Mighty Lorraine 40t

  13

  Vzhledem k tomu, že přemýšlím o nákupu staronové Lorraine, procházím si videa na Youtube, abych dostal poslední impulz, jestli koupit nebo nekoupit. Zajímá mne názor i vás, jestli ji již máte.

  Nejsem si jistý, jestli se vyplatí, když v osmičkových strongholdech budete mít proti sobě samé Defendery. Je to rozhodně zajímavý stroj, ale často si vzpomenu, jak jsem trpěl Lorrainu na devátém tieru. Hlavní problém byl vždy artilerie, které vás poslaly raz dva do garáže. To brzo bude pasé, jelikož s novou aktualizací budou artilerie dávat „pouze“ 1 200 dmg a to maximálně.

  86608500cfff46809ef80a6a9927c68d

  Vyřazování členů bude problém tak jako tak, nicméně tak velký problém to zas nemusí být. To ale ukáže až čas po patchi.

  Koukal jsem se, že Migty má Lorreine půjčenou, hodně zajímavá možnost. S tím jsem si vzpomněl, jak před nějakou dobou Wargaming testoval půjčovaní tanků na publicu. Bylo tam AMX CDC a Jagtiger 8.8. Nyní jde aspoň vidět, že to k něčemu bylo.

  MartinH: Abych se k tomu tanku vyjádřil, pokud máte francouzskou posádku, se kterou jste v něm schopni jezdit, a nemáte v garáži pět dalších prémiových osmiček, šel bych do něj. Jinak bych se bez něj obešel. Jistě bude zábavný. Otázkou je, jak dlouho bude bavit. Autoloader jako prémiové vozidlo je prostě jediný a unikátní. Když budete mít velmi dobrou posádku, ventilaci a jídlo, budete nabíjet zásobník něco kolem 36 s až 33 s, což je dost dlouho. Jako velké plus beru ty kamufláže na tanku zdarma. Vzhledem k tomu, že jsou ještě pěkné, tak je to další plus (jsou na jakékoli Lorraině, to znamená i na té nejlevnější).

  9ddb856cda824fc0b0d2299484e94a17

  Ještě se objevilo video s Lorrainout od Mártyho, je to celý záznam streamu. Nicméně k rozhodnutí to může pomoci taky.

  Mighty Lorraine 40t
  Ohodnoťte tento článek!
  4.5 (90%) 10 hlas/ů

  13 KOMENTÁŘŮ

   • Nejdu do něj …, kdyby stal 700,- tak bych do něj šel, 1100,- za něj nedám … to je podle mne moc …

     • V tomto případě ano, stroj se mi libi, je unikátní na svém tieru, i v prémiácích, má zdarma pěkný camo, je rychlý, zábavný. Určitě použitelný i na bedničky, nicméně 1100,- je dle mého názoru moc. Jak řekl Marty, pokud máte Francouzské medko, s 3+ skillovou posádkou, tak to má smysl. Na papírovém tanku nechceš mít slabou posádku. Trpěl by tank i ty.

      • Tak si odečti cenu za 3x camo a odečti cenu za 3 členy posádky na 100%.
       Potom už ta cena není tak moc strašná. Obecně jsou prémiáky drahé, ale Lorrka nijak zvlášť nevybočuje. Je to velmi zábavný tank pro každého, kdo rád hraje zásobníky. (navíc je ten tank moc hezký) 🙂

  1. Koupil jsem a musím říci, že je to první premiák, kterého nelituji. První byla škoda T40 – dlouho trvalo zvyknout si na playstyle a šestka zase tak moc nevydělá. Poté následoval Mutz a M4A1 Rev. Z obouch jsem byl zklamán. M4A1 Rev jsem opět začal hrát až po buffu a sním jsem už spokojen. Ale Lorka mi docela vyrazila dech svou zábavností. Samozřejmě, že za chyby se platí velká daň. Ale hned první den se ni povedla bitva s “M” a 6,7k dmg. Jelikož nemám IX a X, je to pro mě zatím top dmg. Chce si to jen počkat na správný okamžik a vybrat si správný okamžik pro reload. Za mě palec hore a doporučuju Všem, kteří mají rádi pohyblivé tanky, které si umí počkat na svou chvíli v bitvě.

   • doporucoval bych prvni si vyexpit 1-2 desitky a pak kupovat premium tank.

    • Takový doporučení si strč někam, abys vydělal na desítky a mohl jsi s nima v pohodě hrát tak právě potrebuješ ten prémiák ty chytrolíe.

  2. Přijde mi 1100 na medko hodně. Cena musí jít dolu na úroveň ostatních medek jinak nemá smysl. Stojí to co TDčka

  3. Nejspíše to bude zábavný tank, ale ta cena je zbytečně vysoká. Když jsem kupoval AMX CDC, tak to byl super tančík. Dnes je unikum něco nastřílet. Jak se vyvíjí hra a přidávají se nové prémijáky, tak staré jsou již nedostatečné. Tak to bude i s Lorr.40t. Za dva roky bude nepoužitelný. Ne děkuji. Nekoupím ho, abych za nějakou dobu zjistil, že mi leží v garáži a hrát se sním už moc nedá.

  4. CDC jsem měl půjčený tenkrát myslím na tři dny a má to pořád munici a nebo mrtvou posádku – nebavil mě. Revalorise mě podle parametrů nenadchnul a Lorr 40 t má zase nesmyslnou cenu. Navíc vývoj na test serveru se mi moc nelíbí. Posádku potřebuji jen do BC 25t AP, a BC 25t a tak holt vydělám jinde a posádku si dojezdím na tankách. Žádná tragedie to není už teď 🙂 Nekoupil jsem a ani nekoupím. Moc jsem jich ani nepotkal

  5. Zase jeden předražený prémiák, naštěstí pro WG svět je plný idiotů.

  6. Zkoušel jsem a dokonce dělal replay..nicméně jsem z tanku trošku rozpačitý. Povedlo se docela dost bitev s výdělkem okolo 90k čistého, nicméně bylo i pár bitev, kdy by to bez goldových nábojů prostě nešlo a ten výdělek potom nebyl skoro žádný.
   V rukou dobrého hráče, dokáže nadělat velkou neplechu, nicméně v rukou slabšího hráče bude působit dost slabě. Doba přebíjení a občasné neprůrazy jsou, ale vyváženy skvělou akcelerací a rychlostí.
   Pokud bych nad ním uvažoval, chtěl bych, aby měl alespoň o ten 1 náboj více, aby bylo možné na 1 zásobník alespoň vypnout T8 tank…takto budete docela zápasit s tím, že vám chybí 1 náboj (v případě, že vše prostřelíte)
   Asi bych si ho nekoupil, Liberté nebo Defender se mi zdá o hodně lepší, ale to jsou heavyny.

  Comments are closed.