Bug v 9.5.1 – zavírání oken

10

Po miniaktualizaci 9.5.1 se začal objevovat nepříjemný bug, který vám de facto znemožňuje prodávat tanky. Pokud se vám něco takového stalo, máme pro vás řešení.

Bug se projeví ve chvíli, kdy chcete prodat tank, otevřete okno “Prodat” a to se samo zavře ještě před tím, než dolů do okna napíšete prodejní cenu, kterou prodej stvrdíte. Pokud potřebujete prodat tank a něco takového se vám stalo, prostě cenu napište někam jinam, klidně i mimo klient, nebo do chatu, zkopírujte si ji (CTRL+C) a pak ji rychle vložte dolů do prodejního okna. Měli byste to stihnout, než vám samo spadne.

Jako vždy je možné, že tento bug není zapříčiněn chybou samotného klienta, ale modů, nebo modpacků, konkrétně Oldskool mods tento bug prý dělají určitě. Pokud vám to tedy dělá, zkuste promazat mody, mělo by to přestat. Zároveň upozorňujeme, že někteří autoři modifikací nevytvářejí soubory jen ve složce pro modifikace určené, tedy res_mods, ale také sami přepisují některé herní soubory v adresáři res. Na tyto přepisy souborů si dávejte pozor, mohou udělat pěknou neplechu.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/26/0-9-5-1-ui-bug-closing-windows/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekJak byla v 9.6 změněna funkce přátel
Další článekAMX-50B v 9.6 je opět zabugovaná
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Dobrá rada nad zlato. A pokud si chci vybrat co nechat ve skladu a co prodat – mohuly, munici apod. tak to udělám jak 🙂
  Jinak něco podobného mi dělalo již před minipatchem, jen prostě nešlo odkliknout tlačítko prodat. Nereagovalo. Stačilo přejmenovat složku s mody, prodat tank a prejmenovat zpět….

  • Gode to si můžeš sundat z tanku normálně v garáži a prodávat už oholenej dle tvých požadavků. Je to sice komplikovanější, ale jako nouzovka proveditelné.

  • Dost pochybuju, že ti tenhle postup pomohl. Hra se ti nespustí, pokud v jejím adresáři není podadresář res_mods a pod ním adresář se správným označení verze hry. 🙂

 2. Jedu hru zcela bez modů, pár tanků jsem od 9.5.1 prodal (konkrétně dva) a problém nebyl ani jednou…

 3. Hraji zcela bez modů a stalo se mi to….po chvilce vztekání jsem použil ctrl-c ctrl-v 🙂

  • používám webiuv modpack a to verzi, ktera vysla jeste pred zimnim modem a tu uvitaci tabulku jsem vykrizkoval a vse funguje jak má – pokud někdo kliknul na to druhé tlačítko (myslím, že na něm bylo napsáno “zimní mod” či tak něco), tak nechť vyzkouší toto (citace z tebou odkazovaneho fora):

   “V launcheri zmeň jazyk na EN, spusti hru. V hangári sa ti opäť zobrazí to okno, v angličtine. Môžeš potom skúsiť chat a podobne.
   Potom vyjdi z hry, spusti launcher a nastav si späť češtinu – v hangári sa ti znovu zobrazí to okno a môžeš testovať.”

Comments are closed.