Novinky ze 4.2.

  11

  Po vydání aktualizace 1.4 bude spuštěn event s názvem “Pedal to the Metal”. Tento event by se měl točit kolem kolových lehkých tanků a jako odměnu za jeho splnění dostaneme pravděpodobně lehký tank druhého tireu Gendron Somua tier II.

  • Již bylo oznámeno, že první kolo režimu Frontline začne 11.února.
  • V období od 21. února do 6. března bude probíhat maratón na Panhard EBR 75 (FL 10)

  Tyto novinky nejsou ještě všechny potvrzeny, nicméně pravděpodobně jsou pravdivé.

  snowden

  Novinky ze 4.2.
  Ohodnoťte tento článek!
  4.08 (81.54%) 13 hlas/ů

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. Bude to první vozidlo ze všech maratónů které kdy byli, které NEKOUPÍM!!!! Tyto vozidla budu absolutně sabotovat a pokuď ho potkám na randomu, bude to můj primární cíl. Kde jsou ty časy, kdy mě štvali jen housky.

  2. Už se na tyto vozidla moc těším, hlavně neusnout na vavřínech.

  3. Ku koleskom som dost skepticky a nejak ma nelakaju ale urcite vyskusam aspon tu sestku aby som si svoje pocity potvrdil alebo vyvratil. Potom uvidim ci to budem dalej expit ale to pojde k ladu.

   • No jo, jenže naprd bude, že šestka nebude mít ještě všechny mechaniky, a nejsem si jist, jestli budu ochoten expirt až na osmičku 😀 .. asi mne bude dost vadit neotáčení se na místě 😀
    Kdo ví. Neměl jsme možnost je otestovat, takže zatím nevím … třeba nás tyto vozy překvapí. Na druhou stranu na Frontline se těším 😀

  4. Tak teď jsem kouknul na jedno video QB s kolovým LT. Je mi z toho na blití. Totálně to domrdá celou hru. Nepřetržitě to jede 95 km/hod. Po pár sekundách hry nasvítil polovinu enemáků. Těžáky ještě neměli ani nabitou první ránu a už byli spotnuté. Najezdil 7,2 km a nasvítil 13 z 15-ti !!!! Absolutní blbost ve hře kde je mapa 1000 * 1000m !!!!!!!!!!!! O mapě velikosti 600 * 600m ani nemluvě. Totálně, ale totálně to WG s těmato kolákama d..o…….j…..e…b….a…l. !!!!!!!!!!!!!

  5. Kolová vozidla přišli do hry, aby se oživil aktivní spot. Zajímalo by mne, kolikráte sis stěžoval, že scout stojí až za TD.

   Jediné co mi na kolových vozidlech vadí je to, že mají lepší průchodnost terénem, než pásová vozidla. Pokud tento nedostatek opraví tak si myslím, že nová vozidla do hry zapadnou. Přeci jen by kola v bažině měla zapadat více, než pásy ne?

   • tak ta průchodnost je nejspíš jakože velká kompenzace aby měl smysl je vůbec hrát

  Comments are closed.