Buff Objectu 252U a konec nynější iterace Sandboxu

23
252U

Bylo to docela nedávno, co se v datech hry poprvé objevil Object 252U. Nyní dostává nejspíš svůj poslední buff před vydáním, které je stanoveno na 23. února. Ve stejný den půjde na live server aktualizace 9.17.1.

 • Čas nabíjení se 100% posádkou se snížil z 16s na 15s.
 • Rádiové spojení se zvýšilo z 440m na 730m.
 • Boční pancíř nad pásy byl zlepšen, aby byl overmatch méně běžný.

Beroun – Nejsou k dispozici konkrétní čísla, ale asi se boční pancíř tohoto tanku dal „snadno“ penetrovat díky mechanice tří ráží, takže hrubá tloušťka byla zvýšená aby k tomu nedocházelo tak často.

Navíc se dostala ven nová informace o Sandboxu. Nynější druhá iterace bude ukončena zítra, 19. února.

Beroun – Jediná slabina tohoto tanku, DPM, byla zlepšena. Nyní bude možné s nejlepší posádkou dosáhnout nabíjení pod 13 sekund. Je mimochodem docela obvyklé, aby prémiáky měly bídné rádia, které pak těsně před vydáním jsou buffnuty. Je neznámé proč to WG dělá. O jeho bočním pancíři toho moc nevím, ve fotkách bylo 100mm a na první pohled se nic nezměnilo. Jinak, pokud si chcete zahrát WoT s novým dělostřelectvem, je to vaše poslední šance. Zkusili jste to? Jaký na to máte názor?

Ohodnoťte tento článek!

23 KOMENTÁŘŮ

 1. No 22.2 mam narozeniny … takze opozdeny darecek udela radost teda jestli bude v prodeji ….

  • Pro informaci všech, ten Obj. 252U jsem osobně testoval na testovacím účtu WG. Podle mého názoru je to největší kr**na, kterou může WG udělat. Ten tank je ze všech pohledů nesmyslný, pořád říkají, jak se snaží hru vybalancovat a poté do ní chtějí přidat tank, co nabíjí 12.62 sek., s dělem cca stejně přesným, jako má IS-3 a pancířem srovnatelným s X tanky. (Podvozek tohoto tanku má ze předu lepší hodnoty efektivního pancíře, než IS-7!!!). Rychlostí a obratností bych ho srovnal s IS-4. Za mě do hry rozhodně nepatří a pokud ho vydají tak, jak je, nikdo ho ze předu na VIII úrovni bez goldové munice neprobije (max ty kopulky na věži, ale co si o tom budeme povídat…) a nedej bože hrát proti tomu s VI…

   (Omlouvám se, že to posílám, jako komentář, jen chci, aby to bylo vidět…)

 2. Rádio jako takový ve hře stejně svojí roli moc nemá. Mě osobně víc zajímá, v čem je Objekt 252U tak jedinečnej, že dostal omalovánku s číslem na korbě….

  • Mně osobně teda přijde že radio je poměrně důležitý, přeci jen je dobrý vědět kde jsou všichni spoluhráči a nepřátelé a nejen ti co jsou v okruhu 440m 🙂

   • Ale to ti úplně stačí, nestalo se mi ani na nízkých tierech kde jsou slabší rádia že bych neviděl tanky v dostřelu nebo ještě kus za kruhem které spotovali jiní.

  • Rádio oceníš v závěru bitvy na vyšších tierech a na nižších po celou dobu. Ku příkladu T-15 má základ 715 m a myslím, že tato vlastnost je na třetím tieru vynikající pro celkový přehled týmu o situaci např. Ensk pokryješ celou. Když ti pak sejmou radistu případně poškodí rádio a jseš daleko od zbytku týmu tak to hned poznáš.

   • No, tak jako hraju už relativně dlouho na to, abych si byl jistej tvrzením, že rádio nemá pro mě moc vliv v bitvách. Většinou ty tanky jsou v bitvě natolik rozložený po mapách, že přenos spojení neni problém

  • nejde o to čím je tank speciální nebo není, WG poslední dobou má rád camo skiny v tancích, tak je tam dává 🙂 Jinak rádio je velice důležité, nepřenáší se přes všechny spojence. Můžou být tanky po celé mapě, ale pokud je jeden jediný tank 900m daleko a oba máte 400m rádio (400+400 = 800), tak nevíte co dělá, jestli někoho spotí nebo ne. Objeví se to až ten tank zemře (moc logické to není, vím), ale to už je mnohokrát pozdě upravit svůj herní styl.

 3. WTF, na armoredpatrol se objevilo něco o tom, že má WG nchystané 2 verze, jednu na vydání a druhou už “nerfnutou” a oni tu “OP” ještě buffnou 😀

 4. Info z 11.2 takže kdo ví zda spíše někdo neudělal guláš skrz původní prvotní buff tohoto tanku kdy se upravovaly přední pláty a nezměnily je za udajne nerfy + krom nedávného clan war tanku vk 72.01 se zatím wg drží a nenerfli jediný prem. tank. Moc se mi tomu nechce věřit plus je to ruský tank o to víc chápu že chtějí aby byl co nejlepší na tom si přeci jen dávají záležet když se podíváme na ruské prem. tanky nevidím žádný něčím špatný tank 🙂

  • A jediný snad který mě napadá je T34-85M ale ten se stane přímým konkurentem Rudy po updatu co jsem koukal i o špetku lepším.

  • Info je ze 17. února 🙂 Jinak ano, taky si myslím že T-34-85M bude až příliš dobrá… WG zlepšilo dělo ale zapomnělo snížit rychlost palby a tím pádem i DPM 😀 bude mít pokud si toho nevšimnou nejlepší DPM jakéhokoli středního tanků na šestkách.

 5. Jinak, pokud si chcete zahrát WoT s novým dělostřelectvem, je to vaše poslední šance. Zkusili jste to? Jaký na to máte názor?
  Kde je nové dělostřelectvo?

Comments are closed.