Nová mapa „Tichomořský ostrov“ na PS4

  9

  Kromě mapy „Údolí škorpionů“, kterou jsme vám tady už ukazovali (je to ta s nezvyklou velikostí 1500×1500 metrů), na verzi WoT pro Playstation 4 přichází i další mapa, pojmenovaná „Pacific island“, neboli „Tichomořský ostrov“. Velice intenzivně připomíná jednu z map ve War Thunder a je nutné připomenout, že na Xboxu už je nějaký čas. Má dvě nastavení, normální a „válečnou“, je to jako klasická Prochorovka a ta druhá upravená, kde hoří plameny a země je poseta krátery od dělostřelectva. Máme pro vás screeny a video této nové mapy.

  Video:

  Screenshoty:

  Sdílejte
  Předchozí článekWoTmaniaxxl: T-34 – 3 vítězné znaky
  Další článekCharakteristiky lodí Molotov a USS Texas
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  9 KOMENTÁŘŮ

   • PS verze je tady modla. To, co se všeobecně na xboxu přehlíží je na PS obrovská událost.

    • Já vím, je to boj s větrnými mlýny. 🙂
     PS4 je poslední z konzolí a obsah se postupně doplňuje. Na Xboxu oproti PC verzi už chybí jen těžký japonci, druhá polovětev středních frantíků a ČS stromeček, no a pak snad pár nějakejch map a premiáků.

  1. Nemůžu si pomoct, ale ta mapa mi dost připomíná Lost Island v AW.

    • Džungle…Je to ve WT moje nejoblibenejsi mapa..dle meho tam je nejvice moznosti odkud na nepritele vykouknout…pozna se tam dost skill

   • to je uplně stejne 😀 😀 😀 😀 máš dobré oči 😀 😀 😀 😀 😀

   • Vážení, než tu začnete hejtovat, tak by jste si mohli zjistit, že ve WOTku na XBOXu se tahle mapa objevila už v lednu 2015. Což je téměř o 3/4 roku dřív (září 2015) než se objevila v AW. Tak kdo od koho opisuje.

  Comments are closed.