Nejlepší záznamy týdne

1

Máme pro vás moc pěkné video ze série “Nejlepší záznamy týden”. Jedná se již o devadesátý díl, který vám představí několik velice povedených bitev.

Já například stále nepřišel na chuť kolovým vozidlům, nicméně, když vidím, takovéto úžasné bitvy, říkám si, že bych tuto linii mohl konečně uchopit a vyjezdit si vyšší než jen šestý tier. Co vy? Jak jste na tom vy s kolovými vozy?

Nejlepší záznamy týdne
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Koláka 17B jsem začal jezdit cca 3 týdny zpět, když jsem viděl, že prvotní nápor opadnul. Posádku jsem tam dal už trochu zkušenou (jedu 3. skill), vozím silnou kávu.
    Hratelnost je docela OK, zábavnost je ale menší než u ligthů. Bitva se občas povede, ale nic extra, epických bitev je minimum, pokud vůbec nějaká. Linie lehkých tanků je pro mě daleko zábavnější.

    Libí se mi zrchlení vzad – dá se odjet z nebezpečnho místa. Nelíbí se mi dělo – nedává to skoro nic, nepřesné za jízdy … Zlatí lehký frantící a jejich zásobníky.

    Jinak jsem zvědav na nové mechaniky u vyších tierů. Od koláka na IX a X jsem několikrát dostal na budku. Když jedu s lehkvou VIII (elc EVEN) a dojede mě IX nebo X kolák, tak ty HEčka dost bolí, většinou hned končím v garáži.

Comments are closed.