo, u pancéřovanějších protivníků domířit weakspot a ono to taky kupodivu procházelo. S HEATem se musí hledat místo bez představěného pancíře i u papírových tanků…

 1. Mam presne tu situaciu s 13-90, na nom najazdenych 210000 skusenosti lebo som chcel ten tier 9 medium. Myslel som ze mi ostanu na 13-90 ked sa presunie na tier 9 a ja si za ne kupim rovno tier 10. Skoda

  • Celkem prasárna od WG. Nejdřív namlsá hráče, ti si začnou grindit a konvertovat XP a pak WG udělá tohle.

  • diky bohu som tie XP na LTckach negrindil…teraz by som asi pekne nadaval…

  • 210000 zkušeností ti zůstane na nové VIII a k tomu dostaneš “zdarma” 13 90 na tieru IX

   takže jediné co bude potřeba, je vyjezdit si na tieru VIII novou posádku, protože ta se přesune na IX

 2. “Ak máte našetrené skúsenosti na ľahkom tanku, napríklad na AMX 13 90, zostanú na tiere VIII. Hráči však dostanú aj tier IX tank, do ktorého sa presunie aj posádka”
  To překvapili, spíš jsem čekal, že se bude muset ta devítka expit, jako vždycky když na konec existující lajny přibyl nový tank. Žádný tier VIII LT sice osobně nemám, ale i tak mile překvapili.

  “Je dosť možné, že sa objaví nový prémiový ľahký tank na tiere VIII”
  T92- podle nového balancu to bude jasný materiál na tier VIII. Ale osobně mě spíš zajímá, jak chtějí vyřešit problém s např. Blackdogem, který nerfovat nechtějí a nemůžou a přitom po rebalancu LT bude oproti standardním strojům se svými aktuálními statistikami evidentně OP? V randomu se to dá vykompenzovat tím, že mu zůstane aktuální matchmaking, takže technicky bude potkávat tier IX LT kterým bude v podstatě na roveň, ale v CW bude ostatním LT evidentně nadřazený…

  “Už dlho sme uvažovali nad zlepšením tankov IS-7 a T-44, malo by prísť už čoskoro (pravdepodobne ale nie v nasledujúcej aktualizácií).”
  T-44 při její mobilitě a relativně adekvátnímu pancíři (snad jen mantlet by možná zasloužil lehoučce zesílit) by bohatě stačilo zmenšit hitzony na nádržích a odebrat pár hitzon ammo racku + mu zvednout modul HP (jako fakt, čelo korby, boky korby, boky a zadek věže… ta věc je postavená z munice a 90% zásahů tanku kamkoliv ji poškodí)
  IS-7 má z tier X HT sice nejhorší winrate a 2. nejhorší průměrný WN8 na serveru, ale to bude spíš tím, že to je tradiční “noob linka”, tedy lajna kterou expí mnohem víc špatných a nových hráčů než kterou jinou (jako fakt, mrkněte se na boty s WN8 do 300, 9 z 10ti těch, co mají tier X má IS-7 a na ní 400 dmg za bitvu).

  “Zmeny tanku ST-1 mu prinesú aj novú mechaniku. Nemôžeme o tom zatiaľ nič povedať.”
  -Dvě děla s nezávislým časovačem nabíjení. Říkal jsem to už před týdnem a pořád jsem přesvědčen, že to tak bude.

  “Existujú nápady na to, aby sa zrušilo alebo obmedzilo ničenie spoluhráčov, budeme to testovať.”
  -Tady by si taky mohli vzít inspiraci z WoWs, kde když člověk za team dmg zrůžoví (obdoba modré z WoT) tak seveškeré jeho poškození udělené spojencům odečítá z jeho HP namísto z HP zasaženého spojence. Myslím, že ve WoT by to fungovalo taky.

  • Toto ,,veškeré jeho poškození udělené spojencům odečítá z jeho HP namísto z HP zasaženého spojence” je podľa mňa super nápad. Do mňa začal strieľať včera vlastný spojenec pretože som nenayoloval k nepriateľom, ale snažil sa taktizovať, aby sme vyhrali (hral som so Skorpionom G) mal som velku raz 4k+spot, tankistu ostrelovaca a 5 kilov, Mko a on mi napisal, že som retardovany bot. On pritom zomrel medzi prvymi mal 0 dmg a mne tým, že ubral tie HP znemožnil agresívnejšiu hru fakt ma to naštvalo vtedy.

