Nová aktualizace je zde!

10

Milí tankisté, máme zde novou aktualizaci 1.4 a krom právě probíhajícího lunárního eventu, nás taky čeká nával kolových vozidel, které nyní zaplaví bitvy World of Tanks. 

Krom nových lehkých kolových vozidel přichází i upravená mapa Město duchů, která se nyní objeví i v náhodných bitvách.

Aktualizace 1.4 přináší novou podporu vykreslování s využitím více jader. Byla vyvinuta ve spolupráci se společností Intel, a měla by přinést nárůstu FPS, zejména na počítačích se středním a vysokým výkonem.

Nová aktualizace je zde!
Ohodnoťte tento článek!
4.25 (85%) 16 hlas/ů

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Vcera som hral, neviem co si mam o tych autach mysliet , lahke tanky su v prdeli.

 2. Ono je jedno, co si o tom kdo myslí. Prostě to bude, následovat budou desítky premium strojů s koly, hádám. Osobně neznám nikoho, kdo by z toho byl nadšený. Ani se nedivím, je to největší úlet za poslední 2 roky. Co bude dál? Miniletadla, motorky?

  • Skôr si myslím že prídu viac-hlavňove vozidlá.Veď si to otestovali minulý rok v novembri na tom veľkom tanku čo bolo treba zničiť.

 3. Včera jsem koukal na Martyho – hrál myslím kolovou šestku a pak i sedmičku…
  Těžko říct – já tedy s tím asi umět nebudu a možná to ani nebudu zkoušet – nepřišlo mi, že by to mělo nahradit lehké tanky…je to hodně rychlé, ale zase to malý dohled…v bitvách byly vidět v týmu max. dva…uvidíme po nějakém čase jak dalece tyhle tanky hru zmrví anebo ne.
  Zatím mi pořád více vadí MM a artiny než tohle…

 4. Já jsem včera schválně pro porovnání hodně hrál moje LT (pásovky) od tieru VI až po X s relativně dobrými posádkami (nejméně 3 ukončené perky). Tak jak jsem předpokládal, tak se i stalo. Jedným slovem katastrofa. Spot? NULA !!!!!!!nebo téměř nula. Ty kolovky jsou tak rychlé, že i když mají menší dohled, tak jsem prostě na ně neměl. Naše těžáky a TD ještě neměli ani nabitou první ránu a už to bylo všechno spotnuté, stejně tak i na druhé straně. Lítali jak splašený, tam a zpět, zcela bez rozmyslu. Možná že dětem do 10-ti let se to bude líbit, ale hra jako taková je v prdeli. Na mapách 1000 x 1000 metrů , o 600 x 600 m ani nemluvě. A to jich bylo v bitvě klidně i 5 kusů na každé straně. Z wotka udělali teď nehratelnou záležitost. Koláky jsou prostě blbost na entou. Jediné co to může zachránit, že tomu dají “počtáři” W8 tak nízké hodnoty, že se to postupně přestane hrát. Jak tomu ještě nasadí i velkou W8, tak to bude definitivně konečná. Stat hráči si na tom budou honit svoje e-péra, a to bude definitivně konec se zábavností této hry. Fakt mě to mrzí, ale nic s tím nenadělám. Ať ještě někdo skusí říct něco špatného proti houskám. Housky jsou proti kolákům jen slabí odvar. Ještě že tu máme alespoň ty velké bitvy v desítkách, tam to až tak bolet asi nebude.

 5. Na PS4 jsme měli roboty 😀 nevím jestli to na PC bylo taky a počítám, že tyhle kolový mr*ky nás do budoucna taky čekají… Poslední dobou vymýšlí hrozný hova*iny…

  • Každopádně tyto kolové “věci” by měli jít na one shot a hned shořet… Nezávidím vám ale jak říkám beztak nás to na konzolích čeká taky… 🙁

 6. Zase bych to nevidel tak hrozne … Kopil jsem 7ku a ta je v poho svoje udela …
  naopak public je plnej ELCecek a 178cek proste to je nove tak to kazdej testuje uplne stejne jako kdyz davaj ty srackove 2ky/3ky tejden je to plnej public a pak to nepotkate tady to bude podobne dotejdne odpadne 70 procent tech tanku z publicu …

 7. Kolová vozidla o 50 % více naštvanosti hráčů co mají trochu rozumu, odladění hry od Intelu o 50% nižší výkon (muhehe to jim nestačí jak si domršili svoje procesory) za mně tyhle dvě věci, fail roku pro WG. Tedy zatím, možná vymyslí ještě větší kraviny u WG nikdo neví….

 8. Hrál jsem pro zábavu od 06/2013. po dnešní aktualizaci zmizely všechny tanky. Zůstaly jenom ty nejnižší tiery. Je fakt, že s tím zlepšováním nemůžu nic udělat, tak jsem odinstaloval.

Comments are closed.