Adventní kalendář – VK 45.03

11

Pátého dne, pln vzrušení a kofeinu, tiše proklouzl v hodinách ranních ke svému počítači. Klávesy hlučně zahrály své staccato, když vyťukával adresu worldoftanks.eu. Chvíle napjatého očekávání při otevírání pátého políčka neblaze proslulého adventního kalendáře, jen aby zjistit, že je to sice zajímavé, ale žádný vánoční zázrak se toho dne opět nekoná.

Tentokrát tu máme německý těžký tank VK 45.03. Projekt tohoto tanku byl 12. listopadu 1942 označen jako Tiger III a existovaly pouze plány.

Možnost první

49,99 € (~1.352,-Kč)

VK 45.03 + místo v garáži, 6.500 goldů, 15 misí (5x zkušenosti), 10 rezerv (+100% zkušeností na hodinu)

vkvelke

Možnost druhá

29,15 € (~788,-Kč)

VK 45.03 + místo v garáži

vkmale

Garrth – Tak vám nevím, za sebe musím říct, že víc nemastný, neslaný tank jsem ještě nikdy nehrál. Ano, má celkem solidní pancíř a osvědčené 88mm dělo, je celkem rychlý a obratný. Ale, alespoň pro mě, postrádá jeden významný prvek – zábavu.

Ohodnoťte tento článek!

11 KOMENTÁŘŮ

  1. oplati sa? je lepsi/horsi ako napr. Tiger I / Tiger P? Celkom by ma to zaujimalo

  2. Na posádku dobré, nějaký ten kredit s ním taky mužete vydělat. Ale nuda hra. Souhlasím tady s garrthem, průměrný nudný tank. Mám ho v garáži a vytahuji ho velmi vzácně. Hra s ním, je prostě tuctová.

  3. ma lepsi armor a netrpy az tak na cleny posadky a moduli ako tiger I ale premna TIger I favorit hlavne dpm zabava tigrika by som za to nedal

  4. E75 vznikl jako část programu pro sjednocení výroby obrněné techniky v Němec ku jako součást E tanků (E10,25,50,75,100)

  5. …..aby zjistil že toho dne se konat zázrak nebude. 🙂 pobavilo

  6. Garrth,
    velmi mile jsi překvapil. Pokračuj, posuň (v tomto případě zvedni že země) laťku. Skromně děkuji i za suchý výčet faktů, za toto ti však patří obdiv. Dovedu si představit, že není jednoduché měnit zažitá pravidla. Být milý a zábavný je těžké, ty jsi to zvládl. Díky!

  7. Jinak nechapu kde jste vzali ze ma celkem solidni pancir..jaky panciř.Ten tank zadny pancir nema..100mm je ve světě goldu nic.

Comments are closed.