Blitz: Velká změna mechaniky spotřebáků

0

Do World of Tanks: Blitz přichází aktualizace 2.8, která sebou přinese jednu poměrně podstatnou změnu. Od této aktualizace budou moci hráči WoT: Blitz používat nikoli jeden spotřebák (vzpomínáte si, kolikrát jste přemýšleli, jestli vzít velký hasičák, nebo čokoládu), ale hned tři. Budete mít tři místa na tento typ spotřebního vybavení. Tedy tři navíc! Půjde o mechaniku, nazvanou „Zajištění“.

Co je to „Zajištění?“
Jde o spotřební vybavení, které je automaticky spuštěno na začátku bitvy a vypnuto na jejím konci. V aktualizaci 2.8 přibydou spotřebáky, které známe z velkého WoT, čokoláda pro německé posádky, cola pro americké, kondenzované mléko pro sovětské (tady je proti velkému WoT změna), dále černý čaj pro Brity a rýže pro Japonce. Všechny tyto věci přidávají 3% k základnímu skillu posádky, jde tedy o menší verzi spotřebáků z World of Tanks, ty přidávají 10%.

Do hry zároveň přibydou tři typy dalších spotřebáků:
Standardní palivo – přidává 3% k síle motoru a rychlosti otáčení věže
Vylepšené palivo – přidává 10% k síle motoru a rychlosti otáčení věže
Ochranná sada – snižuje riziko zranění členů posádky o 15%, zvyšuje rychlost opravy modulů o 10%, zvyšuje ochranu před požárem při poškození motoru o 20% a zvyšuje odolnost palivové nádrže a ammoracku o 10%

Zajištění se přitom dají kombinovat s klasickými spotřebáky, takže když zkombinujete čokoládu „Zajištění“ a čokoládu spotřebák, máte dohromady bonus 13%. Čokoláda a další jídla pro posádku jsou však k dispozici až od 5. tieru a bohužel, všechna Zajištění mají stoupající cenu se stoupajícím tierem. Pokud tuto možnost využijete, nebuďte překvapení, když Zajištění v bitvě neuvidíte, panel s těmito spotřebáky je vidět jen při odpočtu, nicméně je aktivní po celou bitvu.

Změny klasických spotřebáků
Zároveň s novou mechanikou Zajištění byla také změněna funkce klasického spotřebního vybavení, nyní jej lze použít vícekrát, ovšem v jistém časovém rozmezí, stejně jako ve World of Warships. „Znovunabití“ trvá zpravidla 90 vteřin.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGottwy CZ: Replay Jagdpanther 2
Další článekWoWs: 4. 4. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.