Máte rádi troll tanky?

  19

  Jako ilustrační video k tomuto článku jsem použil poslední epizodu ze série „Epic Wins and Fails“. WoTko hraji, jako každý jiný, hlavně pro zábavu. A není nic zábavnějšího než něco speciálního, nestandardního, co dokáže skvěle potrolit.

  Zde jsem si pro vás připravil pět unikátních a zábavných strojů, které chcete mít ve své garáži. Není to proto, že by musely být nutně OP nebo nadprůměrné (ne všechny), nicméně musí být zábavné a musí mít něco, co ostatní stroje nemají.

  Pz.Kpfw. I Ausf. C

  PZ je ultimátní ponižovač nízkých tieru. To hlavně díky neskutečnému kulometu, který určuje tempo hry a životnost nepřátel. Pokud v tomhle stroji na vás vybafne kvalitní hráč s dobrou posádkou, budete mu nadávat. Nic jiného vám nezbyde. Samozřejmě bránit se proti kulometu jde vždy. Nemá tak dobrou průbojnost jako jiná děla, nicméně pokud jste nehráli PZ I C, tak nevíte, co je WoT.

  800px-pz-kpfw-_i_ausf-_c_render_1

  VK 16.02 Leopard

  Další malý rychlý kulomet. Sice jsme se již dostali na pátý tier, nicméně o zábavnosti tohoto stroje nemůže být pochyb. Jeho předchůdce ve vývojovém stromě Luchs je hodně podobný, možná i lepší, hlavně v tom, že se pohybuje proti nižším tierům než VK 16.02. Rychlost, smyk, vysypání zásobníku do motoru – to je síla malého Leoparda.

  800px-vk_16-02_leopard_render_1

  T49

  Derp je prostě bestie. Jeho houfnice vám ukáže skryté uličky World of Tanks. Některé budou sice slepé, ale jiné budou dlážděné zlatem. Pokud si zvyknete na houfnici, a budete přemýšlet, kdy vystřelit a kdy ne, bude vás nesmírně bavit. Uvidíme, jak se s ní bude hrát na devátém tieru, ale řekl bych, že se toho moc nezmění. Dokáže vypnout tank na jednu ránu, dokáže zapálit a dokáže taky zorat zahrádku pro zemědělce.

  800px-t49_render_1

  FV215b (183)

  Ahoj, jmenuji se Hvězda smrti. Toto už sice dávno neplatí, ale stále si dokáže dostat svému jménu. Nevýhoda tohoto stroje je, že pokud chcete vypínat nepřátele na jednu ránu, musí vám přát RNG a stojí vás to spoustu peněz. Nicméně věřím, že i když to už není ta hvězda, jako byla před X lety, stále má co nabídnout a dokáže vykouzlit úsměv na tváři člověka, který ji ovládá.

  800px-fv215b_183_render_1

  KV-2

  KV-2 je král všech trollů. Odjakživa byla a vždy bude oblíbená. Unikátní gameplay na šestém tieru prostě nenahradíte. Obrovská houfnice, která když jste na topu, vypne prakticky cokoli. Projektil jako hlava malého dítěte dělá prostě své. Když přišly do hry japonské těžké tanky, mohlo by se zdát, že OI dokáže KV-2 nahradit. Zdaleka ne! OI je na rozdíl od KV-2 primárním cílem pro artilerie a gold munici, občas se dá proti slabým hráčům, bez artilerií a v koridoru, pořádně pobavit. To je ovšem tak jedna hra ze sta. KV-2 je prostě KV-2.

  world_of_tanks_tanks_457521

  Černý kůň – AMX ELC bis

  Lehký francouzský tank na pátém tieru je jednoduše bomba. Rychlost úžasná, absence věže prakticky nevadí. Na bojišti dokážete udělat neuvěřitelné věci, které jen tak s jiným strojem nezvládnete. Stejně jako KV-2 bývá ELC oblíbené i u nadprůměrných hráčů.

  maxresdefault-2

  Stroje, které i ostříleného hráče s množstvím desítkových tanků donutí zapnout bitvy na nižších tierech. Neříkám, že bych do svého seznamu nepřidal i jiné stroje. Nicméně tyto tanky mě ve hře nejvíce oslovily, jakožto tanky, které vybočují z řady.

