KV-5 se vrací do eshopu

  21

  Po nějakém čase se do eshopu World of Tanks vrací velmi oblíbený premiový sovětský těžký tank 8. úrovně KV-5. Všichni ho znáte, je to pořád to samé trololo, které sice nemá nic moc penetraci, takže ho budete muset občas krmit goldem, ovšem pancíř je na osmičce famózní a díky němu tento stroj vydrží neuvěřitelné věci, jak se koneckonců můžete přesvědčit v přiloženém videu. Tank je v prodeji v balíčku.

  Zajímavá bitva s KV-5

  Sdílejte
  Předchozí článekDo WoT přichází dynamické charakteristiky
  Další článek9.15: Další zatím utajené změny
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  21 KOMENTÁŘŮ

  1. Tanky, které spoléhají na to, že nepřítel neví kam střílet, jsou podle mě k ničemu. Podle mě je IS-6 lepší.

  2. Opět se musím smát. Mít v téhle hře tank co se spoléhá na pancíř ale má děsný dělo je jen k tomu aby jste to vzteky přestali hrát. Pancíř to nemá, weakspoty to má prakticky všude, když schová R2D2 tak se střílí do té rovné plochy za věží (kde máte i šanci že ho podpálíte) a když schová nějakým stylem oboje tak se střílí do průzorů na věži a dokonce to jde i někdy přes dělo. A v dnešní době kdy i největší rajče logicky: když to nejde probít, nabiju skill ono to už projde bez míření.
   Tenhle tank by se měl prodávat i s malým pomníčkem aby jsme mohli uctít památku toho jak byl kdysi použitelný. Dnes už bohužel je to jen free HP a ideální cíl pro artiny, který se dá jen těžko minout. Znám hodně majitelů co ho v dnešních dnech mají jen v garáži jen pro ozdobu. Takže pokud se chcete naštvat jen u něčeho jiného než je MM a RNG toto je pro vás ideální kup!

  3. Nevím zda je to dobrá koupě. V poslední době jsem ji potkal snad každou druhou bitvu a nebyl jej problém probít. Když to nejde APečkem, tak použiji goldy a to je jistota. Za mě je to zbytečná koupě a jak to již někdo zde zmínil, zlatá IS6 zvláště po tom posledním patchy. Zase je lepší na expení posádky do KV 4. Má více členů.

  4. Včera jsem si ho koupil , a začal s ním jezdit . Že budu neprůstřelnej jsem si nemyslel , Příjemně mne potěšily ty výdělky, ty jsou . Je tam levná munice a i když moc nenastřílíte i bez premia tak to slušně vydělává . Mám is6 i T 34 ale tohle je úplně jiné s is6 se dá i prodělat i s T 34 se mi to už povedlo . Navíc haluz faktor děla je tady taky někde jinde . Např oproti T 34 . Je to dobrej tank a to dělo mi nevadí a moc goldů jsem taky nevystřílel . Spíš zbytečně než aby byly opravdu potřeba a byl jsem i několikrát v dévítkách .

   • Prodělat s IS-6? To jde? 😀

    Nejsem zrovna nějakje skvělej hráč, ale prodělat se mi s ní teda nikdy nepodařilo.

  5. zkus zůstat čelně proti e 75 kyž stav skore je 0:14 , možná vyjde levněji se nechat rozsekat a gold ani nenabíjet

   • Tak vzhledem k tomu, že IS-6 je stroj, kterej musí být na hrotu útoku, tak se stavu 0:14 ani nedožiju. Pokud vím, že je bitva ztracená, tak se snažím v tom posledním zmatku trackovat (když vím, že neprostřelím), nebo vybírat slabé cíle.
    Zařil jsem s ní bitvy, kdy jsem neudělal skoro nic a všechno proklínal, ale do mínusu jsem opravdu nikdy nespad (protože to je věc, který si u premiovýho vozidla pamatuju :D)

   • Add „zkus zůstat (.. s IS-6) čelně proti e 75“ …. tak tohle může záměrně udělat jen totální de**l. Už jen přijít s touhle větou … ale vždy se někdo najde. Omg ..

  Comments are closed.