Čs. větev? Ne, celý strom!

39

Aktualizace:
Jak to vypadá, s československým stromem se skutečně počítá na prvním místě. Potvrdil to Jurij Pašolok, hlavní historický konzultant společnosti Wargaming.

Překlad: “Ve skutečnosti, bude první český strom. Švédové nouzový, pak možná ostatní.

 

Původní článek:

Úžasná informace dnes přišla z Ruska. Podle ní nebude mít československá komunita ve World of Tanks pouze svou větev celoevropského stromu, ale dokonce celý vlastní strom.

Zde je Stormův příspěvek, který to mimoděk potvrzuje.

Silentstalker: “Podle této logiky bychom měli mít český strom.”
Storm: “A kdo říkal, že český strom nebude?”

Takže ano, bude zřejmě celý strom. A jaký je rozdíl mezi stromem a větví ve World of Tanks? Jak vidíte na obrázku dole, to červené je větev, “branch”, jde o jednu linii jednoho nebo více typů tanků, v tomto případě o francouzské artilerie. V jiných případech může jedna větev obsahovat i tři typy tanků, od lehkých, přes střední až po těžké. V průměru ale větve obsahují jeden, nebo maximálně dva typy tanků.
Naproti tomu to, co je označeno zeleně, to je celý strom.

Během dnešního dne proběhne ve Švédsku schůzka dvou návrhářů švédského stromu se zástupci společnosti Wargaming, která aktivně pracuje na tom, co se dříve nazývalo evropským stromem. Zřejmě ale došlo k jeho rozdělení na samostatné stromy hlavních národů (Čechoslováci, Švédové, Italové). Podle aktuálních informací je československý strom v plánu jako první spolu se švédským (ten by měl být jako mix středních a těžkých tanků, bezvěžový S-tank v něm asi nebude), přičemž Švédové hrají jakousi zálohu pro případ, že by se nepodařilo poskládat celý čs. strom. To se ovšem neočekává.

Na konci měsíce, jak už víte z našich článků, proběhne schůzka Silentstalkera, dvou českých historiků Franceva a Tintěry se zástupci společnosti Wargaming v Praze. Poté bude zřejmě známo definitivní rozhodnutí, nicméně už teď to vypadá dobře. Snad se podaří vyřešit problémy s nedostatkem návrhů na tier 9 bez toho, aby se musel ručit letní plán na zavedení československého premium tanku (“TVP Koncept”).

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/21/so-about-the-czechoslovak-tree/

Ohodnoťte tento článek!

39 KOMENTÁŘŮ

  • Jojo, o tom se už taky hodně diskutovalo, co bude spotřebákem. A pivko bylo zmiňováno nejčastěji. Já bych to ale viděl na něco hodně umírněného typu miska guláše nebo kousek štrůdlu.

   Ovšem pokud by byla anketa, tak já pro ten půllitr ruku zvednu 🙂

 1. Jedna bába povídala… 😉 100% uvidíme až to bude na supertestu a v patchnotes, do tý doby WG může názor zase Xkrát změnit a nikdy nevíme co vyvede ta kunda Pašolok 😀

  • Připomínám, že Storm není “jedna bába”, Storm je číslo 3 v hierarchii WG, hned za Kislyjem a Burkatovským.

   • No jo, ale vůbec nevíme co si zase můžou vymyslet…. a Pašolok má podle SS právo veta, takže to kdykoli může pohnojit… Už tolikrát říkali bude to, bude tamto a pak to zase změnili 😉 já říkám, 100% jistotu budem mít až to bude v patchnotes 🙂

    • A známe i ty jejich krásné odpovědi typu: až to bude tak to bude… nebo: také z jeho odpovědi: informaci jsme nepotvrdili ani nevyvrátili..
     Prostě jsem zvědav co zas vypotí za hlášku proč něco není..

 2. PRŮSER, PRŮSER, KLUCI TO JE MOC VELKÝ PRŮSER 🙂 – kdysi jsem se zařekl, že budu mít v garáži každý tank z našeho stromu 🙂 🙂 🙂 Tak doufám, že místa budou zase někdy ve slevě …….
  PS: STORME, bože, jak já Tě kvůli tomuto rozhodnutí miluju

 3. Češi jsou přeborníci ve skoku na špek (od nedávné doby i na koblihu). Jedno mlhavé prohlášení a už tady spousta lidí pod článkem oslavuje WG. Je dobré pamatovat si jedno staré přísloví, kterého se WG drží už několik let: Nikdo vám nemůže dát tolik, kolik vám já můžu slíbit.

  • Moje žena se drží podobně znějícího. Žádná ti nedá tolik, kolik ti já slíbím…

  • On český strom je sice možná i pěkný ale můžete mi říct v čem ty tanky budou vynikat? Nebo čím budou významné? Proč zrovna do nich jít? Na tir 8 vyrovnaní se IS-3, T32? Nebo středáci budou tak obratní že si je nic neobtočí? Na co ta větev bude specializována? Co bude jejich předností? Je pěkné že to má českou vlaječku ale jiný důvod proč do té větve jít? Spíš bych si počkal na uvedení, otestování a jestli to budou velitelé chtít brát do klanovek nebo týmovek

 4. Do začátku II.sv.války to budou asi lehké tanky na čele s LT38. Pak nějaká výroba pro fašouny a co já pamatuju, když jsem byl na vojně, tak vrcholem by mohl být T-54/55 ( pamatuju system kladivo, ale to jsou už 80tá léta…) Že by to byl matroš na samostatný strom ??? Jsem optimista, ale ne až tak velkej. I větev by byla úspěch 🙂

  • Proč by tam nemohla být T-54/55? Když můžou mít němci Ru 252, který je z roku 1964…

 5. NE NE NE mate to špatně doplněk stravy bude: Svíčková přeci 😀

  • JoJo 🙂 kofola by byla skvělá 🙂 🙂 ..a jako druhou možnost bych tipoval tu svíčkovou nebo guláš.

 6. EPIC a určitě se všichni schodnou, že největší dík patří SilentStalkerovi 😉 – díky moc silente ! 😀

 7. SUUUUUUUPEEEEEEEER konečně čs.stron a celý tak to je fakt bomba a velký dík patří SilentStalkrovi. 😀 😉

 8. No budu asi taky hrdy majitel všech stroju pokud jich nebude nějaké velké množství a doufám že na všech bude M

 9. Jéje, to je najednou nadšení a důvěry ve skvělé WG 😀
  Tak snad to dopadne líp jak s HAVOKem, kterej měl být už minulej rok a teď ho odsunuli do další pětiletky 🙂
  A nemluvil bych o stromu. Ten poslední návrh od SS je spíš větvička. Nebo ještě líp sazenička 🙂

 10. Byl bych moc rad kdyby jsme mněli československy strom ale doufam že to nebude trvat tak dlouho jako vydani world of waships 🙂 🙂 🙂 🙂

Comments are closed.