Nejhorší tanky ve hře podle win rate!

  55

  Stále se řeší to, které tanky jsou nejlepší, které jsou OP (příliš silné), které se vyplatí a které zas ne. Pojďme se ale podívat na nejhorší tanky na tieru V až X podle průměrného win rate. Bude se jednat o tři nejhorší kusy v každé třídě.

  Rychle, honem, než dorazí 9.18!
  Nejhorší lehké tanky!
  1. VK 16.02 Leopard (tier V) 46,55 %
  2. T21 (tier VI) 46,93 %
  3. T49 (tier VIII) 48,30 %

  Leopard je podle mě obětí zábavnosti a kvality stroje. Win rate je špatný hlavně proto, že ho není jednoduché hrát. Máte zábavný kanón a rychlost, nicméně není tak jednoduché účinně udělit poškození, tak abyste přežili zásobník. T21 není zlý stroj, jen má problém s tím, že není ani dobrý. Hraním tohoto stroje příliš neovlivníte hru, tím pádem to, jestli vyhrajete, nebo ne, záleží více na týmu než na vás. T49 nemá problém se sebou, ale s RNG. Celkové její fungování je na principu náhodných výbuchů. Jednou trefíte střelu od boku a tank vás bude nesmírně bavit, podruhé domířenou ránu „zakrtkujete“.

  351025-blackangel

  Nejhorší střední tanky!
  1. Type 3 Chi-Nu (tier V) 45,54 %
  2. T-44 (tier VIII) 46,20 %
  3. Renault G1 (tier V) 46,23 %

  Type 3 je jednoduše japonský střední tank na pátém tieru. Japonci mají problém až po osmý tier, kde už se dá s těmito tanky hrát. Popravdě netuším, proč je T-44 tak nízko. Mně se s tímto tankem hrálo dobře. Problém může být ale v tom, že je to ruský tank na VIII tieru (ve stromě, kde spousta hráčů začíná). A jakožto tier VIII tanky se setkávají již s desítkovými tiery a lepšími hráči. Renault G1 stejně jako ostatní Francouzi na nízkých tierech je šrot. Z nízkých tierů je zajímavý podle mě jen AMX ELC.

  wot_screens_tanks_japan_chi_nu_image_01

  Nejhorší střední prémiové tanky!
  1. Panther/M10 (tier VII) 47,72 %
  2. PZ.KPFW T 25 (tier V) 48,02 %
  3. Panther 8.8 (tier VIII) 48,49 %

  Prémiové stroje se nedají moc dobře porovnávat. Kupují si je lidi, kteří mnohdy nemají s hrou žádné zkušenosti a vlastně ji jen zkoušejí. M10 je sice nevalný stroj, nicméně tanky na druhém a třetím místě bych si dovolil hodnotit za nadprůměrné a nebál bych se s nimi jezdit. Jsou zábavné.

  sb6tdt1

  Nejhorší těžké tanky!
  1. Caernarvon (tier VIII) 46,22 %
  2. VK 30.01 H (tier V) 47,37 %
  3. ARL 44 (tier VI) 47,46 %

  K těmto třem strojům bych se vyjádřil najednou. Rozhodně si nemyslím, že by to byl problém v tancích. Problém je v tom, že ty tanky nejsou zrovna lehké na hraní. To může způsobovat problémy i v případě, že jste na topu. Pokud Caernarvon potká čelně IS-3, řeknu jediné: není heavyna jako heavyna. Pokud tyto tanky neznáte a neumíte je hrát, budete je nenávidět. I když ta VK hodně odpustí.

  maxresdefault-1

  Nejhorší těžké prémiové tanky!
  1. IS-3A (tier VIII) 47,45 %
  2. T-34 B (tier VIII) 47,47 %
  3. IS-6 B (tier VIII) 49,24 %

  Zde souhlasím s autorem videa. Problémy win rate se odvíjejí od zkušenosti hráčů, kteří tanky řídí. Nové černé verze si holt nekupovali starší zkušenější hráči, kteří třeba mají v garáži jejich barevné verze. IS-3A není tak dobrá jako její neprémiová verze, a to díky alfa poškození, proto může v některých soubojích značně pokulhávat.

  is3_auto_2

  Nejhorší stíhače tanků!
  1. SU-101 (tier VIII) 44,20 %
  2. Object 268 (tier X) 44,23 %
  3. Churchill GC (tier VI) 45,63 %

