Chieftain končí na evropském serveru

4

Chieftainova historická videa na evropském serveru končí, Evropa se opět vrátí k původním, poměrně neoblíbeným videím od Challengera. Chieftain, specialista na historii vývoje tanků, naposledy vydal video o IS-7. Jeho videa jsou detailnější a delší, možná i proto, že Chieftain sám je bývalý tankista.

Jeho videa běží vždy v angličtině, vždy s titulky v několika evropských jazycích včetně češtiny, ruská verze je dabovaná. Nicméně titulky už napříště nebudou a Chieftain se vrací výhradně na americký server. Škoda.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/09/support-of-chieftains-hatch-on-eu-server-discontinued/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekakcido: Recenze Panther mit 8.8 cm L/71
Další článekJak si vedou nové tanky?
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

4 KOMENTÁŘŮ

  1. No tak nevadí, aspoň si procvičím angličtinu, protože na challengera se fakt dívat nebudu, nejde o ty informace v nich (ty jsou srovnatelné), ale přeci jen chieftain má lepší styl prezentování, delší videa a mnohem mi víc sedí, ty české titulky oželím, přeci jen dám přednost kvalitě nad češtinou 😉

  2. Co se týče youtube, nevím přesně, vařím z vody, ale pokud vím, tak se titulků může chopit i někdo mimo a češtinu (jiný jazyk) zrobit ne? Netvrdím, že se do toho někdo požene, ale technicky to lze ne?

  3. Nevím kde vy ty titulky vidíte ale já tam mám jen Anglické, Španělské a Portugalské. Český můžu zapnout jen překladem a to je kvalita google překladače, takže z “tanku” je najednou “nádrž” 😀 To je právě ta věc proč sleduju jen challengera, a tam mají zas tak hrozný titulky (jedna věta rozdělena do pěti částí …bla bla… bla.. …bla bla bla….) prostě taky skoro nečitelný…

Comments are closed.