Nové Offspring styly

2

WG Fest: Tanker Day se přesouvá z Moskvy do Minsku, který je nejen hlavním městem Běloruska, ale hlavně zde sídlí společnost Wargaming. Každý rok se na této akci objeví nějaký zajímavý host v podobě populární kapely. Letos se ovšem organizátoři vytáhli.

V tomto roce přivítají na hlavním pódiu legendární kapelu The Offspring. Osobně musím říci, že je to jedna z oblébených kapel mého mládí, i když droubnou změnou svého repertoáru dost svých fanoušků naštvala, stála se právě díky novějšímů popovějšímu stylu značně populární. Hudba této kapely má drive a energii! The Offspring je ikonická skupina, která odehrála více než 1000 koncertů po celém světě. Stala se silným hlasem naší doby a získala si srdce milionů lidí!

Než WG fest začne, připravil si pro nás Wargaming zajímavé styly inspirované touto kapelou. Jen pro připomenují, WG Fest se odehraje 15. září.

Nové Offspring styly
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Co je na tom Offspring styl? Vse to jsou styly WG fest 2017, 2018 a 2019…

    Btw The Offspring zase tak legendarni neni, jejich nejvetsi slava byla nekdy pred 20ti lety…od te doby…se z nich akorat stali zpuchli dedci.

Comments are closed.