carrambův Kalašnikov AK-74 na prodej

17

Máme pro vás speciální nabídku. Pokud vás zajímá airsoft, zbystřete! K mání je NOVÝ elektrický airsoftový Kalašnikov AK-74 v moderní černé variantě, používané v ruské armádě a to s obří slevou a přímo od zakladatele portálu WoT.cz. Více informací v článku.

carramba66, jak možná víte, měl v únoru těžkou autonehodu, psali jsme o tom i na WoT.cz. Pár týdnů předtím si koupil v největším českém airsoftovém eshopu airsoftový samopal AK-74 Black od uznávané airsoftové firmy ICS a protože se airsoftových klání ze zdravotních důvodů nemůže účastnit, dává svou zbraň, která nikdy nebyla použita, k prodeji. Upozorňujeme, že jde o kompletní kovovou repliku v původní hmotnosti, opravdu kvalitní profesionální airsoftový výrobek, žádný plasťák z tržnice. carramba je ochoten ji předat osobně v Praze, případně poslat poštou.

Pokud budete mít zájem, kontaktujte carrambu na mailu carramba66@seznam.cz.

Informace o prodávaném samopalu:
Popis: AK-74 s upgradem M120 a černým pažbením, osazeno AK boční lištou umožňující připevnění montáže pro puškohled, kolimátor. Pevná pažba dává možnost použití velké baterie.

Výrobce: ICS
Pohon: Elektrický + upgrade pružiny od výrobce
Materiál: Celokov
Hmotnost: 3kg
Balení: originální, 2 zásobníky, navíc baterie + nabíječka
Více informací: Zde
Cena: Dohodou

Fotografie:

Recenze na AK-74 od ICS od Mighty Jinglese (má základní verzi, prodávaná je moderní černá):

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek9.15.1: Porovnání SD a HD modelů
Další článek19. 6. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

17 KOMENTÁŘŮ

  • T5eba bude to AK-čko i podepsané… pak to to není bulvár, ale sběratelská rarita

   • Proč rarita ? Můžeš si koupit jednotlivé díly na ebay a složit si úplně stejnou. Tento uvedený model vychází konkrétně na cca 12 tisíc.

   • Jako že podepsané od carranba66 jo? No tak to je fakt rarita 😛 . Ale jo, třebas se nějakej fanoušek najde 😉 . Pokaždé když u inzerátu vidím „cena dohodou“ a odpovím na něj, tak se nikdy nedohodnu 🙂 .

    • tak někteří co byli nebo jsou v jeho fanouškovském klanu C66 by to brali

 1. Zajemcu uz je dost, diky vsem, kdo projevili zajem o super kousek airsoft hardware 🙂

Comments are closed.