Adventný kalendár: KV-220-2

28

V poradí 7. deň v Adventnom kalendári patrí Sovietskemu ťažkému tanku tieru V: KV-220-2.

Vývoj ťažkého tanku KV-220 začal v lete roku 1940. Prvý prototyp bol dokončený 5. decembra (prosince). Na rozdiel od ostatných modifikácií tanku KV malo toto vozidlo predĺženú korbu, ďalšiu podpornú kladku, zosilnený pancier (na 100 mm) a novú vežu s delom F-30 ráže 85mm. Na jeseň roku 1941 bola prerušená výroba tankov KV-1. Vozidlo teda dostalo sériovo vyrábanú vežu KV a bolo poslané na frontu.

K dispozícií je ponuka, ktorá obsahuje Tank + miesto v garáži + 6500 zláťakov za cenu 29,99 € (~811,-Kč) OBCHOD

kv-220-2

Obrázky tanku priamo z hry:

WittmanSVK – Tank KV-220-2 (predtým známy ako KV-220) je na tiere V kapitola sama o sebe. Podvozok z tanku KV-3 a stock veža z tanku KV-1. Pancier Vám poskytuje obrovskú výhodu proti novým hráčom, ktorí tank ešte nepoznajú. Skúsenejší hráči vedia jeho slabiny, medzi ktoré patrí najmä slabšie pancierovaná veža, malá prieraznosť a nepresné delo. Tank navyše disponuje zlou mobilitou a obratnosťou. Medzi výhody patrí výborný pancier podvozku zo všetkých strán, ktorý na tiere V dokáže odraziť veľa striel. Ďalej veľký počet HP a obmedzený MM. Tank nie je možné zakúpiť bez balíčka, jeho cena je teda vyššia. V hre má hodnotu 1500 zlaťákov, podobne ako aj ďalšie ťažké prémiové tanky na tiere V. Získal si Vás tento ruský obor? Alebo čakáte na inú ponuku? 

Ohodnoťte tento článek!

28 KOMENTÁŘŮ

 1. Ahoj, prosím o radu. Jaký tank koupit na vydělání kreditů rozhoduji se mezi tímto kv-220, Cromwell B, KV-5 nebo STA-2. Spíš bych se přikláněl ke Cromwelu B nebo ta STA-2.
  Díky za rady.

  • Za mna by som Ti poradil T26E5 – ak bude v kalendari. Mam ho chvilu a na zarobky to je bomba. Aj pri prehre som dokazal zarobit 70 000 v cistom. Samozrejme, ze som mal nieco nastrielane. Pri vyhre nie je 100 000 brutto ziadna vynimka.

  • Jak píše Martin výše T26E5 je super, po buffu i T26E4 bude asi OK. KV-220 bych dnes už nebral, do té věže jej dnes už prostřelí de facto každý a on bez goldu neprostřelí skoro nic ,a i s goldem má obrovské obtíže na svém tieru, natož o jeden výš.

   Obecně platí, že na vydělávání kreditůl jsou nejlepší tanky tier 8.

  • obecně řečeno kredity dělá nabouchané DMG čím má tank větší alfa DMG tím lepší. Já osobně z tvých jmenovaných mám Cromwell B a výdělky nejsou tou silnou stránkou, právě díky slabé alfa dmg. Ovšem z hlediska zábavnosti a universálnosti ( odřady atd.) mohu doporučit. Mé nejvyšší DMG za bitvu cca 4500 ale jinak kolem 2-2,5k poměrně standard.

