M4A3E8 FURY v prémiovém obchodě

  2

  Na bojiště se opět vrací filmový Sherman, unikátní nádherný stroj, ve kterém se proháněl Brad Pitt. M4A3E8 Fury je nyní k dispozici v prémiovém obchodě. Tento velmi obratný tank je znám skvělým DPM a speciálním maskováním.

  maxresdefault.jpg.9705a841cd7008699662e27b346f7ebd

  M4A3E8 Sherman je variantou M4 Sherman. M4 Sherman, oficiálně střední tank M4, byl hlavní součástí americké armády druhé světové válce a ukázal se jako spolehlivá a vysoce mobilní zbraň. Nicméně tyto stroje byly výrazně slabší než těžké tanky, jako je například Tiger I, který byl přesně vykreslen ve filmu. I když si s ním ve filmu poradil, ve skutečnosti s ním měl daleko větší problémy.

  Ve filmu Fury, je Fury tank M4A3E8 Sherman, s nápisem “FURY” namalovaným na hlavni děla.

  WG: Pokud se chcete cítit jako Brad Pitt, zařaďte do své garáže tento tank. Fury je prémiovou variantou dobře známého M4A3E8 a vyznačuje se dobrou hodnotou poškození za minutu a vynikající obratností. Je to velmi dynamický tank ještě vylepšený o bonusy za vítězství v rámci balíčku!
  Důležité: Mise obsažené v tomto balíčku lze dokončit pouze s vozidlem Fury a teprve po vyčerpání běžného bonusu za první vítězství dne.

  M4A3E8 FURY v prémiovém obchodě
  Ohodnoťte tento článek!
  4 (80%) 6 hlas/ů

  2 KOMENTÁŘŮ

  1. Viacej odporucam Thunderbolt VII, Fury je v podstate E8 so “skinom”

  2. Furyk si môžu nechať. S Cromwellom B, by som ho ustrieľal k smrti, hlavne vďaka jeho mršnosti a rýchlosti.

  Comments are closed.