Aktuálně: Bude odstraněn Severogorsk

13

– mapy Ruinberg v plamenech a Severogorsk budou odstraněny ze hry v aktualizaci 9.5, Ruinberg v plamenech kvůli tomu, že je “příliš tmavý”
– náhrada za FV4202 na tieru 10 (Centurion Action X) nebude ani v 9.5, ani v 9.6, ani v 9.7
– druhý Tiger v menu přetrénování posádky byl proto, že WG testuje stockový Tiger jako zvláštní vozidlo; přesně se neví kvůli čemu (historické bitvy? – pozn. carramba66)
– zatím se stále neví, co bude dál s SU-76i
– v současné době se neplánuje buff T26E4 SuperPershing
– Storm potvrdil, že kolizní model M53/M55 se skutečně v miniaktualizaci 9.4.1 nepovedlo opravit

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/14/mini-qa/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek[Znovu aktualizováno] MiniPatch 9.4.1
Další článek14. 11. 2014
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Standart..
  Odložíme na později.. a později odložíme zase na později..
  Tak možná se spousty ohlášených věcí (grafika atd) dočkáme v příštím století..

 2. Nasrat , čurákům běloruskejm nedám už ani holej kokot, čekám na prémiák FV4202 jezim to a oni to odložej nebo posunou, protože nějaká výmluva. Čekám na změny a dočkal jsem se zase dalšího odkladu, ode mě už nedoustanou nic. Končí mi prémiový účet a další kupovat nebudu. Ten článek o těch inovacích pro rok 2014 jasně potvrzuje, jejich celkoví přístup. WT prostě zatím není, asi tak velká konkurence, aby začli normálně pracovat. (Bohužel WT mě z nějakého důvodu nesedí, i přes to že je ve všech ohledech na tom lépe než WoT, např.grafika, fyzika, zvuky) no nic počkám na Armored warfare, snad se bude více blížit hernímu stylu Wotka.

 3. Díky bohu že ta severosračka půjde doprdele,ta mapa mě neskutečně srala:)

 4. Mě ta mapa až tak moc nevadila, jsou tam jiné kokotiny třeba Malinovka nebo Prochorovka,” Ne raději knihu”

 5. do prdele, oni mažou dobrý mapy a ty hovna tam furt nechaj…Severogorsk je moc dobrá mapa a Ruinberg v plamenech taky..podle mě to až tak moc tmavý není…

  • Říká se, že Ruinberg v plamenech ve skutečnosti stahují proto, že když se ho snažili tak graficky vypiplat, tak je tak náročný, že to Rusům trhá. U nás to nevidíme, protože v Evropě a USA se hraje na normálních počítačích, ne tom šrotu, na kterém hrají Rusové.

   • ale oni prece rusaci jsou nejlepsi hraci na svete ne? jak to nedavno nekdo z wg tvrdil, tak se proste svet musi podridit rusum a whiterusum, bohuzel tahle hra na to jednou tvrde doplati, na neschopnost jejich tvurcu

    • Chyby dělá každý, ale oni se chovají jako arogantní hovada. Těším se, až vyjde Armored Warfare, těmhle šmejdům už nedám ani korunu.

  • Charkov to isté. Najviac sa mi páči ako tvoria nové mapy, po pár patchoch ich upravia a nakoniec odoberú z hry. Good logic WG

Comments are closed.