Jaké jsou novinky v konzolovém WoT? Bezplatné Xbox hraní, řetězová operace a prémiové tanky

5

Od čtvrtka do pondělí si v rámci akce Multiplayer All-Access můžete na obou konzolích Xbox zahrát zdarma World of Tanks. Všichni konzolisté pak mohou okusit řetězovou operaci a také si užijí dva nové prémiové tanky.

Pokud vlastníte konzoli Xbox či jeho předchůdce Xbox 360 a nemáte zlaté členství, které je potřebné k online hraní, můžete si o tomto víkendu bezplatně vyzkoušet, jak se hrajou tanky na gamepadu. Microsoft tento víkend umožní online přístup všem hráčům se standardním stříbrným členstvím.

Pro všechny hráče je pak určena poměrně jednoduchá trojdílná řetězová operace Into The Breach. Za splnění úkolů dostanou hráči malé opravy a lékárničku, 10 tisíc kreditů a 1,500 XP pro tank.

Dále budou v obchodě dostupné dva oblíbené prémiové tanky. Od. 17. února francouzský VIII těžký FCM 50t a od 23. února čínský VI lehký Type 64 v balíčcích s prémiovými dny a boosty na zisk XP, případně s vybavením. Dostupné jsou i další balíčky s boosty na XP, se spotřebními doplňky a sady s jídlem.

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

  • Ti hloupější možná jo, ale ti co vědí proč si kupují konzoli určitě ne 🙂

   • Souhlas. Za 99% konzolistů můžu s určitostí říct, že na hráče s myší a klávesnicí na konzoli se pohlíží hodně opovržlivě a nevraživě. Rozhodně neznám nikoho kdo by o lidech na konzoli s M+K mluvil dobře. Je to tak trochu pokrytecký pak jít na multiplayer proti ostatním a dělat ramena. Je to úplně jiný hraní a jenom hodně málo lidí dokáže hrát tak, že člověk nepozná mezi nima rozdíl na gamepadu a na K+M….

    Co se týká wot tak tam je ovládání více méně dobrý až na občasný krkolomný otáčení vozidla. Jinak je hra samotná díky tomu trochu odlišná od PC verze. Hold má jiný nedostatky, který mi hodně vaděj, ale s tim nic neudělám

    • Těžký nesouhlas. Pokrytecké podle mě je pomlouvat hráče s m+k. To bys nevěřil, ale každý si může vybrat, čím bude hru ovládat a je jen tvoje věc, čím. Ty si myslíš, že každý to dělá jen kvůli tomu, aby měl výhodu? Viděl jsem na joypadu válet stejně dobře jako na m+k. Takže o jaké výhodě se tu bavíme? Ruku na srdce, m+k je pro hodně lidí lepší volba kvůli snadnějšímu ovládání. Simple. Navíc spousta lidí neumí přijít na chuť joypadu, tak kde jako vidíš ten nepřekonatelný problém.

 1. Konzolistům jen tiše závidím mapy na kterých hrajou.
  Takový krásný otevřený scenérie… a nás chudáky na PC nechaj trápit se a brečet v pitomejch městech a koridorech… 🙁

Comments are closed.