 3. A tohohle si jako nikdo fakt nevšimnul???

  !!! If the new stun mechanic is not well recieved by users we will must cut arty from game. !!!

 4. Wittmane o tom, že když se komunitě nebude líbit stun mechanika, tak plánují zrušit artyny úplně, mlčíš naschvál nebo sis nevšiml ? 😀

  • u Rity to v tom Q&A je, ale Armored Patrol to má v samostatném článku zvlášť a v tom jejich Q&A ze kterého WittmanSVK čerpal o tom není ani zmínka – o arty se tam píše jen že bude “víc splashovat, míň zabíjet”.

    • Ale o tom, že pokud se to neujme/nebude kladně přijato, vykopnou spg z WoT úpně, o tom se tu nepsalo.

     • A kde jste to sebrali? Já si ten stream pustil teď v rychlosti ve vlaku a o tom, že bude arti zrušena jsem tam nic neslyšel. Murazor pouze říká, že přemýšleli i nad tím, kdyby rebalanc arti nevyšel, že by ji odstranili ze hry. Nic víc. Dál říká, že předělali mechaniku pro arti, splash, poškození atd., atd. , ta je již hotová a vyzkoušená na SB a brzy se objeví ve hře. O plánovaném zrušení artin tam nic není. Ještě si to projdu doma v klidu, mohl jsem se přeslechnout.

 5. is7 ma malou penetraci na goldu …. jinak je super. jde o to ze je spousta stroju s extremnim pancirem a spousta stroju s extremni penetraci … v tom podle me is7 zaostava ….

  • IS-7 patří do té první skupiny… tedy že má extrémní pancíř. Nebo spíš extrémně zabugovanej pancíř? 🙂

 6. “Po mnohých úvahách sme sa rozhodli, že charakteristiky prémiových ľahkých tankov sa nebudú meniť. Taktiež ale dostanú nový zlepšený MM (ako ostatné ľahké tanky po príchode nových strojov do tieru X).”
  Takže z lehkých premiových tanků se stanou bestie, kterým ostatní lighty stejného tieru nebudou stačit a to ani nemluvím o 8. tier SH, kde bude např. premiový buldog jezdit proti dnešním 7. tier lightům?

  “Ak máte našetrené skúsenosti na ľahkom tanku, napríklad na AMX 13 90, zostanú na tiere VIII. Hráči však dostanú aj tier IX tank, do ktorého sa presunie aj posádka.”
  Tak tohle je pěkná sviňárna. Najezdil jsem si ty zkušenosti např. na RU, tak je chci mít na RU. Na tieru 8 mi budou k hovnu, když ho budu mít v topu. To jsem si mohl zrovna nechat zapnuté XP do posádky.

  IS7 není slabá, jenom ji kazí staty množství hovad, co s tím hrajou. T44 bych zlepšil jen penetraci.

  A nedělejte si plané naděje, že někdy zruší artyny, co by pak ty retardovaný hovada hráli?

  • Tak šetřil sis ty XP na to, abys za ně odemknul devítku LT- a oni ti tu devítku odemknou automaticky – tedy jsi vlastně o nic nepřišel. Aby je převáděli o tier výš, to osobně chápu že se jim nechce – už takhle ti vlastně “dají zadarmo” cca 150k XP (běžná cena přeexpení z topové VIII na IX) tím, že ti z osmičky bez kompenzace udělají devítku a pokud s těmi XP co máš budeš chtít něco dělat, tak si je musíš konvertovat. Nebo za ně přeexpit např. na Leopardí lajnu, popř. u francouzů na Baťáky nebo AMX 30. Aspoň se tím trochu rozmělní nápor tier X LT a víc lidí si vyzkouší ty devítky před nima.

   Jo, je to určitě taktika na vytahání peněz z těch, co grindili a teď jim je líto ty XP nevyužít, ale podle mě to je pochopitelná taktika…

  • Takove lidi jako ty by vubec nemeli ucit psat ve skole kdyz uz tanedbali vychovu. To ze jsi slabomyslny nemusis psat tak skaredymi vyrazi.

