Aktualizace 9.9: Možná už tento týden

24

Podle interních zdrojů z ruského serveru bude aktualizace 9.9 nasazena v Rusku možná už dnes. Informace o dalších teritoriích nejsou, nicméně tradičně platí, že po ruském serveru přicházejí nasazení na ostatní v rychlém sledu.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/07/small-patch-update.html

Ohodnoťte tento článek!

24 KOMENTÁŘŮ

 1. To jsem zvědavej co nás čeká za změny :-), zrovna jsem koukal na Wot na Xbox one , vypadá skvěle to na PC určitě nebude ani za 2 roky.

  • kup celému Rusku herní počítače a dočkáš se dřív, než je stihneš splatit 😉

  • pořád stejný nářky… Tak ještě jednou pro delfíny.

   Xbox = jeden systém + jedna grafická karta + rychlé testování = rychlé a jednoduché vyladění do perfektního stavu
   PC = WIN XP,7,8 + CPU AMD/Intel/…+ nesčetný počet grafických karet = 1000kombinací, optimalizace a vyladění do perfektního stavu je veelmi těžké. Kdo někdy něco takového dělal, ví, že to není taková prdel a klobouk dolu před programátory WG.

 2. nepřijde Vám ta hra poslední dobou nějaká divná?? Jako kdyby s tím něco provedli….všechno se chová taknějak zvláštně 🙁

  • Jestli to nebude tím, že v období prázdnin jde o World of kids 🙂

 3. Na RU webu už to mají potvrzené na 14.7,že by EU ve středu nebo čtvrtek ?

 4. zostali mi 3 invite kody z intelu ak by niekto chcel;)

  MK8TK-YWUB6-5A2EY-SVHX4-CSDDF

  MK8TN-GKYVF-S9TK9-8YWM4-8H3SS

  MK8T8-MCTFR-D6PZY-PX9BC-R8EZ6

  • Já teda moc ne,protože jestli tam bude ten bug s těmi lítajícími sloupci textur tak tu hru fakt hrát nebudu,nebavilo by mě to 🙁 navíc pokud to vyletí před nepřítelem tak se za to kompletně schová,takže by to ovlivnilo gameplay(myslím ten svůj samozřejmě,nepatřím mezi úplnou elitu,a na weakpointy by mi to míření přes ně teda dělaly sakra problém) :/

   • No tak pouzijete jiny typ AA. Neni nutne pouzivat ten novy, problemovy..

    • Jenom mi povězte jak to mám udělat? 😀 Hledám sem to v nastavení jak vzteklá liška a nic sem tam o tom nenašel 🙁 Poradíte mi?

 5. Tak si kup XOne, ale počítej s tim že mimo WoT premium zaplatíš přístup na Xbox servery a moc dalších her si na tý krabičce nezahraješ 😀

 6. Radši zůstaňte všichni na PC verzi ať na Xboxu máme klid. Nemám proti PC nic, ale dělal jsem pro náš web o X1 jenom preview z bety a lidem z xboxu se líbilo. Pak přišel nějakej inkognito kid z PC verze a hnedka hejtoval. Fakt je lepší nemíchat platformy tolik odlišný, ikdyž… Vyjímky se najdou asi všude, ale tenhle vyloženě vzal chuť do další “práce”

Comments are closed.