112 je v e-shopu

11

Dnes do prémiového obchodu zaparkoval čínsky ťažký tank 112. Tank je dostupný v troch ponukách a to do 27. januára (ledna) 06:00.

Po zhoršení vzťahov medzi Čínou a ZSSR začala Čína vyvíjať vlastné tanky, ktoré by dokázali bojovať so Sovietskymi T-10 a IS-3. Jedným z projektov bol aj ťažký tank 112, ktorého vývoj začal v roku 1962. Projekt mal využívať diely a súčasti stredných a ťažkých tankov. Vývoj sa však zastavil vo fáze plánov, najmä kvôli nedostatočnej priemyselnej kapacite v Číne. Pokračovaním bol vývoj ťažkého tanku 113.

Dostupné ponuky

112

Dostupné misie musia byť ukončené pred 15. marcom (březnem).

Návod od WG

WittmanSVK – 112 patrí medzi staršie prémiové tanky v hre. V patchi 9.16 dostal tank buff, aby sa priblížil súčasným prémiovým ťažkým tankom. Z technologického stromu a z herného prémiového obchodu bol odstránený v aktualizácií 9.15. Hlavným dôvodom je jeho obmedzený MM, môže teda stretnúť len tier VIII alebo IX. Tank je vyzbrojený klasickým 122 mm delom s prieraznosťou len 175mm a veľmi zlou presnosťou. Disponuje aj solídnym dohľadom, 380 m. Hodnota tanku v hre je 10 500 zlaťákov. Máte záujem o tento Čínsky prémiový stroj?

 

Ohodnoťte tento článek!

11 KOMENTÁŘŮ

 1. Čínská IS 6, kterou mám již dlouho a je lepší než WZ111. Dobrý pancíř, ale nic moc dělo. Výhodou je MM+1 a výdělky jsou také dobré.

  • Wz-111 je lepší. Po buffu děla a motoru si dovoluji i tvrdit že lepší nejlepší premiový omezenec co se dá koupit. V rukách zkušeného hráče je to zabiják. 🙂

   • Možná, že se TI WZ111 hraje lépe, ale za mě je lepší 112. Mám je oba a jezdím je se stejnou posádkou. WZ111 jsem získal zadarmo v maratonu a nějak mi nesedla. 112 měla buff armoru a více oddingá než WZ. Děla jsou na obou stejně špatná. Na větší vzdálenost skoro nic netrefíš.

    • Tak ono, přesnost 0.4 a 0.45-6 je celkem rozdíl. Zkoušel jsem oba stroje, radši horší pancíř a znatelně lepší pohyblivost s gun handlingem.

   • Zdravím kolegu s CSA:)
    S tím nejlepším omezeným prémíákem si dovolím nesouhlasit, jako samozřejmě, záleží na prioritách hráče, ale pro mě osobně, jelikož nerad hraju na pancíř, je to stále FCM, které v rukách zkušeného hráče dokáže doslova šílené věci:)

    • Tak FCM jsem moc nebral ani v potaz. FCM je jiná liga ikdyž to není taky takovej zázrak. Radši vytáhnu Wz než FCM 🙂

 2. hmmm tak jsem u obeda kouknul na wotmaniaxxla a jeho ace tankera na te pokreslene americke hevyne, no a ted koukam na inauguraci … a jako i prestoze jsem fakt ty pokresleny tanky nechtel, tak bych si ho dneska z praku koupil … ale to marketing wg nenapadne, ze by se hodilo neco americkyho … voni daj cinana ….

 3. 112ka je můj nejhranější tank a jediná prémiová osmička. Mám ju moc rád, po buffu spodního plátu už pancíř umí fungovat s menší závislostí na terénu. Penetrace děla je relativně dostatečná, většinu bitev stojíte proti šestkám a sedmičkám, které krájíte stejně jako ISko když je top tier. Na mnoho osmiček to taky stačí. 122 mm dělo je ideální na autopen střechy věže IS3, proti tankům jako je VK4502B nemá smysl nabíjet ani gold. Ten má sice 250 mm pen ale díky nulové normalizaci a tomu že je to HEAT není moc spolehlivý. Tank jsem kupoval v době kdy neexistovaly Mutze, patrioty, scorpiony a podobné stroje za dobré ceny s výbornými charakteristikami. Dneska už bych si 112ku asi nekoupil ale nelituju jediné koruny co mě stála.

 4. posadka z 113 stabik a ventilace a presnost 0,42 to uz neni tak zle ale to pene na AP!!

  • Souhlasím. Stát se 112 proti E75 je nerovný boj. Neprostřelím jej ani s HEATY a na poklop se to nedá s tímto dělem střelit. Možná tak 1 ránu ze šesti.

  • mam teda i t34 3 (stejny gun) ale u obou se vyplati na vydelky i spamovat full heat… ty tanky maj tak prisernou papirovou presnost ze mu staci 2k nastrilet Full heat a vydelej je i pres to treba 40k s PU. nwm proc je tak 112 neoblibeny ale za me v dobrych rukach i perfektni na SH

Comments are closed.