Návrat Perlové řeky

10
Vzpomínáte si na Perlovou řeku? Je to skutečně jedna ze starších map ve hře World of Tanks. Před pár lety nám ji ze hry odstranili, protože to bylo příliš lineární bludiště. Od té doby od mnoha z vás neustále dostávali tvůrci žádosti o vrácení této mapy do náhodných bitev. Nyní jsme rádi, že má Wargaming připravený prototyp k testování, podívejme se, co si o mapě myslíte.
adgbrhd
Na mapu byly zavedeny následující změny:
• Boční části mapy pro střední tanky byly přepracovány, protože byly, jak bylo uvedeno výše, příliš lineární a zmatečné. To byl jeden z hlavních bodů kritiky.
• Týmům byl přidán bezpečný průchod začínající od dolní základny. Nyní zhruba odpovídá hornímu průchodu základny. Dříve existovaly dva přístupy z horní základny, ale pouze jeden z dolní základny.
Návrat Perlové řeky
Ohodnoťte tento článek!
4.75 (95%) 8 hlas/ů

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Perlovku si pamatuji a dle mě nebyla až tak špatná. Pamatuji si do dnes že jsem tam zahrál epickou bitku s “Prasetem”. To ještě v dobách kdy TD dokázalo ovlivnit hru.

 2. Mě se ta mapa líbila, pamatuji nba ní krásné bitvy.. Takové ty “přetlačované” několika tanků v úzkém korytě. Pořád se bylo za co schovat, nebo se dalo otočit,zmizet za dvěmi zatáčkami a počkat si o kus dál.. Už aby byla zpět.. 🙂

 3. Ještě by to chtělo návrat i jiných map, např Dračí hřbet

  • Tak, tak, Dragon´s Ridge bych taky chtěl. A klidně i Komarin. Ty městský mapy jsou na nic. Většinou na nich s arty, TD a často i lightama (medka si spotujou sami) nejde nic kloudnýho zahrát.

   • Dlouho jsem marně vzpomínal, jak se ta mapa jmenovala a díky, byl to Komarin.. Ta byla fakt náročná, nevyvážená, ale zábavná! Tu by měli určitě vrátit zpět. A klidně i neupravenou..

    • Osobně si nemyslím, že je potřeba mapy vyvažovat, prostě jednou jsi v levo jednou vpravo, jednou nahoře jednou dole, hotovo dvacet …

 4. Tuto mapu jsem měl docela rád. Kdyby tak radši dali pryč Ensk..

 5. Problem je, že nove mapy jsou vyvažene…. Povětšinou zrcadlově simetrické. Ztratila se jejich jedinečnost a zkušený hrač přišel o výhodu znalosti map. Nehledě na to že těžký tank už je od tieru IV přesunut na druhe housle a v mm pouze doplňuje sestavu TD a medek. Nedej bože, když jste low tier heavy a hodi to proti vam scouty na top tier.

 6. Perlovka bola celkom fajn…len sa bojim,ze ju dokur…a ako ostatne mapy…

Comments are closed.