Chybí vám popisky v individuálních misích?

20

Několik z vás se na mě obrátilo s problémem, že nemají popsány v individuálních misích některé buttonky a když nějakou misi splní, tak se jim ukáže podivné prázdné okno se dvěma obdélníky.

Jde o důsledek použití modifikací, jejich autoři již jistě pracují na opravě. Na fórech se spekuluje, že jde o část modifikací, které upravují zobrazování statistik v garáži. Zatím odstraňte módy a sledujte oficiální fóra. Pokud budete mít řešení, přijďte nám sem o něm říci.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGrafika individuálních misí
Další článekSupertest: Radikální změny v 9.6
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

20 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak já jsem zmáčknul 2 tlačítka, nezmizelo to, až to třetí… ale píše mi to Mise:Dokončena takže cajk 🙂

 2. Mozete tu hodit co pisu v tej tabulke? Ci stoji za to mazat tie mody alebo je to len niake info?

  • píše se tam jen jestli jsi splnil obě mise nebo jen jednu. Stejně musíš rozkliknout “mise” a tam si dát “spustit”. Takže není třeba to řešit. Po aktualizaci modu (webium) se mi vše zobrazuje správně, ale dá se bez toho obejít.

 3. JE TO DŮSLEDEK MÓDŮ JÁ MÓDY NEMÁM A STENĚ SE MI TO NEZOBRAZÍ…..

  • Alespoň nás tady nehoupej 🙂 Mody jsi měl, nebo je tam stále máš, jinak by ti to fungovalo. Víš, říká se, že houpat nás můžeš, ale přetáčet už ne …….

 4. Tak mě se nezapočítala TD mise 2, i když jsem podmínky splnil (obě). 🙁

   • Ne, zapnutou jsem ji měl. Mám to i nascreenovaný vedle výsledku bitvy tabulku ve který je vidět, že mám misi aktivní. Myslím si, že mají špatně udělaný popisy. Protože od tý doby jsem ty podmínky splnil několikrát a pořád nic. Oni tam mají napsáno, že máte poškodit jeden modul nebo zranit jednoho člena posádky nepřátelského vozidla. Podle mě ale bude potřeba poškodit modul a zranit člena posádky a to oboje na jednom vozidle.

    • Na konci bitvy nesmíš mít jedinej poškozenej modul na svém tanku.. doporučuju vzít nějaký hečka, střílet na místo řidiče/komandera a na konci použít velkou opravu a lékárničku.

     • I o to jsem se postaral (ke konci jsem se opravil a vyléčil a schoval v křoví, zatímco část týmu capovala a druhá část lovila poslední nepřátelský ELC AMX). Mám i replay…
      Nepřátelům jsem poškodil jeden pás a zničil jeden periskop. Přemýšlím, že se obrátím na podporu, ale myslím, že se dozvím jen něco o modech.

     • Já tuhle misi jel s Tortoisou, hečka jsem nepotřeboval, má to tu rychlopalku, takže jsem zničil modul nebo posádku každému koho jsem trefil, na konci si pak malou sadou opravil “oranžové” pásy a mise splněna.

   • taky uz se mi stalo, že jsem si byl opravdu jistej ze jsem to splnil a ono ho*no.

Comments are closed.