Mapa Arktida předělaná do HD

13

Nová HD verze mapy Arktida se vrací jako Mannerheimova linie, což bylo původní jméno této mapy. Na začátku prohlídky jde vidět i nový efekt před bitvou od artilérie.

Každá další mapa přepracovaná do HD přináší něco zajímavého, myslím, že se máme na co těšit.

5._bdrg1b._f7._artic_region

Mapa Arktida předělaná do HD
Ohodnoťte tento článek!
3.17 (63.33%) 12 hlas/ů

13 KOMENTÁŘŮ

 1. A kdy už ty HD-mapy jako přijdou do hry? Docela se na to těším. Hlavně na ty menší či větší změny terénu které budou mít za následek že se ty mapy budou hrát trochu jinak než doposud.
  Až to pustí už slyším ten nářek ostatních jak to WG zase zkur… a jak se to nedá hrát ale podle mě to bude jen neochota přizpůsobit se změnám.

  • někde psali, že v březnu … pustili i ten test počítačů … prostě blíží se to … a ano bude jiná hra a to je dobře. Těším se

  • No tak kdyby to přišlo o pět let dřív, byla by to pecka, takhle to bude jen pěkné = standard na dnešek. Bude to stačit? Problém map určitě není, že nejsou HD, ale že je jich zoufale málo. Převod do HD způsobí dočasný zájem o WoT, pak se to okouká a bude šlus. Jen doufám, že po vystavení HD map na produkci dojde k tomu, že začnou pracovat aspoň na nových (1/čtvrt roku) by kluci snad zvládnout mohli. Pokud to bude pouze to co máme v HD kabátě, bude to akorát tak leštěný prd. tačí to takhle, nebo mám přidat?

   • I kdyby to zustalo v současné podobě tak to budou hrat hromady lidí. Tak proc by to nemělo stačit?

    • Protože je těch map málo, daleko více lidí by myslí ocenilo dvojnásobek map, než současnnou ohranou kolekci HD map.

 2. Tato mapa je aj v režimu STRETNUTIE tak preto je tam tá tretia základňa.

 3. No pokud se nepletu tak tam v součastnosti střetnutí není. Že by novinka?

Comments are closed.