  • dle mě se nej na získání kreditů je skorpion G, Patriot (t26E5) může být také solidní na vydělávání ale ani IS 6 nevydělává špatně i když střílíte nějaký ten gold a Lowe bude po dvojtém bufu (pancíř sklon děla a „rychlost“) také solidní

   já čekám v kalendáři KV 5 i když tam je R2D2 tak pokud to člověk hraje s rozumem jak sem koukal na videa tak to je zajímavý stroj který chci 😀

 2. nejvíc ti vydělá tank se kterým dokážeš zahrát.. tzn vybírej takový, který odpovídá tvému hernímu stylu (hevinu, medko, tdčko). Obecně platí, že osmičky jsou nejlepší na vydělávání, ale stejně tak šestka v odřadu s puštěnýma platbama ti vydělá za ty 2 hoďky 1mega+ takže proč ne.. vyhnul bych se tierum 5 a 7 protože ty nemůžeš využít v odřadech.. Konkrétně z tanků co jsi vyjmenoval bych si vybral STA-2 protože dostane v dalším patchi buff a bude to jeden z nejlepších prémiáků ze standardně dostupných v obchodě.. ale ani s Bromwelem nešlápneš vedle

   • Šest bitev za hodinu, dobře zvládneš osm. Za bitvu v průměru 100 000 expů. To je za dvě hodiny 1 600 000 kreditu. Buď jsi hráč z jiné planety anebo baron Prášil.

    • zabudol si na platby…to by dal 2melony za 2 hodiny….ale k téme, skorej tier 8 premium ( IS 6, Skorpion G, Patriot,Superperša,ANX Liberté,AMX CDC? aj STA2 ujde ) alebo keď nie sú peniaze tak aj 6,7…tier 5 nerarobí ani tolko čo o jebyčajný tank tier6, lebo musíš goldiť…

 3. jj. díky. s cromwelem se mi hraje skvěle a to sta-2 mi přijde takovej osmičkovej ekvivalent. Takže na výdělky jsou lepší osmičky než šestky.

  • Také záleží posádky jakého národu chceš expit. Japonci mají jen jednu linii, s takovou T-54fp můžeš expit posádky do tří linií.

  • Tak on takový ekvivalent je i AMX CDC… jinak s osmičkou (premiák) se vydělává mnohem lépe než s šestkou. Jak píše výše Martin2310 tak hra s příjmem sto tisíc kreditů není nic divného…
   Ale do rozhodování by jsi měl jak píše bykop zohlednit i posádku… já třeba premium tanky už nepoužívám na vydělávání kreditů (ty už neřeším), ale jen na cvičení posádek pro desítky… a podle toho vybírám premium tanky…

 4. Díky za odpovědi tak asi půjdu do té sta-2, ale ta t26e5 vypádá dobře, nevíte jestli budu v adventnim kalendáři

 5. Ahoj, pravděpodobně je zase skrytý v adventním kalendáři tajný kód (roh obrázku) – dnes je část – 3L, podle všeho byla část kódu i 1. den a 4. den (tj. při PZ.KPFW. III. AUSF. K a M46 patton kr), nevíte jaké části kódu byly ten den zveřejněny? Díky.

 6. Nenašel jsem forum kde by se tohle řešilo…
  Taky jste si všimli jak strašně špatný je systém osobního hodnocení přímo ve wot? S E100 jsem si dal 7400dmg 3200 spotting dmg a 3000 nadingáno a PROHRÁLI jsme… osobko se mi o jeden bod zhoršilo, takže jak to sakra funguje?!? Vážně záleží jen na výhře nebo prohře a nikoho nezajímá co v té hře člověk udělá?

  • To jejich hodnocení je úplná píčovina, protože když používáš prémiový účet, tak ti rychleji roste to hodnocení. Úplný bullshit. To číslo je spíš bulharská konstanta*(cokoliv) než nějaký rating 😀

  • Myslím že stačí ukázat myší na tu vlaječka a napíše ti to co se tam počítá. Ale jelikož počítají takové blbosti jako výhry/prohry, je to naprosto nesmyslné hodnocení. Když má člověk smůlu a dostává neustále tým noobů a nepřítel je samý skiller, těžko bude mít poměr výher v plusu. Zkrátka počítají tam hodnoty co sám nemůžeš moc ovlivnit, ale nepočítají kolik jsi nastřílel. WN8 je objektivnější hodnocení toho co hráč v bitvě udělá, ale také to není úplně směrodatné. Naspotovaná dmg a nadinganá dmg se nepočítá, i když to týmu může pomoci k výhře víc než když nastřílíš.

Comments are closed.