  Stíhače tanků dokážou být pro některé hráče hodně zábavné, problém ale je, že na spoustě map to nejste vy, kdo určuje tempo a kvalitu hry. Není zde pohyblivost, kolikrát ani to dělo není tak úžasné, jak by se mohlo zdát. A v případě GC – ten je tak hnusný, že prostě prohrát musíte. Vcelku mě překvapil Object 268. Nicméně díky svému kvalitnějšímu protějšku ve vedlejší větvi (Obj 263) může být taky méně oblíbený u lepších hráčů. I když dle mého daleko lépe vypadá. To ale hru nevyhraje!

  x0hgrl0v6le

  Nejhorší prémiové stíhače tanků!
  1. Stug IV (tier V) 45,96 %
  2. Kanonenjp. (tier VIII) 45,98 %
  3. Steyr WFTR. (tier VII) 47,14 %

  Odměnový stroj Stug IV je opravdu za odměnu. Je to prakticky stroj k ničemu, podle toho se dostává taky do hry. Nevytáhnou ho ani průměrní hráči, kteří by mu ten win rate zvedli.

  406305-alexfas01

  Nejhorší artilerie!
  1. AMX 13 105 AM MLE 50 (tier V) 46,60 %
  2. T92 HMC (tier X) 46,73 %
  3. SU-122A (tier V) 47,37 %

  Přiznám se bez mučení, že artilerie moc nehraji a ani hrát nechci. Jejich gameplay mě nebavil, hlavně proto, že se odvíjel hodně od RNG. Win rate je hodně závislý na týmu. Pravda, jsou mapy, kde artilerie dokáže velice efektivně ovlivnit vývoj hry, nicméně je čím dál tím více map, kde to nedokážou.

  u3-1_arty2

  Nejhorší tanky ve hře podle win rate!
  Ohodnoťte tento článek!
  4.38 (87.65%) 34 hlas/ů

  55 KOMENTÁŘŮ

  1. Zaujímavé, niektoré tie tanky tam. Napríklad sa mi veĹmi dobre hralo s Caernavonom alebo ARL 44… IS-3A je tieź celkom super, aj keď trpí na podobné veci ako obyč IS-3… A osobne ma bavilo SU-101 oveľa viac ako ISU-152 línia… Teda, ja sa považujem za priemerného hráča, žiadny moc skill, alebo tak. A čo sa týka Panthera/M10 a Steyru, to sú vysoko luxusné tanky, podľa mňa.
   Ale asi je to o hráčoch, čo ich hrajú…

  2. Caernarvon má problém iba s tým, že skoro nikto nevie ako ho má hrať…

  3. Chtěl bych se StuG IV zastat – na šestky a výše je potřeba hodně goldů, případně střílet výhradně do slabších boků a dodržovat střeleckou kázeň. Odměnou je velmi slušné DPM + kvalitní čelní pancíř + průměrná pohyblivost.

   200 bitev, 61% win ratio

    • Topový kanon StuG IIIG (tj. 7,5cm L/70) má delší reload. Se StuG IV jsem se obvykle přidal právě k nějakému Géčku a snažil se hrát koordinovaně s ním – já jsem detrackoval a držel na pásu sedmičku a on ji mezi tím rozpáral. Nižší tiery není problém ustřílet sám…

  4. No, nepotěšil jsi mě (autor článku). Proč? Zejména pro USSR stíhače….jel jsem lajnu na obj. 268, ale po vyzkoušení na test serveru jsem ho nikdy nekoupil a asi jsem dobře udělal. Devítku obj.704 jsem prodal a 5-ti pérková posádka šup do sedmičky druhé línie SU 100M1 – moje nervy – to je stroj za trest, pene přez 180 a neprostřelím (zpravidla, ovšem výjimky jsou) ani dřevěné prkno od vrat garáže. Emko jsem na něm udělal v bitvě č. 39. Teď jsem už tak v půlce na osmičku a dozvím se, že je ještě horší než ta sedmička. Asi tuto linii vzdám. LOL, ještě že tu jsou německé TD.