 7. tu je vynechaná tá správa,že WG silne premýšľa o zrušení artyn,ak sa neosvedčí nová koncepcia v nasledujúcom 9.18 patchi….;)

 8. T-44 je jednoznacne jedno z nejhorsich tier 8 medek bez zasobniku. Ma 183 pen na AP, coz je k nicemu a 235 na goldu coz je tky smutny. Ja bych tomu dal 201 na AP a 250 na APCR. Co se tyce IS7, tak musim rict ze by si zaslouzila buff gun handlingu a APCR munice, z 303 bych to buffnul a 325. Team dmg disabled by ale umoznil situace jako treba: friendly IS7 bojuje s enemackym Mausem a jsou na sebe nalepeny. Friendly artyna by si pak mohla dovolit vystrelit aniz by se bala team dmg. A za me bych absolutne zakazal cetu 3 housek, myslim ze si WG neuvedomuje jaky to je proti ty rakovine stat v cete 3 dobrych hracu s med/heavy tankama. Dopadnout to muze jen jednim zpusobem, a to tak ze neskutecne dostanete na prdel v ten moment co zacnete svitit.

  • Jasně, zrušit četu tří housek, ale nechat četu třeba tří e25, t57 nebo baťáků je v pohodě…ololol.

   • víš, možná by sis měl uvědomit, v čem je rozdíl, pokud jsi v četě s tím co jsi napsal a s houskama

 9. “MM založený na schopnostiach hráčov (skille) nebude nikdy pridaný do náhodných bitiek.”

  Super. Je to jasné prečo to nechcú. Biznis. Najebať do hry prémiové (OP) tanky, goldová munícia a skurvené RNG sú veci, ktoré im držia biznis. Ak by boli hry vyvážené, bitky by trvali v priemere dlhšie a hráči by sa naučili hrať aj bez goldov. A to predsa nechcú.

  Môžem sa roztrhnúť, spraviť 5 killov, 5000dmg a aj tak prehrám.
  Ak chcú nechať MM taký aký je, tak nech dávajú XP podľa toho ako hráč zahral bitku, bez rozdielu výhry – prehry. Totálna sprostosť, aby hráč v enemy týme, ktorý nurobí z hola nič mal len vďaka výhre rovnaký počet XP ako napr. 3 najlepší hráč v prehratom týme, ktorý naspotil, nastrieľal a pod.
  Kredity môžu byť závislé na výhre, to mi nevadí.

  Takže fakt tie smiešné zmeny buffy, nerfy a ostatné nepodstatné sračky ma netrápia. MM je najdôležitejší, ten nikdy nezmenia a tým pádom ako keby nemenili vôbec nič.

  Včera som sa vys* na misiu po tom, ako mi MAUS dingol zo zadu veže E100 gold s 334 pene.
  Samozrejme Maus bola fialka. O RNG v jeho prípade by sme mohli napísať knihu.

  • “Samozrejme Maus bola fialka. O RNG v jeho prípade by sme mohli napísať knihu.”

   Lol. Jakože. Upřímně. Fakt? ROFL. Doslova ROFL.
   Takže “fialky” mají oproti např. mě nebo komukoliv jinému standartnímu hráči (dal bych za příklad tebe, ale nemáš ani tu slušnost psát pod svým herním nickem, takže šance jsou, že jsi buď troll nebo totální noob) dvojnásobný nástřel ne proto, že mají rychlejší reakce, lepší přehled o situaci, taktické myšlení a encyklopedické znalosti silných a slabých stránek tanků a herních mechanik, ale někdy, kdysi dávno když začínali hrát seděl SerB na obláčku, mávnul kouzelným nerfpilníkem a řekl “ententýky dva špalíky, bude z tebe Super unicorn veliký” a od té doby všem všechno dingají a všechno jim padá do středu mířidel, vždy s nad-damage a prakticky jistou penetrací?

   Kámo to by brambora nenapsala 😀

   • Ty rofl zase nemáš slušnosť normálne odpísať ale len urážať. Na 28r by sa hodilo aj niečo logické ako len odpoveď 5r chlapca.

    • Mkay, tak prosím elaboruj na téma “proč a jakým způsobem mají unicorni zvýhodněné RNG” a na jakých podkladech krom “jedna fialka mi včera dingla” jsi ten předpoklad vybudoval – určitě to vydá na pěkných pár desítek A4ek pádných argumentů a možná i pár grafů a powerpointových prezentací když bys na to téma jak sám říkáš mohl napsat knihu, ale snaž se mi z toho udělat nějaký ztrušný výtak na maximálně dvě A4, ať to nelouskám zbytečně dlouho – a já ti rozumě, kultivovaně a na názorném příkladu (na přání i s obrázky) vysvětlím, proč si myslím, že je to blbost, kterou by ani brambora nenapsala.

