Nové mise pro aktivní hráče

  12

  Podle čtenářů Rykoszetu se společnost Wargaming.net rozhodla spustit mise pro lidi s dlouhodobými zkušenostmi, kteří hrají World of Tanks bez přerušení.

  aktivci1

  Přesněji řečeno, někteří hráči dostali úkol sbírat tokeny, kde po dokončení mise “Získat důkaz loajality!” dostanou známky. Při nasbírání 20 takových známek hráč získá prémiový den a volné místo v garáži a navíc náhodné prémiové spotřební materiály a osobní zálohy.

  aktivci2

  Nové mise pro aktivní hráče
  Ohodnoťte tento článek!
  4.7 (94%) 10 hlas/ů

  12 KOMENTÁŘŮ

  1. Njn.. Polákům musíme podstrojovat, aby jako největší komunita byli co nejochočenější..

    • Poláky prosté nemám rád.. Buď mi na fotbale stávkují nebo po zabití je podle nich každý kurwa jebana nebo aimboter… ;’)

  2. Aktivní hráč nepotřebuje jeden den prémka a místo v garáži … haHAA
   No dobře … pár záloh a spotřebáků se bude hodit 🙂

  3. No ja to hraju furt bez preruseni a zadne ukoly na tokeny nemam. Trosku divny od WG ne ???

  4. Když nebudete déle jak měsíc hrát, dostanete na 100 her 2x xp a po 35 hrách 3 dny premka. Já to dostal 🙂

  5. Takže vlastně mise pro neaktivní hráče jsou lepší než ty pro aktivní 🙂

  6. Co se týče misi od “WG” (a to jakýchkoliv co kdy smrknou) to je vždy debata o “hovně” a za to samé také vždy stojí, co se týče Poláků-ty nemá rád nikdo a každý moc dobře ví proč (tak sprostá slova ani neexistují-abychom je tu vypisovali a bavili se dál o nich), a co se týče “Borce” který dostal za delší nehraní krásné věci … to přesně tak o proti lidem co aktivně stále hrají a co jim vlastně celou tu jejich hru drží nad vodou a dělají ji takovou jaká je – je úplně normální, ubohé, smutné a blbé a je to všem do očí totální výsměch … jen si ale měl dost velké štěstí – bohužel, nedostane to vždy každý jak ty píšeš (i když nebude hrát jakkoliv dlouho …) ! 😮

   Celé to … HANBA, HANBA a ještě jednou HANBA !!! 😮

  Comments are closed.