  5. Za sebe bych tam dal Black Prince, kde ten stroj nemá vůbec nic, hru neuhraje a tak tam má člověk 35 % výher jak nic 😀

   • To nie je vinou BP ale teba 🙂
    Pozri si videá ako sním hrať; má super pancier na hulldown (+super depresia) a sidescrap, výbornú akceleráciu a otáčanie podvozku a presné delo s vysokým RoF.
    Ale samozrejme má aj svoje muchy, aj mne vždy vadila maximálka a nízka pene ale inak super stroj…
    Na caerna sa veľmi neteš 😉

    • Jo, BP je hroznej šrot. Ze začátku se mi ty Churchill tanky líbily a to hlavně díky solidnímu pancíři a dobrému dělu, ale ten tier 6 a následně i tady BP mě strašně zklamal. Jediná tier 7 heavy na které nemám přes tisíc průměrnou dmg(ještě teda AMX M4 45, ale tam ještě nemám zass tolik bitev).

     • Presne tak hram BP a trpim ako zviera. Je to katastrofalny srot co absolutne nic nema. Dufam ze to peklo za FB stoji. Paradoxne predchodcovia sa mi hraly ovela lepsie ale BP nema vobec nic. Je to neobratny slimak aj petkova arty vam na ranu zoberie pol zivota pancier len na vezi nikde inde. Delo je nasmiech vy date za 150 dostanene vzdy ovela viac. Na detrak zabudnite kedze ho date najskor na 3 ranu a to delo je spickovo presne a miniete aj stodolu. Ale najlepsi je ten MM skoro stale hrate proti deviatkam alebo osmickam. Problem je ale to ze tento srot nie je schopny efektivne bojovat na vlasnom tiere.

      • Když si najdeš hulldown tak si v poho. Problém je ten, že to rozhodně není férový tank proti t29 no dokonce ani proti tigeru.
       Stačí se jen naučit pozice a hrát to jako podpůrný tank v útoku. Modelová situace: T29, Tiger (P) atd. jedou dopředu a ty chvilku za nima aby byl většinový focus na ně. Největší průser je ale ten když tě farmí 6 britská artyna. No to nechceš 😀
       Ještě větší muka je ale Caern. O kapánek větší pohyblivost ve stocku ani ta věž 😀 Odměnou je ale Conqeror (s e75 za mě nejlepší heavy tanky na IX. A když se naučíš hrát s Fvčkem tak jak už jsem níže psal můžeš jen mlaskat, hlavně na to dělo. 😛

    • Bpanko: Ale jako vážně, co to meleš za blbosti?
     Výborná akcelerace? 12 koní na tunu je super akcelerace? Dont use that drugs bro.
     Výborné zatáčení korby? Ehm? Jasně, BP je úplný Bruce Lee ty vole.
     Osm je super deprese? Ty jsi taky super deprese. Super deprese je 10+.
     Nízká pene? 239mm na 7 tier je nízká pene? Ó ano, já asi zapoměl, že ostatní sedmičkové ht vlastně mají 500 pene.

     • Bpanko ty jsi fakt úplně jiná liga. Tobě se na BP líbí vlastnosti, které má ve skutečnosti špatné a nelíbí se ti to, co má právěže dobré. WARNING: NOOB DETECTED!! HIDE YOURSELFS!!

     • Takto, každý má svoj názor, čo som napísal za tým si stojím ale je to vec pocitu. Podľa mňa má tie vlastnosti o ktorých si písal na HT dobré. Možno ohľadom tej depresie som to prepískol, uznávam, nechcel som povedať, že má najlepšiu depresiu ale 8 je dobré na to akú má stavbu a celkovo…

      Ehm, k tej pene. 239? BP má pene 171… Ach už chápem ty si ten super hráč, ktorý jazdí full gold? No tak v pohode, chápem, že niekto ako ty sa potom ani nezaujíma o pene na štandardnej munícii 🙂

      Btw. som si vedomý toho, že väčšinu ľudí BP nebaví ale to neznamená, že to je zlý tank.

