Adventný kalendár: M46 PATTON KR

24
M46 PATTON KR

4. deň v okienku adventného kalendára patrí Americkému strednému tanku tieru VIII: M46 PATTON KR.

Prvé tanky M46, ktoré sa dostali do Kórey, patrili k 6. práporu stredných tankov. Vozidlá boli známe ako „Ripper Pattons“. Neskôr boli pridelené k 8. armáde, kde slúžili na podporu pechoty. V rokoch 1950 a 1951 sa tanky M46 zapojili aj do niekoľkých tankových bitiek. Do júna (června) 1951 sa situácia na frontovej línií stabilizovala, čo znamenalo koniec mobilnej fázy boja. Tanky boli potom využívané ako delostrelectvo. Spoločne s ďalšími americkými tankami, ktoré v Kórei bojovali, boli aj M46 natreté vzorom „Tigria tvár“.

V kalendári sú dve ponuky:

1. Tank + miesto v garáži + 5500 zlaťákov + 15 misií na 5x viac skúseností za víťazstvo + 30 osobných rezerv: 100 % skúseností pre posádku na 2 hodiny za 49,99 € (~1 353,-Kč) OBCHOD

pattonkr1

2. Tank + miesto v garáži za 32,50  (~879,-Kč) OBCHOD

pattonkr

Niekoľko obrázkov z hry:

WittmanSVK – Trénovanie posádky na Americké stredné tanky ponúkajú na tiere VIII dva prémiové tanky a to M46 Patton KR a T26E4 SuperPershing, ktorý ale nie je stredným tankom v pravom slova zmysle. M46 Patton KR je v podstate tier IX Patton v základe. Ponúka výbornú mobilitu a dobré chovanie dela. SuperPershing disponuje lepším pancierom, ale omnoho horšou pohyblivosťou a obratnosťou. Je ale lacnejší a má obmedzený MM. Stojí 7200 zlaťákov oproti 8700 pri stroji M46 Patton KR. WG ponúka M46 aj bez balíčka len s miestom v garáži za slušnú cenu.

 

Ohodnoťte tento článek!

24 KOMENTÁŘŮ

 1. Nevíte někdo jak vydělává? Nikdy jsem premium tier VIII. neměl, tak to nedokážu posoudit.

  • no vydelava ako ostatny tier VIII medka ale tu musis viac goldit to neni cdc a STA-2

  • Nejlevnější munici nají frantíci FCM a CDC. Vydělávají dost slušně, navíc nemusí téměř vůbec goldit a FCM má omezený MM.

  • Všechny VIII prémiáky vydělávají +- stejně, podle toho kolik nastřílíš. Rozhodni se podle ceny, podle toho jakou posádku(národ) chceš expit a jestli jezdíš více těžké nebo střední tanky. Další faktor je zábavnost tanku (s pémiákem budeš jezdit často, tak by tě to mělo bavit).
   Podle mě je dobrá volba za amíky SuperŠnek T26E4 (dostane buff, omezený MM, střeďák), nebo Cirkusák (T26E5, těžák). Za rusáky je podle mě nejlepší volba T-54fp, protože jsou tři medkové desítky. U frantíků je to spíš o MM, FCM je omezenec, CDC je zábavnější (ale neodpustí ani nejmenší chybu).

 2. T26E4 SuperPershing mi přijde daleko lepší. Není sice mobilní, ale to je jeho jedinej nedostatek. Omezený MM mu dělá medvědí službu, má přesný dělo a celkem rychle nabíjí, pokud nestačí pene, tak podkaliberní munice je už naprostá tutovka na průstřel.

  Celkově vzato zábavnější, levnější a z omezeným MM (takže za chvíly stažen z prodeje) – tady se není o čem bavit…

   • Počkej si pár dní, o Vánocích bude sleva na všechny 8 prémiáky.

   • Mám s ním nahráno opravdu hodně, takže moc dobře vím o čem mluvím. Pokud se nebudeš dívat jen na čísla, tak má pocitově opravdu šíleně přesný dělo – vzácně se mi stane, že s ním netrefím tak kam mířím.
    Rychlost nabíjení je dostatečná na to aby si někoho udržel na pásech, což je pro mě dostatečnej faktor. Navíc není problém s ním mít i 100k čistýho (ale jen za určitých podmínek – přece jen díky rychlosti nemá takovej akční rádius).
    Možná to bude i tím, že na něm mám nabušenou 5 skillovou posádku a 6 skill už se pomaloučku blíží.

    Jasně, pokud je někdo nemehlo, tak mu nic z toho nepomůže a pak tu začne psát kraviny, ale pro mě osobně je tohle ve své cenové kategorii nejlepší prémiový tank.

 3. jo ja som ho predal ale ked nic noveho nebude v kalendari asi ho kupim ked bude na to zlava inak ake zlavy su na tier VIII premiaky ?

 4. Krupp-Steyr Waffenträger na ru server to sa mi fakt paci kedy bude v eu servery redaktori nemate informaciu o tom ?

  • Neboj bude i u nás, tipuji 9.12.2016. Ale je to zbytečný stroj, neomezený MM, a dělo na TD co půjde hlavně to IX. není nic moc – malá alfa, malá pene i na goldu

   • to bohate staci ja zboznujem TIger I naprikald a mam skoro vsetky td-cka od nemcu mam JT 88,D-MAX,Skorpion mal som aj KanJPz ale to predal ja chcem ten tancik maly dobry camo,super delo a dpm ako u tigra trosku pomalejsi do predu ale nevadi

    • Pak se ti bude ten stroj hodně líbit. Jasné je jedno, nebude to stroj pro každého, stejně jako „škorpík“. V rukou zkušeného to může být tichý zabiják.

 5. Ahoj, nevíte, kde se dají zjistit kouksky kódu z adventního kalendáře z minulých dní? A mají to všichni hráči stejný? (ten kód)

Comments are closed.