Akce pro veřejnost na Grand Finals 2016

8

Wargaming oznamuje plánované akce pro návštěvníky Grand Finals 2016. Tato mezinárodní eSport akce se bude konat 8. a 9. dubna 2016 ve Varšavě v hale Towar, kde se nejlepší týmy z celého světa utkají o mistrovský titul ve hře World of Tanks a ceny v hodnotě 300 000 USD.

V pátek 8. dubna začínají soutěže v 10 hodin a celý den až do večera budou probíhat boje v rámci skupin. V sobotu od 12:30 se nejlepší týmy utkají ve čtvrtfinále, semifinále, zápase o 3 místo a ve finále se dozvíme, kdo se stane mistrem světa ve WoT. Před závěrečným soubojem se ještě nejlepší hráči utkají v exhibičním utkání ve World of Warships.

V hale Torwar budou speciální hráčské zóny vybavené 28 počítači a sestavami pro virtuální realitu. Návštěvní tak budou moci otestovat své schopnosti ve World of Tanks a World of Warships, případně se zúčastnit lekcí vedených profesionály eSportovní scény. Poprvé budou moci návštěvníci shlédnout bitvy v turnajích v plném trojrozměrném rozlišení díky sestavě VR. Pro konzolové hráče bude připravena PlayStation®4 zóna, kde si budou moci zahrát s přáteli a zúčastnit se speciálního turnaje 7 na 7. V průběhu celého turnaje budou probíhat různé soutěže o ceny, které dodal jak Wargaming, tak i oficiální partneři akce firmy Intel, Razer, PayPal a SanDisc.Vstup na Mistrovství světa World of Tanks – Grand Finals 2016 ve Varšavě je zcela volný. Fanoušci hry, kteří chtějí mít z akce ještě více, se musí registrovat. Potvrzením účasti na místě, získají zdarma prémiový tank V. tieru Excelsior. Pro nejnáročnější diváky je připravena VIP vstupenka, cena 290 zlotých (asi 1840Kč). Ta vám umožní dostat se na akci hodinu před otevřením bez front, místo v hledišti a 3 prémiové tanky: Excelsior (tier 5), IS-3A (tier 8) a speciální tank připravený právě pro Grand Finals 2016 německý M 41 90 (tier 8).

Pokud všechno dobře dopadne, budeme pro vás mít zprávy a fotky přímo z místa dění akce.

Ohodnoťte tento článek!

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Nevypadá to špatně…kdybych měl čas tam jet, určitě bych neváhal, koupil VIP a jel bych tam

  2. Predpokladam ze ten nemeckej bull bude jako vloni 13 57 … bude k listku a za 800 v sopu na jeden den na finale …

Comments are closed.