  6. Tak se seznamem zkrátka souhlasím a to i s tvrzením že největší nepřítel T49 je RNG. Jednou to narveš do tanku z boku za 1100 a potom uhoří, nebo mu to narveš za 100 a ani nesundáš pás nebo zkrátka mineš. Panther M10 je strašný šrot, sice dostal “buff” ale to ho přesunulo z kolonky turbošrotu do kolonky šrotu. Nedá se s ním uhrát nic, není rychlý, není obratný, dělo nepřesný a dávat mezi osmičkama za 150… no prostě děs. Hlavně motor je asi smotaný kus celuloidu první rána do spodku a v tom lepším případě je jen v háji, jinak hořet 2x za bitvu nic neobvyklého.
   Premiový stug OK je dobrý, cammo je na něm super ale to dělo děs, jste odkázáni na goldy.
   Churchill GC hrál jsem s ním a je to fakticky děs. Dělo nemá prakticky žádnou elevaci ale na co namíříte, to projde. Nejde na něm vozit maskovačka ani binokulár, protože jste pořád v pohybu a jakmile vás zaměří, díky dokonalému sklonu pancíře v úhlu 90° neodrazíte vůbec nic.
   S některými krámy jsemt taky jezdil a díky bohu to mám za sebou.

  7. tak ked ste retardi tak jasne ze mate taky winrate naucte sa hrat nooby ja mam s nimi dobre staty….

  8. nechápu jakou nevýhodu má IS-3A. Vždyť to má stejnou alfu jako IS-3 a ještě to k tomu nabíjí rychleji(9,87s bez žrádla), pene je podobná, jako základní munice APCR někomu to může vadit že na goldu jsou heaty ale to není tak hrozný.Sám tento stroj mám rád a nevyměnil bych ho za nic. Podle mě nejlepší prém. heavy po objektovi 252u(defender)

   • len kupujte premiaky… bez premiaka a prem uctu by ste zahrali hovno

    • radši mlč s tím tvým togem. A prémiáky se nekupujou na wn ale proto abych nemusel jak kretén jezdit pořád dokola nějakou blbou pětku ale místo toho si zajezdit týmovku a vydělat si. A když mě ta hra baví tak proč ji nemůžu podpořit?

     • ja som to vyhral jediny tank co som kupil bola E-25 a ktomu som mal goldy tak fv 4202 ja nepotrebujem premiaky ja viem hrat aj tak s premiakom vie kazdy debil

    • Väčšinou nepozerám na staty, ale teraz mi to nedalo. Nehnevaj sa na mňa vyzerá to tak, že ty nedokážeš zajazdiť s ničím a to by sa už tak trochu aj čakalo po 27 tisíc bitkách. Na druhej strane každý je zodpovedný sám za seba a to znamená, že každý si môže svoje peniaze míňať ako chce. Pokiaľ by tí ľudia neboli ochotní míňať na hru nejaké tie peniaze nehral by si ju zadarmo alebo si myslíš, že WG je charita? Radšej sa nauč mechaniku hry umožní ti to užiť si viac zábavy…

     • napis mi do hry a ked budem hrat pod na 1v1 frajer ja hram bez goldu ja viem mierit niesom stadt padder gold noob!

      • Preco by uz Tebe mal niekto pisat v hre….si velmi podpriemerny hrac….hra s Tebou bude asi utrpenie.

  9. Musím nesouhlasit s kvalitou těch japonských medek. Mě se náhodou líbí designově, tak i kvalitou děl. A dále taky ten Panther/M10, rozhodně kvalitnější stroj tier-to-tier, než Pz. T 25.

  10. Caernevoln je moj najoblubenejsi tank , ma super rof takze nema hrac pocit ze si za hru 3x vystrelil. Treba ho hrat ako tazne medko a rozmyslat pred co sa postavite celne.

  11. Caerna mám, nechápu lidi co říkaj že je to šrot, stejně tak BP. Když máte s BP dobrý hulldown tak vás někdy cinknou i desítky takže nevim co melete. Caern je trochu víc v hajzlu protože má furt munici takže tam mam mokré bedny ale moc vám to nepomůže. Odměnou za dva (spíše jeden a to Caern) podprůměrné tiery jsou dva suprové tiery Conqueror a fvčko. Mlask 😀

  12. za mne v pohodě soupiska … každej má svůj názor a od toho to je 🙂 … v podstatě pro pobavení … já bych nyní bohužel zařadil momentálně Modelku … můj druhdy milovaný stroj … jehož současnou situaci nemůžu WG odpustit … a neskutečně mne to vytáčí … jo a nepochopil jsem to heslo “Rychle, honem, než dorazí 9.18!” … jako co to má společnýho s článkem? a co to má znamenat vůbec? … v čem je problém?, 9.18 hra zvládne, bude to něco novýho, jinýho atd … nebude-li něco OK postupně to vyladí … za mne bych tvrdil, že za posledních cca 18M, nebo kdy to WG CEO měl ty své proslovy, tak se na hře slušně máklo … a není to jen můj názor … lidi z mého okolí, co je to už nebavilo, tak zas hrají, lidi co hledali štěstí v jiných tancích, tak už jsou zpět … fakt bych kolem toho nešířil paniku … prostě DON´T PANIC 🙂

