Maskování z hodnocených bitev

3

Tentokrát zde máme obrázky nových stylizačních sad, které budou k dispozici pro nadcházející sezónu hodnocených bitev. Budou rozdávány jako ocenění hráčům, kteří získají odměněná místa ve zlaté, stříbrné a bronzové lize příští sezóny.

Zlatá liga

Styl-Specjalny-I-liga

Styl je rozdáván hráčům, kteří prokázali mimořádné schopnosti a dokončili všechny divize hodnocených bitev. Patří tím mezi 20 nejlepších hráčů nebo byli první, kteří se dostali do ligy. Styl použitý na vozidle ukazuje skutečný skill majitele. Aby bylo možné tento styl aplikovat, musíte pokaždé obhájit získaný titul v následujících ročnících hodnocených bitev.

Stříbrná liga

Styl-Specjalny-II-liga

Styl je dán hráčům, kteří prokázali správnou sílu a odhodlání díky čemuž se dostali do stříbrné ligy. Styl použitý na vozidle ukazuje skutečný výkon majitele. Aby bylo možné tento styl aplikovat, musíte pokaždé obhájit získaný titul v následujících ročnících hodnocených bitev.

Styl-Specjalny-III-liga

Styl je udělen hráčům, kteří se dostali do bronzové ligy. Styl použitý na vozidle ukazuje skutečný skill majitele v hodnocených bitvách. Aby bylo možné tento styl aplikovat, musíte pokaždé obhájit získaný titul v následujících ročnících hodnocených bitev.

Další obrázky maskovacích stylů

Maskování z hodnocených bitev
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 2 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.