9.15: Změny v hodnotách pancéřování

15

Kromě jiného se v aktualizaci 9.15 změny i mapy pancířů hned několika tanků, samozřejmě zejména těch, které budou přepracovány do HD, ale i řady dalších. My vám část těch nejdůležitějších změn dneska ukážeme graficky, abyste věděli, co se vám v garáži změní a co nikoli. Změny jsou to povětšinou kosmetické, ale asi byste měli vědět, co se vám na vašem oblíbeném stroji upravilo.

První je vždy mapa pancíře z 9.14, druhá z nadcházející 9.15.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekExkluzivně: Víme, kdy přijde 9.15
Další článekAW: Přelomová 0.15 a s ní desítky
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

15 KOMENTÁŘŮ

  1. Ale jo, chválím. Konečně odstranili některé voloviny, nad kterými zůstával rozum stát. Jen ta T-127 s novou věží vypadá hnusně.

  2. No tak T67 fakt pomôže meniť ten pancier 😀 .Je to papier tak či tak.

    • To pochopíš ve chvíli, kdy jedeš s Pz. IC a chceš vycáknout zásobník právě do T67, která stojí v mírném převýšení nad tvým tankem a má schovaný LFP. Odraz-odraz-odraz-odraz…

    • jojo přesně tak, potřebovala by buffnout aspoň přední plát když né tu posranou střechu :/

  3. Na těhle obrázcích to vypadá, že nejpancéřovanější jsou lighti 😀

      • Ano ano, 13 90 je nejvíc haluzoidní tank ve hře. Ten tank dokáže pohltit dmg z prasete, i hvězdy smrti ani nemrkne…. hold logika WG 🙂 Snad teď už ten tank bude skutečně trošku mít hlavu a patu

Comments are closed.