  13. Lidi, hrajte toho churchilla GC..potrebuju ho na medaily britskych znicenych 😀
   Jinak stug IV sem hned prodal pac sem na nej slysel jen negativa

  14. WN neni nejlepsi ukazatel spis to rika, jak se tank zvladne prumernym hracem … me rada tech nejhorsich tanku hodne bavi hrat

  15. ÁdaPanther je jeden z nejlepších medek. Akorát, že sním hrajou samí lempáci! 😀 😀

  16. Co jsou to za nasmysly IS6 ma global WR 54.1% To jsou zase relevantni informace……

   • Ehm…. Je docela rozdíl mezi IS6 a IS6B. Dřív než něco napíšeš, dohledej si info.

  17. Tak VK 30.01 H je jeden z nejtěžších tanků na hraní 🙂 nulový pancíř, a jste nepohyblivé TD bez pancíře, přesto jste ve hře označen jako heavina a to vás tlačí do předních linií. nesmíte tomu ale podlehnout! Pokud ho budete hrát jako sniper, nemáte problém párat sedmičky.
   Leopard je super tančík, úžasná zábava s ním hrát, ale souhlasím s tím že nemůžete ovlivňovat hodně bitev… většinu osmiček a sedmiček, dokonce i některé šestky nedokážete prorazit ani s prémiovými náboji.
   Za to s Chi-Nu se mi hrálo velice dobře. Trošku horší verze Strv m/42, výborná deprese a super dělo, pohyblivost nezklame… Je to holt na hráči 🙂 Jsou to tanky které se ale nehrajou špatně, kvůli dělu/nedostatku pancíře.

  18. Stug IV není špatný,ale něco na něm není v pořádku to camo mi nějak nesedí. Furt svítí jak vánoční stromek.no nevím.

  19. Panther M10 tak tragické procenta ? Já ho mám chvíli a přijde mi jako pecka tank 61% za 43 her

  20. ja som prestal hrat tuto hru lebo sa to neda hrat hraju demnti,boti deti nastruielam prehra vzdy prehra naco hraju dementi ked nevedia

   • Vždyť ty sám nic nenastřílíš, za 28k bitev mít pod 700 průměrný dmg za bitvu? Podle toho co si stačil pod tenhle článek napsat si myslíš, že si expert ve hraní Wot a že máš maximální znalosti se hrou. Já už se ani nedivím proč má EU server průměrný WN8 kolem 800, když si hráči jako ty myslí že hrajou dobře, přitom je to úplně naopak.

    • tak pod 1v1 retard napis mi do hry ked niekedy este budem hrat tak ta roz sekam noobko

     • Proč bych měl ztrácet čas s hráčem jehož herní styl při 1v1 (což je taky argument podprůměrných hráčů – zatim sem neviděl průměrnýho nebo nadprůměrnýho hráče aby vyzíval na 1v1) by byl zalézt za nejbližší keř a čekat?

      • no postary kar bojis sa co prehral by si tak nechces radsej vyhovorky noob

  21. Martin2310 jasne vyhovorky dement lebo si posraty noob imbecil kokot

   • za poslednych 30 dni si dal 9 hier, kedy Ti mozem napisat?
    a mimochodom, skus neurazat…..

    • Martine nekrm trola. Je to silně podprůměrný hráč (odhaduji že je mu tak 13 let), který má jen plno řečí jak jsou všichni noobové co hrají mizerně, zatímco on je mistr světa. Jestli těch 1800 v jeho nicku má být WN8 které chce dosáhnout tak mu přeji hodně štěstí. Poradil bych mu zresetovat účet a začít úplně znovu, protože za 28k bitev je na WN8 cca 800. Asi si myslí že to je nadprůměr. Ovšem komu není shůry dáno ten je blbej. 🙂

   • michal1800, wotko/newotko…tanky/netanky….ty si vážně chorý človek a už sa choď liečiť

  Comments are closed.