Ďalšie informácie o zmenách v 9.19.1

19

Aktualizácia 9.19.1 prinesie do hry viacero zmien. K dispozícií sú bližšie detaily o úpravách osobných misií, novom čínskom tanku WZ-111 5A a novom obsahu v hre.

LT-7 Lovec delostrelectva (Object 260)

 • Odhaľte tri nepriateľské delostrelectvá a spôsobte im poškodenie. Zničte minimálne jedno delostrelectvo.

ST-7 Prekvapivý úder (všetky tanky)

 • Spôsobte poškodenie aspoň jednému delostrelectvu.
 • Zničte aspoň jedno delostrelectvo.
 • Spôsobte poškodenie aspoň dvom delostrelectvám. Zničte aspoň jedno delostrelectvo.
 • Spôsobte poškodenie aspoň trom delostrelectvám. Zničte aspoň jedno delostrelectvo.

ST-8 Konfrontácia (všetky tanky)

 • Zničte minimálne tri nepriateľské stredné tanky.

ST-9 Vhodný protivník (všetky tanky)

 • Spôsobte aspoň 500 bodov poškodenia nepriateľským ťažkým tankom. Zničte aspoň jeden ťažký tank.
 • Spôsobte aspoň 1000 bodov poškodenia nepriateľským ťažkým tankom. Zničte aspoň jeden ťažký tank.
 • Spôsobte aspoň 1500 bodov poškodenia nepriateľským ťažkým tankom. Zničte aspoň dva ťažké tanky.
 • Spôsobte aspoň 2000 bodov poškodenia nepriateľským ťažkým tankom. Zničte aspoň dva ťažké tanky.

TT-6 zmenený názov a prepracovaná misia (všetky tanky)

 • Zničte spolu minimálne 2 ťažké alebo stredné tanky.
 • Zničte spolu minimálne 2 ťažké alebo stredné tanky rovnakého alebo vyššieho tieru.
 • Zničte spolu minimálne 3 ťažké alebo stredné tanky.
 • Zničte spolu minimálne 4 ťažké alebo stredné tanky.

Nový čínsky ťažký tank tieru X: WZ-111 5A bude štandardným tankom v technologickom strome, skúmať sa bude z ťažkého tanku WZ-111 1-4 a bude potrebných 198 000 skúseností.

wjosogxcpkg

Poľské víťazné znaky na dele

sewha1fbl8

Nové emblémy

dy9o-vmd6hu

WittmanSVK: Je pekné, že sa objavujú aj nové bežné stroje v technologickom strome. WZ-111 5A vyzerá solídne, ponúka priemerné poškodenie 490 oproti 440, ktoré je na čínskych vozidlách tieru X štandardom. Len tá poľská vetva má stále problémy a jej pridanie je zatiaľ nejasné. 🙂

Ďalšie informácie o zmenách v 9.19.1
Ohodnoťte tento článek!
4.87 (97.33%) 15 hlas/ů

19 KOMENTÁŘŮ

 1. Hmm a mise na zničení 2 TD o tier vyšších tam nechají. Při současném MM je skoro nemožné.

 2. Je super, že WZ 5A se ukáže a do hry jde téměř okamžitě, ale na Chieftain se čeká už 3 roky… Fakt super

  • IS 7 rozhodně bufferu nepotřebuje. Má nejtvrdší věž ve hře bez weaku. Nadprůměrné dělo mezi HT a výbornou obratnost. Navíc velmi odolné i boky. Jakýkoli buff by z něj udělal nejlepší ht tank. Statistiky má horší protože ho hraje hodně rajčat. Jestli dostane nějaký buff, tak doufám že mu přidají slabinu na věž. Jediný tank jehož vez se že předu ve hře nedá propalit a to by být prostě nemělo.

   • No že by is7 neměla weakspot na věži bych rozhodně neříkal, pod dělo ho td normálně propálí pokud ví kam se trefit

    • Normálně ne a musí mít Gold a musí mít štěstí na vysoký roll a trefit dost malou oblast vedle dela. Ta věž je prostě spolehlivá prostřelil ji goldem je halus i na 50m

   • Já teda nevím, ale jaké nadprůměrné dělo má IT-7? Já ji teda kromě klanovek nehraju, ale potkat s IT-7 myš, Type-5 nebo tu novou německou veku, tak jsi tak strašně smutnej a zbytečnej…

   • Myslím že slabý buff presnosti a domeriavania by určite nebol na škodu.

 3. Tak už aby to bylo. LT-6 jsem nestihl udělat za starého MM a s novým je to téměř nemožné. Za víc než 200 bitev s TL jsem vhodné podmínky pro splnění téhle mise potkal jen jednou na fucking dolech, kde jednoho vocase s artinou nenapadlo nic lepšího, než se vydat do útoku čelně proti hevynám…
  Ono, kdyby WG nebyla banda nekompetentních idiotů a dělali věci hned a pořádně, tj. když změnili MM, tak by k tomu i adekvátně upravili i mise, tak už ji mám (v téhle podobě) minimálně 3x splněnou.
  TT-6 je to samé, to i těm vodkou nasáklým mozkům muselo být jasné, že když změní MM na 3-5-7, tak zničit s TT dva nepřátelské TT o dva tiery vyšší je naprosto nemožné splnit. S větší pravděpodobností vyhraje člověk jackpot ve sportce.
  Ale tak hlavně, že jim to nakonec došlo…

 4. Jako fakt o chieftanovi uz ani nemluvi a pridaji noveho cinana. Prijde mi, ze na brity vyslovene kaslou. Mozna se mi to zda, ale fv215b je ted horsi nez pred rokem. Nestiham se divit kolikrat co vse mi projde zepredu pres vez. Dnes medko 8 penetroval pres mantlet. Chapu delo ma uzasne, ale kolikrat trefim s japoncem nebo is7 presneji nez s fv… a to maji rozptyl jako krava.

  • Mě osobně udivuje jak často mě přes půl mapy sejme právě nějaké ruské nebo japonské poleno, nejlíp za jízdy, když je tímhle dělěm (ruskou nebo japonskou houfnicí) problém trefit stodolu zevnitř. Naopak podstatně přesnější děla to často sprejujou okolo a když už se trefíš, tak “nevhodně”, na naúhlovaný pancíř nebo nejlíp do spojence, kterého jsi chtěl zachránit 😀 .

   • Prave. Pro me za me, at ma is7 rychlost a pancir a at maji ruzne derp dela japonci, ale cekam ze kdyz mam mnohem mensi rozptyl nez oni, tak ze se se s nima na dalku nemuso bat v huĺ downu celit.

 5. kedy bude test server ? chcel by som vediet kedy pride do e-shopu tiger 217 a 131

 6. Pokud to tak bude,tak mi bude chybět už jen 17 misí na T55,protože zničit v ST9 těžák o 2 tiery vyšší nejde a ta mise za HT je už taky v poho. No,snad se mi to povede dát,ať mám zase 5 bab,2 už mám

Comments are closed.