     Deal?

     • *stručný výtah… Já měl fakt jít včera večer dřív spát…

   • Tobi, wronggaming je zde už profláklej troll, vždycky přijde s nějakou pohádkou a čeká, co bude. 😀

    • Já už jsem takovej, moc tvrdohlavej a ukecanej než aby mi moje nátura nebyla ke škodě, já se vždy rád pohádám s trollem 😀

  • …to zeby hraci ktory aj v prehratej bitke slusne zahraju mali byt odmeneny obdobne ako pri vyhre si myalim aj ja…urcit k tomu ten spravny kluc je uz asi ale na debatu lebo sa nukahned viac moznosti…ale fakt by nemal jednotlivec znasat nasledky teamoveho vysledku pricom tento team nedokaze takmer nijak ovplyvnit…v podstate aj osobne hodnotenie tym trpi nakolko je osobne a nie teamove…ak niekto osobne zahra osobne dobre malo by sa mu to dobre odzrkadlit aj na PR…dokonca si myslim zeby sa nemal robit rozdiel v Xp medzi vyhranym teamom a prehranym ale mal by sa z bitky urobit nejaky XP priemer a kto je nad ma doble a kto je pod ako keby prehral…sam priznam ze ked chcipnem na zaciatku bitky ze si nezasluzim nejake bonusy aj ked som vo vyhernom teame…

   • klidně by to mohlo bejt do 10 místa výherní tým (dle dmg/exp) a do 5 místa tým co prohrál a bylo by to…

 10. …ludia tu stale placu jaky blackdog bude OP a ze vraj bude rovny IX LT…ked klasicky Buldog z vyssim poctom HP teraz narazi na BlackDoga tak ten premiak asi bude tahat za kratsi koniec kym americanovi nedojde zasobnik…navyse je american rychlejsi…rychlost strel blackdoga je biedna taze ani poriadne snajpenie…IX LT ak sa nemylim maju mat upravenu penetraciu a pridane HPcka takze Blackdog bez upravy sa im rovnat nemoze…black dog si trocha polepsi ale ani nie tym o kolko a ci bude lepsi ako ostatne VIII LT ale ze konecne dostane MM aky by uz mal mat davno…a ze to bude dobry premiak tak len dobre ked uz ludia zanho vysolili peniaze…scorpion G je aky a nikto tu uz koli tomu neplace…zmierte sa stym a komu sa nepaci nech si kupi tak ako si X ludi kupilo X inych OP premiakov…

  • …a este netreba zabudat ze budldog ma jedno z najhorsich camo oproti ostatnym LT…a tym ze ma WG camo tak je na tom este horsie ako americky buldog s klasickym camo…myslim ze blackdog je jeden z najmensich problemov vo WoT…

   • Mkay, argument člověka co s ním má přes 900 bitev beru. Pořád ale bude dost vybočovat z koncepce LT tak jak mají po novu fungovat. Palebnou sílu bude mít určitě vyšší než ostatní VIII LT (hlavně po stránce přesnosti, 0,38 sice není moc, ale skoro všechny rebalancované LT mají mít přes 0,4) a pokud oproti nim bude trpět na camo jak říkáš tak tím pádem skončí spíš jako pseudo medko bez pancíře…

 11. Už dlho sme uvažovali nad zlepšením tankov IS-7 a T-44, malo by prísť už čoskoro (pravdepodobne ale nie v nasledujúcej aktualizácií). — rudoši v IS-7 zkreslují staty. Maj udělat průzkum mezi kontributory a hráči co používají mozek…

  • K balancování tanků by se mělo přistupovat jako ke sčítání bodů při např. krasobruslení, kde se nepočítá ani s nejnižší ani s nejvyšší známkou.

   Ono stejně tak jako slabý výkon horších hráčů totiž může i výkon dobrého hráče silně zkreslit dojem – viz QB a jeho starší recenze na premiáky, kdev jeho rukou tak nějak nevynikly slabiny tolik jako silné stránky a pak se divákům i stroje jako T-34-3 (původní verze v době vydání, s 3° deprese a ještě horším rozptylem děla a DPM než dnes) jako OP mašina.

