Anton Pankov informuje o plánoch do budúcna

17

Anton Pankov („Evilly”) poskytol viacero zaujímavých informácií na poľskom Youtube WoT kanáli.

 • Už v minulosti sme chceli do hry pridať niečo z poľského obsahu. Teraz máme konkrétneho kandidáta, ktorým je stredný tank Pudel. Dlhší čas sme pátrali po vhodnom modeli, nakoniec sme zvolili Panther, ktorého sa zmocnili poľské odbojové sily.
 • Vieme o popularite tanku „Rudy” aj o obľúbenosti príslušného TV seriálu. Nechceme ho však hneď presunúť do poľského stromu. Chceli by sme hráčom ponúknuť možnosť, či sa má zachovať ako sovietsky prémiový tank alebo sa má objaviť v poľskom strome. Toto však príde až v budúcnosti.
 • Momentálne máme prototyp stromu. Hľadáme najmä unikátne tanky z tohto národa, zaznamenali sme určité úspechy. Musíme však vyriešiť interakciu poľského stromu s ďalšími európskymi stromami, nad ktorými teraz premýšľame. Otázne je aj to, ako budú fungovať posádky tankov.

Nový vzhľad portálu nie je prehľadný, vráťte sa prosím k tomu starému. Na mobilných zariadeniach to môže pôsobiť dobre, prečo ste to však pridali aj na PC?

 • Bol som z toho tiež prekvapený, musíme si zvyknúť.

Prečo nie je postupne náročnejšie získať nasledujúcu hodnosť? Napríklad na rank 2 byť medzi najlepšími 12 hráčmi, na rank 3 medzi najlepšími 10 hráčmi a tak ďalej.

 • To je príliš drsné riešenie. Jednoduchšie by bolo pridať ďalšie ranky tak, aby boli tie prechodné nevratné.

Na Superteste sa objavil ďalší Tiger. Nechápem, prečo testujete rovnaké tanky. Najskôr japonský Tiger, potom Tiger 131 a teraz Tiger 217…

 • Pre Tiger 217 máme veľmi zákerný plán.

Zhromaždili sme veľké množstvo spätnej väzby. Priority sú pre nás hlavne mapy, MM, ekonomika a možno princíp postupu úrovňami. Budeme sa nimi ale zaoberať až v ďalšej sezóne, zmeny nebudeme implementovať v tej, ktorá práve beží.

WittmanSVK: Viem si predstaviť, aký super zákerný plán čaká nový Tiger 217. Pravdepodobne to bude ďalší prémiový tank v krásnom balíčku vynímajúci sa v prémiovom obchode. Ale možno nás Wargaming predsa len niečím prekvapí. 🙂

Anton Pankov informuje o plánoch do budúcna
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 20 hlas/ů

17 KOMENTÁŘŮ

  • Které beztak skoro nikdo hrát nebude 😀 Soudím dle toho, jak moc se hrají osobní mise v aktuálním stavu hry.

   • Stojím už rok na misi u LT na 6 spotnutych tanku které ještě nebyly odhaleny a zůstaňte neodhaleni. To už teď udělat bude jak výhra v loterii ne že by před tím nebyla. Rovněž jsem zabrzden na zničení 3 spgcek, už jsem to párkrát skoro měl ale buď mě třetí auty vypnula na rng nebo mi ji někdo vyzral. Není to o skillu ale o štěstí…
    Mimochodem jak poznáš že osobni mise nikdo nehraje když nevíš jestli je má pustině nebo ne ?

    • Ta LT mise mi přijde celkem jednoduchá, zvlášť na mapách jako Malinovka nebo Prochorovka (Ohnivý výběžek). Jen musíš mít super dohled a máš to 😉

    • Tuším to někdě kdysi psali, myslím někdo z vedení WG, že se mise nehrajou a některé jsou velmi těžko splnitelné (při velké náhodě a štěstí). Pak to začli předělávat a měnit, ale že by se to zlepšilo? Spíš zhoršilo. Z toho předpokládám, že budou-li nějaké další osobní mise nikoho už moc netankuje. Kdo by se s tím otravoval. Za komunistů se tomu říkalo vtipně “Ztráta důvěry!”. To jak se jednou stane, mužeš dělat cokoli, ale nikdy už to nebude ono 🙂

    • je to tak, není v silách pokaždé dát misi , musí to sednout na více místech a musí ti být přáno, ze svých zkušeností, nejlepší co pro mise můžeš udělat je se na ně moc nesoustředit a pak to příjde a ani nebudeš vědět jak.

    • Teď nevím jestli to je na obj260 nebo t55, ale nepřijde mi to nějaký těžký. Doporučuji si zapnout útok/obrana, kde by to mělo jít udělat na Karelii nebo Pouštní řece. Doporučuji si dát spíš bino než optiku a zkusit hned ze začátku nějaký keřík. Z nepremiových strojů bych to nejlíp viděl třeba na t71ku nebo na frantíky prostě tanky co se vejdou do kapsy.

     Pro mě je zase nepřekonatelný problém udělat poslední misi na t55 6000 dmg na TD, blbí je že nemám desítku a s devítkou se nějak nedaří a ani mě to nebaví. Takže ono se lehce poradí, ale blbě se něco dělá, když to člověka zrovna moc nebaví.

     • Tak mně přijde nyní mnohem těžší zničit s těžkým tankem 2 těžké tanky o dva tiery vyšší. Jelikož předělali MM, mohu potka jen 3 stroje o 2 tiery vyšší, z toho musí být alespoň dva těžké a já je musím stihnout vykostit dřív než mi je vyžere někdo jiný. Kdyby tam alespoň byla možnost že dva tanky o tier vyšší=tank o dva tiery vyšší nebo něco podobného.
      Takhle je to o náhodě a štěstí.

     • Jde to udělat i s devítkou. Desítkové TDčko taky nemám. S jagditegerwm mi to za boha nešlo. Vy expil jsem se na Strv 103 a pohoda i v základu jsem to dal. A ani jsem se o to nesnažil.

    • Taky jsem měl s tím problém a dal to s t37 v sobotu po asi měsíci. Je to o binu a síti a mimoměstské mapě.

    • Na to ti stačí tank s dobrým dohledem a maskováním. Pak dostat ještě správnou mapu. Dostat se na místo v čas a doufat, že tě nenasvítí enemácký scout. A pak už je to jen na trpělivosti a štěstí.

 1. Když tam cpou OP prémiové tanky na 8 a několik kopií, tak sakra proč nedostaneme do našeho stromu T-54m nebo T-54 AM2

  • To nikto netuší. Myslím že už by bolo načase aby čs strom dostal nejaký VIII prémiák :/

 2. Jak znám WG tak na 8. Tier ČS prémiáček by mohly dát Škoda T40/L (late/pozdní) a nebo Škoda T40 105. Vlastně by šlo Škodu T40 s 105mm dělem. Podobnost s TVP VTÚ je čistě nahodná. A proč by ho měli přidat? Protože i když WG tvrdí, že nechce další klony tanků. Tak zažitá praxe tvrdí: Klonů není nikdy dost. A navíc shitovější tank aby na osmém tieru pohledal. A přece nedáme na osmičku nějakej OP prémiák. To by se WoT plebs zase bouřil.

 3. Aha, takže chcete dát do polského stromu Panthera. Mám to tedy chápat tak, že třeba na X úrovni bude Maus s polskou vlajkou? Pokud chcete do WoT dát opravdové polské tanky, tak tam dejte koně.

  • No jelikož kůñ není tank, tak by neměli radši přidávat nic. 😀

Comments are closed.