Návod, jak hrát artilerie v konzolovém WoT

  4

  Přinášíme vám další video pro hráče konzolového World of Tanks. Tentokrát jde o jednoduchý návod, jak se postavit za artilerie a jak je správně hrát.

  Video je hlavně pro nové nebo nepříliš zkušené hráče, kteří nestudovali materiály z Youtube, kde se mohli naučit hrát tuhle třídu od jiných hráčů.

  Zajímá mě ale taky jiná věc. Jak se vám líbí nové artilerie? Jaký z nich máte pocit?

  • Je / bylo lepší / zábavnější hrát artilerie před 9.18, nebo po 9.18?
  • Je / bylo lepší / zábavnější hrát proti artileriím před 9.18, nebo po 9.18?
  Návod, jak hrát artilerie v konzolovém WoT
  Ohodnoťte tento článek!
  4.5 (90%) 4 hlas/ů

  4 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak radši jsem hrál za artyny v 9.18 a ten důvod je jen jeden. Jako každý tank ve hře jsem ztratil možnost se bránit a to mi vadí. Díky přesnosti a velkému rozsahu výbuchu jsem neustále stunován a hra je otravná a nudná i za ostatní tanky. Celkově hraji o hodně méně. Začal jsem hrát jiné hry. WoT v 9.18 se mi nelíbí

  2. Každý, kdo nehraje za tu idiotskou třídu musí být změnou arty potěšený. Dnes klidně můžete dostat s e100 otevřenou mapu a i když budou v týmech arty, máte šanci na dobrou hru. Dříve šlo spíše o vyjímku. S T57 jsem inkasoval na špatném místě (vyjel jsem jak kokot) hned 4 zásahy v rychlém sledu (bc, t92, gc) a přežil. V té chvíli jsem věděl, že 9.19 se povedl.
   Když už tu máme tak nereálnou věc, jako tank se satelitním pohledem, který je schopný postřelovat i rychle jedoucí cíle, tak alespoň výrazně ubylo těch devastujících ran. A opakované použití lékáren a oprav? To je naprosto výborné. Jen ty LT stojí za prd.

  3. “Havránku, Havránku” za tenhle příspěvek by ses měl usmažit v pekle. 🙂 Nic ve zlém, ale tohle si přímo koleduje o zajímavé příspěvky místních artiplaček. Ještě, že je v názvu “konzolové” WoT.

   • Tak to je samozřejmě jasné, a rozhodně ti to vyvracet nebudu 🙁

  Comments are closed.