Nová mapa Ostrov 2 pro World of Tanks

16

Další mapa v testovacím režimu. Je vidět, že se vývojáři Wargamingu nenudí. Nová mapa, která je momentálně v počátcích testování se jmenuje Ostrov 2. Mapa se podobá mapě Pacific Rim z World of Tanks Console.

DR-U4f8mUgY

Na první pohled nevypadá mapa špatně. Zajímaly by mě ale rozměry. Přijde mi totiž, že mapa je vcelku malá. Mám obavy, aby nebyla určena jen pro nižší tiery. Takových map je dle mého škoda, jelikož noví hráči se na těchto mapách moc neohřejí a starým mazákům jsou k ničemu, jelikož nízké tiery zpravidla přeskakují.

afUF3JTHLx4

Mapa vypadá exoticky a rozhodně bude zajímavé ji vyzkoušet. Také se těšíte až se po této mapě budete moci prohánět?

Nová mapa Ostrov 2 pro World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
3.9 (78%) 10 hlas/ů

16 KOMENTÁŘŮ

 1. Mapa je ešte vo vývoji, tak by som na detaily nehľadel, ale jej koncepcia mi príde zaujímavá už len tým, aká je rôznorodá napr. v možnosti krytia. Až sa obávam, či sa dostane na server a či to nebude len k nejakému eventu alebo špeciálnemu módu. Nové mapy sú väčšinou v štýle ctrl+V a tu je dosť veľa nových prvkov: sopka, pyramídy… to sa u WG veľmi nenosí – hlavne na PC. Možno tak na konzolách…

 2. Mapy se dělají snad pořád jedna jim zabere nějaký ten měsíc, a jsou desítky map co se ani dohry nedostali (a ty co jsou ve hře byli taky předělávané a některé několikrát).

  • máš pravdu, dělají.. ale do hry se tak nějak nové mapy nedostávají. Vzpomínám před rokem měla nová mapa přijít se Švédy, byly testovány snad rovnou tři severské (se zamrzlými loděmi apod.).. do hry se nedostala žádná. Overlord se předělává snad už počtvrtý.. o hrůzách typu Paříž nebo Plzeň radši ani nemluvím..

 3. Mne sa pacila ta mapa co bola pri vyroci tusim prveho tanku. Ta kde jazdili tie kolesove tanky. Tusim tam bol padnuty zeppelin. Mapy su tragedia tejto hry, mali by pridat kazdy mesiac aspon jednu, na miesto tych premiakov

 4. BUDÍČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK! Vstávat redakce, již dva, tři dny jsou k dispozici daleko důležitější informace ze světa WOT a vy tu chrápete! Probuďte se konečně ze své klinické smrti, která nastala po odchodu Garhta. Zvoní vám hrana, ne-li umíráček. Napovím, třeba patchnotes 9.21, ale i spousty dalších informací.

  • Bertiku..treba to novy vedeni nechce, mne to pripada, ze nechcou uprednostnovat jednu hru a udelaji z toho jen takovej nahled od vseho, takze vlastne nic)).

  • Já jsem přemýšlel, že se po dlouhé pauze vrátím na pozici redaktora (konečně zpět v Evropě)… Ale garrth tu není, tak na koho se mám obrátit? Kdo je nyní šéfredaktorem? To nikdo neví, z toho důvodu jsem zatím nic nepodnikl a asi ani nepodniknu…

   • Zdravím, pokud se v problematice orientujete a rádi byste si napsali nějaký článek o WOT, tak vůbec nejsem proti – naopak to jen uvítám a rád vám ho publikuji. Napište na mail mowald zavinac mf.cz a domluvime se.

 5. Divnější mapu jsem snad neviděl proč jsou sakra pyramidy hned vedle sopky?

 6. Kde jsou informace o nerfech tanků v 9.21 a o “nerfech” map v 9.21??

 7. máš pravdu, dělají.. ale do hry se tak nějak nové mapy nedostávají. Vzpomínám před rokem měla nová mapa přijít se Švédy, byly testovány snad rovnou tři severské (se zamrzlými loděmi apod.).. do hry se nedostala žádná. Overlord se předělává snad už počtvrtý.. o hrůzách typu Paříž nebo Plzeň radši ani nemluvím..

 8. No dessss… uz se vidim jak budu jezdit z tigrem vedle sopky a nejakych azteckych soch… to bude paraada…..nema to cenu. wotko pada a pada az dopadne…pak budeme jen spominat na super hru s tankama kterou znicil marketing a samotna nenazranost…

Comments are closed.