Konzolový maraton „Matka vlast volá“

  7

  Na červen se pro konzolovou verzi hry (Xbox i PS4) připravuje dlouhodobá akce s názvem „Motherland Calls“ – „Matka vlast volá“, za jejíž splnění hráči obdrží sovětský „Hero“ prémiový tank 8. úrovně. Na facebooku a twitteru jsou umístěny puzzle a každý den jsou postupně uvolňovány jednotlivé dílky skládačky. Ze zatím uvolněných dílků se dá předpokládat, že se bude jednat o tank T-54 1. prototyp ve speciální kamufláži, což můžete sami posoudit z přiloženého obrázku.

  Co bude úkolem mise se zatím neví, ale probleskují informace, že by se mohlo jednat o něco podobného, jako byl maratón na PC.

  Akce pravděpodobně souvisí se 75. výročím zahájení „Velké vlastenecké války“. Dne 22. června 1941 byl Sovětský svaz přepaden vojsky hitlerovského Německa a jeho spojenců.

  Autor:
  tatka Martin (XBOX)

  Sdílejte
  Předchozí článek25. 5. 2016
  Další článekWoWs: Goldové ceny premium lodí
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. A PC má již dlouhou dobu hovno. Možná nám na Vánoce zase prcnou WZ-111

   • Hodil by se ten maraton,
    Už mám všechny národy, takže se těším a klidně i na WZ, protože se mi ta hra s ním líbí, kámoš ho má a je to fakt parádní kus železa… Ale třeba maraton na M46 KR by byl lepší 😀 nechme si zdát…

  2. No.když vzpomenu na Camo T26E4 Freedom, FCM-50 t Liberté a Cromwell Knight, tak je tohle ještě při zemi, co se týče strakatosti.

   • No Freedom vypadá jak od kolotočů, Liberté je takovej neutrální a Cromwell se mi vyloženě líbí, Union Jack je super.

  Comments are closed.