Minimaraton “Vylodění v Normandii”

1

Již před pár dny jsme se zmínili o chystaném mini maratonu, ve kterém budete moci získat zajímavý stíhač tanků M10 RBFM, nyní tento maraton přichází pod legendárním označením “Vylodění v Normandii”.

Letos oslavíme 75. výročí vylodění Spojenců v Normandii. Tato událost byla jednou ze zlomových bodů druhé světové války. Díky svému průběhu a vlivu na celou válku je to jedna z nejznámějších událostí. A že bylo nějaké “Vylodění v Normandii” ví i lidé, kteří se o tuto histrorii příliš nezajímají.

Jako připomenutí této historické události se zítra spouští speciální akce. Výzva Dne D. Tato akce bude trvat 14 dní, a to přesně od od 24. května do 6. června. 

Výzva Dne D

24. května, 10:00 CEST do 07. června, 10:00 CEST

M10 RBFM Sirocco: vozidlo s hrdou historií    

Konečnou odměnou „Výzvy dne D“ je M10 RBFM, francouzský prémiový stíhač tanků V. úrovně. K tomuto stroji můžete dostat historické maskování „Sirocco“. Tento stíhač tanků se stal v srpnu 1944 symbolem osvobození Francie a celé západní Evropy.

Jak výzva funguje

Ke splnění celého maratonu budete muset vyplnit 14 navazujících misí.

  • Mise se budou muset plnit v historických vozidlech. Podmínky úkolů se budou lišit, nicméně by neměly být příliš složité.
  • Další mise budete moci plnit s jakýmikoliv vozidly VII. či vyšší úrovně. Tyto mise jsou trošku náročnější, ale jejich plnění rovněž nebude příliš obtížně.
Minimaraton “Vylodění v Normandii”
Ohodnoťte tento článek!
4.83 (96.67%) 6 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.