   Jinými slovy nebrat v potaz výkony rajčat, ale ani super unicornů. Optimálně navíc první kolo testů provádět v řízeném prostředí bez premiové munice, prémiových spotřebáků a veteránských čtyř a víceperkových posádek aby se eliminoval dopad takových proměnných na výsledek – a potom teprve předat k 2. kolu testování v prostředí blízkém standartnímu randomu…

 12. K převedení zkušeností. Když si to dáte do kontextu, z každého VIII LT se teď dá dostat na IX MT. Aby nám mohli převést i exp, museli by předělat celkově vývojové stromy, tak aby jsme se z LT nemohli dostat na IX medko. Teď pokud nemáte vyzkoumaný IX MT, na který se dá dostat z LT, tak stejně ty exp tak, či onak budete muset použít na IX MT, jinak je stejně nebudete moct zkonvertovat. Udělejte si svůj názor sami.

 13. Doufám, že ty týmy 3 arty budou fungovat i nadále. Občas se totiž dám do čety na randomu se dvěma artynářema z klanu, co nic jiného, než arty nehrajou a pak jezdíme ve 3.
  A musím uznat, že 3x 105 leFH18B2 v týmu na TS jsou ta největší trolící zábava co ve WOT je. (I když uznávám, že 3x Bat.-Châtillon 155 58 má taky něco do sebe.)

  • tři se baví, patnáct je nas… a těch dvanáct pokud ty trolové jen trolí je nas.. také 🙂

  • Není horšího scenária jako tři lefh… pryč s spg nebo ať pomáhají týmu poškozováním modulů a ochromením posádky ale ať krom toho nejsou schopny snížit hp to je největším problémem hry.

 14. nové osobne misie? to akože misie na tanky ako su Stug T 28 HTC T 55 a 260 ? tieto misie budu odobrane a pridane ine nove?

 15. tak na prémiák, který prodávají za peníze ofiko sáhnout nemůžou, jinak bude chtít půlka lidí prachy zpět. Opět.. nevím o tom, že by komunita chtěla X LT, spíš měl ve WG zase někdo geni(t)ální nápad a pak se řeší jak z prekérky.. opět tím nejméně vhodným přístupem.
  MM nikdy na skillu (proboha nevím proč se tomu tak brání byť jen v rovině hra +/- 2500 v osobním hodnocení?) = mm bude stále velmi špatný..

 16. WoT je již dávno mrtvá hra tak bych se vůbec nevzrušoval.

  Nyní frčí ARmored Warfare a potom možná WoT 2.0

  Ale WoT již nikdy více

  • Máš zajímavé představy o tom, co je to “mrtvá hra”. A vůbec, co děláš u internetu, že ty jsi zase utekl z klecového lůžka?

 17. Jako velice aktivní hráč IS-7 musím konstatovat, že tomu tanku není třeba buffy, ale pravda je ta že můžu začít hrát 1v29

 18. tak ja si naopak myslim, ze IS-7 uz buff treba..

  Is-7 bola niekedy prezentovana ako tank s top pancierom.. IS-7 je ale teraz iba papier s mizernym delom..

  Korba a spodny plat je horsia ako na defenderovi a pohyblivost je tam tiez horsia… jediny rozdiel je 50 dmg na dele pri skoro rovnakom nabijani…

  Je to vobec rozdiel medzi tankami 8 a 10 tieru?

  IS-7 sa da tazko prirovnat k inym HT, mozno tak len k IS-4. Co je ale pravda je to, ze na ine tier x tanky straca.

  • Pancier z predu je ledva ledva priemerny, delo je krive, neskutocne dlho domeriava a DPM je jedno z najhorsich na tier X.

   Pohyblivost na HT je mizerna, kym nejdete 10 minut z kopca a otacanie je este horsie.
   Okrem skvelej veze a obcasnym lucky bouncom z boku a zozadu uz nema ten tank uplne nic.

 19. Ahoj, jak to bude s osobními misemi? ty staré zůstanou nebo budou odstraněné a nahrazené novýma?
  Jak to teda bude s tím AMX 13 90? ono se šoupne na tier IX a dostanu i tier VIII zdarma? trochu jsem to nepobral že když se ty zk přesunou na tier VIII z AMX 13 90 zda mi to můžete vysvětlit

 20. nechci nikoho urazet, ale to wg je fakt banda debilu. resi kraviny a co je velky problem teto hry, tam je ticho po pesince.. arogance az do nebe, to bude velky pad a on bude…

 21. Zdar a jak to bude když mám 8 LT vyzkoumaný ale ještě jsem ho nekoupil.

Comments are closed.