Ďalší ban pre zamestnanca WG

30

WG je firma plná prekvapení. Len prednedávnom bol jeden z jej vývojárov zabanovaný za používanie nepovolených modifikácií. Dnes dostal ban ďalší zamestnanec a to za ovplyvňovanie tímových bitiek.

Po obdržaní niekoľkých správ o tom, že sa zamestnanec Rumpel_Shticken zúčastňuje na zmanipulovaných tímových bitkách, sa Wargaming rozhodol túto skutočnosť overiť. Podozrenie sa potvrdilo a účet daného Ruského pracovníka bol permanentne zabanovaný bez možnosti jeho obnovy. Navyše mu vznikli problémy s porušením firemnej politiky.

ban

Evilly sa v príspevku na fóre ospravedlnil všetkým, ktorých sa tieto akcie zamestnanca týkali. Pri šetrení sa našlo aj ďalších 65 hráčov, ktorí porušili pravidlá hry. Evilly zverejnil na fóre aj ich mená. Za porušenie pravidiel im boli natrvalo zablokované ich herné účty. Tiež spomenul, že takéto šetrenia budú pokračovať a poďakoval hráčom za ich upozornenia.

WittmanSVK – Je fajn, že WG netrestá len obyčajných hráčov a že rovnaké pravidlá platia pre každého. Oceňujem, že sa Wargaming ako spoločnosť nesnaží takéto chovanie svojich zamestnancov skrývať alebo ospravedlniť. Čo si o tejto téme myslíte Vy?

Ohodnoťte tento článek!

30 KOMENTÁŘŮ

 1. Éto ruskoj skill, éto váše dělo…

  Wargaming se konečně (s několikaletým zpožděním) snaží vymanit ze škatulky “firma z postsovětského prostoru”. Moc nevěřím tomu, že se jim to povede, přeci jen je “ruský podíl” na tržbách společnosti příliš velký… a když ruští hráči nebudou chtít banovat za cheaty, tak se WG na nějaký boj proti cheatům hodně rychle vykašle. Jsou to jen náklady navíc.

  • Tjn. Výsledky nemá takový, jaký by člověk od cheatera čekal

  • to si pis ze je to skiller , 25 bitvama preexpi 9tyr na 10, to se ti nepovede 🙂

   • no tak od wg dostane zadara kazdy premiak+ 500 goldov denne tak moze

  • samozrejme že je…má 6 bitiek s t54ltw a išiel na t54 kde má 22 bitiek a už mal t62a a obj140…koľko prachov musel utratiť za voľné xpčka a hlavne prémiové tanky a účet… toľko o tom že je skiller…len využil výhody zamestnanca WG a teraz je v prdeli… ešte by som rád vedel akú funkciu mal vo WG, lebo ak všetci sa tam len hrajú a hovno robia tak to potom vysvetľuje prečo im všetko tak trvá..

  • proč tady dáváte odkaz na wot-life když ten je totálně rozbitý a ukazuje nesmysly?!

  • protože mít všechny tanky, co se dají koupit a wn 3000 není priorita všech lidí hrajících tuto hru, ale jen pár negramotných autistických asociálů, kteří se jinak tváří jako nadřazená rasa, ale jsou z toho natolik zdegenerovaní, že se jim už ani nepostaví a tak je čeká smutné vyhynutí

  • koukam ze mel i OBJ 777 2, tento tank jsem ani nikdy nepotkal 🙂

 2. Jestli procentualne zabanovali tolik podvadejicich zamestnancu jako podvadejicich hracu – to znamena 0,prd%… tak podvadi 3/4 zamestnancu WG kteri to hraji a maji tu moznost. cele banovani je jenom odvadeni pozornosti od nefungujiciho MM a super udelatek RNG a ostatnich losovacek.

 3. Nemohli ani jinak. Kdyby ho nezabanovali, tak by je hráči už určitě umlátili. Tohle si nemůže žádná firma dovolit.

  • co takovemu cloveku zabrani pouzit nejaky z tisicu nepouzivanych uctu ? nebo si zalozit druhy a zase si tam nahaze vsechny premijaky jako mel tady ?

   • zaměstnanec a vývojář jsou 2 různé věci, mohl to být třeba kuchař ze SerBovi soukromé kantýny v sídle na Kypru, WG není firma, kde dělají 3 lidi a každý má přístup ke všemu, i když měl všechny prémiáky, neznamená to, že má přístup ke správě účtů a může si je vyčarovat sám znova, třeba map designéři, nebo “zvukaři” si taky určitě nemůžou upravovat random účty dle libosti… zabrání mu třeba vyhazov z firmy?

  • Ale no tak… nebudeme ze sebe dělat naivní blbečky. Stačí to jelito z WG-A nazvat “provokatérem a tajným agentem hledajícím cheatery” a účet opět zpřístupnit. Nebo mu udělají jiný účet…

   • jiste, rikam ze je to jenom saskarna na odlakani pozornosti od neschopnosti cokoli resit , cele banovani je fraska

 4. Neviem prečo sa z toho robi veda, že zabanovali zamestnanca. Dostane pekne potichu od firmy novy ucet s novym nickom, aby mohol „testovat“ ďalšie nové tanky, ktoré prídu do klienta…

  • aby se mluvilo taky nekdy o necem jinem nez o arckach MM RNG a jinych failech 🙂

   • asi tak, všichni si pod zabanovaným zaměstnancem WG představí hned vedoucího vývoje, klidně to mohl být nějaký obyčejný tester, co dostává 20 rublů a půlčana vodky za to, že měsíčně odehraje 500 bitev, ale má smlouvu s WG…

    • asi tak nejak. jinak by to urcite nepriznali. navic koho to s***? Dostane novy ucet, WOTko jako zamestanec stejne musi aspon trochu hrat. a buhvi co je na tom pravdy.

 5. Pokud lidi z “WG” sami podvádí a vyjebávají s ostatními, tak jak může vypadat WOT samotný – respektive všechny jejich hry … je to HNUS !!!

 6. Tady se opet sesla bandicka hateru a zavistivcu… Samozrejme, ze ve WG všichni dostavaj vse zdarma a este podvadi a když se na to prijde tak dostanou na oko ban a zaroven novy ucet aby mohli podvádět dal … Vy byste ve stredoveku mohli delat inkvizici … OMG!

  • A to máme tady schvalovat podvádění ? Ještě když je to zaměstnanec wg, je mi z toho nablití…

Comments are closed.