  Máte rádi troll tanky?
  Ohodnoťte tento článek!
  4.53 (90.67%) 15 hlas/ů

  19 KOMENTÁŘŮ

  1. Ještě Bulldog by sem patřil. Stroj OP jak kráva, na trol ideální. (byl)

  2. T67 a hellcat, a t28 htc vela ludi stale nevie kam to triafat a to je potom krasa hrat

  3. Souhlas: jen bych také přidal VK 28,01 ale to zřejmně teď asi skončí. Po aktualizaci mu zřejmně odeberou 105 dělo.

   • Jo to jo, ale jeho dělo mi nepřijde tak vyrazné jako u T49 například …

  4. kv-2 ano ale FV je to total shit som sklamany kvoli tomu som trapil AT sracky a tortillu obcas op na anu bc-25t atd ale casto len 600 dmg alebo netrafi nic JG.Pz E-100 je ovela lepsi nabijane dobre vzdy 1k+dmg presnejsi,aiming time lepsi a ma viac panciera

   • No vždy asi ne, nesčetněkrát mě Prase dinglo, ale Hvězda, pokud střílí goldy, což je skoro vždy, dá dmg vždy. Nemá sice pancíř jako Prase, který zase tak moc, díky goldům neznamená, ale zase má částečne otočnou věž a pancíř taky sem sam podrží. Věc názoru.;-)

  5. Jinak souhlas ze vsemi uvedenymi tanky.Jinak playstyle z KV-2 je fakt težky.snazim se udelat hvezdy na delu ale pomalu si zvykam na pomalost tanku a rychlost nabijeni.A podle toho mam i vysledky,ktere jsou zatim podprumerne.coz je skoda.

   • Co se rozčiluješ? S arty přece může hrát kdejaká opice, jenom klikat a v každé bitvě dá nejmíň 5 instakillů, dmg 10k a v závěru Kolobanovku. Tak to přeci je, když to tvrdí kdejaký arty hater co za artyny nehraje protože je to největší zlo. Si na startu zajeď do nejbližšího křoví, 10x klikni a mise je doma, no ne? 🙂

  6. S troll tanky souhlasím.
   PZ I C na něm mám tříperkovou posádku z micromause a sranda s ním je převeliká. Bohužel ten kulomet je náladový jak RNG ale na dávku na svém tieru vypnete cokoliv, na čtyřkách to ještě jde.
   Hvězdu smrti mám už od jejího počátku a souhlasím už to není ono. Po nerfu průbojnosti goldů musíte střílet na weakspoty a to jde jedině když mu ten kanón do toho weakspotu pomalu nenarvete. Ale i tak je s ní neuvěřitelná sranda, sice si za to zaplatíte ale co, goldy vítězí.
   KV-2 první pravidlo je jezdit v četě a domluvit se po nabití do čeho jdete. Jeden většinou sundá pás a ten druhý to má potom snadný. S touhle taktikou se neztratíte ani v osmičkách, takových sesmahnutých Škorpionů a RHMek, to bych mohl vyprávět. Ta 152 umí potrápit v každém ohledu, buď mu dáte ďahu že se z toho nevzpamatuje nebo mu zkurvíte půlku tanku. Jenže opět RNG, někdy netrefíte ani stodolu z metru nebo přes celou mapu dáte tanku za litr.
   Za sebe ještě doporučuji KV-1 se 122 popelnicometem, na pětkách ultimátní vrahoun kde i těžce obrněné cíle rozlouskáte v četě jako prt. Kdo to s ní dostane to je takový stun lite. I na sedmičkách se neztratíte, stačí sundavat pásy a protivníci vás budou nenávidět. Pamatuji si nedávnou bitvu kdy jsme sudavali T29 pás tak dlouho až jsme jí společně udolali, frajer měl určitě radost.
   Samozřejmě někdy vám nepadne mapa nebo zkrátka nemáte svůj den ale tohle jsou zkrátka tanky ke kterým se rád vrátím.

  7. Popravdě, tyhle tanky jsem nikdy nejezdil. Možná párkrát, ale pak stejně šli z garáže. Věřím, že jsou to zábavné stroje a už jsem hodně krát přemýšlel, že bych si jeden z nich pořídil, ale obávám se, že by zůstal zaprášený v garáži. Mám zkrátka tendenci hrát vyšší tiery. Ač je FV desítka, tak ten tank musí být **** (hodně sprostých slov) náladový. Párkrát jsem ho hrál na testu a spíš potrollil mě než nepřítele.

  Comments are closed.