Aktuální verze návrhu čs. stromu

32

Mimojiné i díky Silentstalkerově úsilí se věci s československou větví evropského stromu, nebo dokonce samostatným československým stromem, hýbají kupředu. Jak jsme již psali, za pár dní se v Praze sejdou zástupci WG opět se dvěma předními českými historiky Francevem a Tintěrou, zabývajícími se vývojem obrněných vozidel na našem území. My vám dnes přinášíme aktualizovanou verzi návrhu československého stromu. Jde stále pouze o neoficiální návrh, ale něco mi říká, že už se to velice blíží finální verzi, kterou skutečně uvidíme ve hře.

Úpravy byly zpracovány na základě Silentstalkerových konzultací s pány Francevem a Tintěrou a zahrnují tyto změny:
– odstraněn Tiger II se 76mm kanónem, tento projekt ve skutečnosti neexistoval
– do seznamu možných premium tanků přibyl Tiger (P) s věží Škoda a kanónem 105mm L/40
– kandidát naT8 premium tank TVP přejmenován z TVP Vzor 1946 na TVP Koncept, což lépe odpovídá charakteru této fáze projektu
– T-50, někdejší tier 8 přejmenován na TVP Model 1946, protože jak verze TVP Koncept tak tato verze byly představeny v roce 1946
– T-51, někdejší tier 9 přejmenován na T 50, dříve se T-50 a T-51 v návrhu spojovaly kvůli nedostatku materiálů, nyní již jich je dost, proto lze oba tanky vydat zvlášť
– T-50/51 byla přejmenována na T 50/51, pomlčka neodpovídá historickému pojmenování

A takhle by naše větev vypadala ve hře:

Alternativně by větev mohla vypadat tak, že by se odstranila T 50, na tieru 8 se TVP Vzor 1946 nahradila strojem TVP Koncept (nešlo by již o premium tank), na tieru 9 by se TVP T 50 nahradilo strojem TVP Vzor 1946 s některými částmi, převzatými z T 50. A něco by se muselo přidat jako premium tank, buďto nějaký klon, např. něco na podvozku T-34/85, nebo nějaký lowtier.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/11/czechoslovak-branch-2-0/

Ohodnoťte tento článek!

32 KOMENTÁŘŮ

 1. Koukám že na 5. tieru je tank T-25, co se stane když tuto větev opravdu zařadí a já budu mít koupenou T-25 německý prem. tank? Dostanu náhradu?

 2. Ty vole… Kolohousenka :DDDDD
  Pro ten název bych tu jedničku nepřeskočil :DDDDDD

 3. Mám otázku.A co hlášky posádky? budou nové nebo budou ty hlášky co jsou už jsou ve hře ?

   • No ty český sou hodně trapný. I doslovnej překlad by byl lepší než “Ještě jeden takový zásah a je po nich!” (i když ubereš jenom 1 HPčko) 😀 😀 😀 Proto mám nastavenou angličtinu.

    • Souhlas, ty hlášky jsou fakt dost divný. Tank má 1500 HP, ty mu sebereš za 250 a ono ti to hodí hlášku, jako že ještě jednu takovou a nepřítel letí na Mars. A to matematicky fakt nesedí, navíc to úplně bije do očí, zvlášť když z tanku lítají číslíčka.

  • ..nezmotávaj kraviny. Tie tanky sú síce postavené na podvozku československých tankov, ale samotná koncepcia nádstavieb a prestavba na stíhače tankov je z Nemecka..

 4. Kolohousenka ale nemá pásy nie ? Nehovorilo sa že WG nebude pridávať do hry bezpásové vozidlá ?

 5. No, uvidíme co ten debílek Pašolok, prý má zase nejake námitky… Esli to kvůli tomu kktovi pude do háje, tak se naseru

  • pokud vím, tak se SerBovi československé tanky líbí – a myslím si že SerB by ho v klidu přeřval

   • A co zbytek tanků?? Silentstalkerův návrh byl podstatně bohatší strom…? Jinak T-25 je přesunutá o tier víš? Jestli mu nechají i vlastnosti…bude to nehratelný tank..navíc ho mám jako premium u němců….takže to počítám bude asi klon jen u němců mu zustanou výhody premiového vozidla…

    • klon to nebude, bude mít trochu lepší dělo a ještě k tomu by to měl bejt autoloader

 6. Radšej zostanem pri Sovietoch a Nemcoch. Český strom sa mi nezdá akosi dostatočne atraktívny.

  • Stanislav no ti si mi ale narodne citiaci tankista, ja tu vetvu chcem celu aj keby ju neviem ako zmrvili. A WG odomna vytiahne aj nejake to euro lebo planujem nakuj aj toho premiaku;)

  • Vidíte. Chcelo by to ukrajinskú vetvu, s trojzubcom na korbe.

 7. Docela to jde a moc se tesim akorat mi vadi ten tier 10 . To bude nejstarsi medko ve hre ? Rusaci maj medko ktery maj ve vyzbroji nektery staty dodnes a mi budeme mit medko z roku 1946 ??

  • rok výroby bych nebral jako nejdůležitější parametr vozidlo z hlediska jeho hratelnosti… když to bude mít odpovídající parametry na T10, tak ať tam klidně dají obrněnej žebřiňák…

 8. No celá česká větev je pěkná hovadina, další nehratelné kraviny do hry, které nikdo nikde neviděl…… OMG vzpamatujte se!

Comments are closed.